MLB بازیکنان انتخاب: آیا ارزشش را دارد ؟

قبل از تست نظارت و sequestering از صدها نفر از بازیکنان بیس بال حرفه ای و صدها نفر از پرسنل این نمایشگاه به درخواست آنچه که ما باید برای معده.

شصت و مردان در هر تیم 30 تیم در سراسر 60 بازی. به دندان ها از این چیز. Trotting به سمت ویروس اگر نه در تمام اجرا یکپارچگی پیگیری جایی بین یک ER پرستار و کمل رودخانه ،

“هنگامی که و که در آن” است که در اینجا یک زمان و مکان با پوشیدن لباس نازک به دلیل افزایش coronavirus موارد عمومی پروتکل backpedals و rewarmed ترس بدترین است که هنوز هم در خارج وجود دارد در جایی.

کسب و کار از بیس بال است بازگشایی به چه مقدار به چهار ماه شیب به باتلاق از آنچه شناخته شده است و چه چیزی نیست یک بحران مدیریت توسط کسانی که با یک چشم بر تلفات انسانی و از سوی دیگر در روز انتخابات. بقیه تمرین پنبه حلاجی شده.

بنابراین بیس بال بازیکنان مربیان خود کارکنان تمام افرادی که تمایل به جزئیات است که خود را در حال حاضر با 7 ساعت به عنوان یک بزرگ-لیگ ballgame هستند که وظیفه حفظ آرامش و حمل. که به معنی انجام است. که به معنی سرگرم کننده است. که به معنی قرار دادن چیزی در تلویزیون است که توصیه نمی شود توسط یک الگوریتم و گل با گوجه فرنگی گندیده. این همچنین به معنای کشیدن چک, فقط به عنوان آن را به معنی درخشان کردن نام تجاری و غنی سازی انسان می پردازد که همه.

که به معنی ماندن ویروس رایگان و یا بازمانده های جایگزین نه برای رفاه این بازی اما برای کسی که از خواب بیدار یک روز صبح با یک تب خفیف و درد گلو. و سپس آن را می شود پیچیده و فراتر از برنامه ریزی برای آزمون, درمان قرنطینه و تماس با ردیابی و سپس دوباره تست.

MLB و بازیکنان اتحادیه توافق کردند که در معرض خطر بازیکنان ممکن است انتخاب کردن از این فصل و دریافت پرداخت کامل و زمان سرویس. بازیکنان سالم برخی از آنها ممکن است در معرض خطر اعضای خانواده در خانه ممکن است انتخاب کردن اما نه لزوما دریافت و پرداخت و یا زمان. چهار بازیکن گرفت که گزینه دوشنبه اول دایاموند پارچ مایک Leake و سپس اتباع هم تیمی های Ryan زیمرمن و جو راس و بعد از آن رشته کوه های راکی outfielder ایان دزموند.

Players are allowed to opt out of the 2020 season, but are only required to be paid if they are themselves at elevated risk from the coronavirus. (AP Photo/Ross D. Franklin)
بازیکنان مجاز به انتخاب کردن از 2020 فصل اما فقط ملزم به پرداخت می شود اگر آنها خود را در معرض خطر بالا از coronavirus. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

مربیان باشگاه وانجمن مسئولین هیات های پزشکی و دیگر برنامه به طور بالقوه آسیب پذیر پرسنل تحت پوشش نیست. در یک شرایط مخاطره آمیز, اگر آنها می گویند بازماندگان سرطان یا پیش دیابتی و یا اگر کسی در خانه آنها را مجبور به تکیه بر شفقت تیم خود را مدیریت.

“این یک تصمیم بسیار شخصی و ماده” لس آنجلس داجرز جمهور بیس بال عملیات Andrew Friedman گفت: در این هفته. “ما می خواهیم مردم را به احساس راحتی را به ارمغان می آورد تا اگر آنها نگران و ترس یا هر مورد ممکن است. ما می خواهیم به کسانی که گفتگو با کارکنان با بازیکنان. ما قطعا تا به حال چند گفتگو با چند بازیکن که نگران هستند لزوما به این سطح از امید بستن به خارج.”

با هنوز چند هفته به حرکت از قبل برنامه ریزی شده جولای 23 روز افتتاحیه هر دو در داخل و خارج از بیس بال حباب با هزاران نفر از آزمون های آینده قبل از اولین fungo زده چه خواهد بود بیس بال را تحمل?

یکی بیمار بازیکن بیش از حد بسیاری از ؟ اگر چه که بازیکن دارای سابقه آسم ؟ اگر فرزند خود را می کند ؟

چگونه در مورد پنجاه ؟ یک صد ؟ یک مربی یا دو یا 20? داوری? تمام خدمه ؟

چقدر انجام خواهد شد و انتظار می رود ؟ راست تا 60-مرد فهرستی اجرا می شود به گذشته نه ؟

وجود سالم بازیکن بیس بال یک جانباز پارچ با یک سالم همسر و فرزند. او امروز انتخاب بین قرار دادن آنها بر روی یک هواپیما و یا خداحافظی برای چهار ماه یا نه و شاد بودن بیس بال به عقب است یا نه.

او کمتر از 48 ساعت در حال حاضر به تصمیم گیری است.

وجود دارد حداقل 1800 نفر از آنها به علت به اردوگاه های این هفته است. سپس آنها را چند هفته دیگر برای تعیین اینکه آیا این — بیس بال در یک بیماری همه گیر مرتب سازی آن را به عنوان آن می رود تقریبا شجاعانه چیزی به اشتباه — ارزشمند است و فعالیت است.

“من واقعا نمی خواهید به بازی نه مثل این” یک بازیکن گفت. “اما من خواهد شد.”

“من احساس می کنم همان راه” یک بازیکن دیگر گفت.

در عین حال یک بازیکن دیگر که یک خانواده جوان به حال سه روز برای پیدا کردن مسکن. نه فقط هر مسکن. نمی توان آن را یک هتل. هتل دارای آسانسور و لابی و آنها را به مردم در آنها که شاید نمی تواند قرار داده تا با یک ماسک و یا اضافی چند ثانیه بیش از یک سینک یا حتی افراد متفکر که تنها جرم بودن در محل اشتباه در زمان اشتباه است. در حال حاضر او دو روز برای پیدا کردن مسکن.

Some players have said they don't want to play during the pandemic but are planning to for now, as Major League Baseball opens camps this week. (AP Photo/Julio Cortez)
برخی از بازیکنان گفت: آنها نمی خواهند به بازی در طول همه گیر اما در حال برنامه ریزی برای در حال حاضر به عنوان لیگ اصلی بیس بال باز می شود اردوگاه های این هفته است. (AP Photo/Julio کورتز)

زیمرمن به نوزاد در خانه. مادر خود را که به مولتیپل اسکلروزیس آسیب پذیر است. قبل از او تصمیم گرفتند او ساخته شده یک نقطه.

“صاحبان نمی خواهید به سفر با ما,” او گفت:. “من کاملا مطمئنم که آنها در حال رفتن به حلق آویز کردن در خانه های خود به تماشای بیس بال در تلویزیون.”

یک محل باشگاه وانجمن یک اتوبوس تیم یک پرواز چارتر آنها نگاه بسیاری مانند ورزشگاه, سکس در مترو, مترو سینما. و وجود خواهد داشت مردم در آنجا مبتلا به دیابت یا بیماری های قلبی یا آسم یا یکی از آن مصیبت تا کنون پنهان در داخل مناسب پوست بدن است.

این بازی وعده داده به مراقبت از آنها را به بهترین آن می تواند باشد. وجود دارد روش های ایمنی. وجود دارد در حال آزمایش است. آن بوده است استدلال بازیکنان امن تر خواهد بود جایی که آنها در حال رفتن از جایی که آنها در حال آمدن از.

آنها در حال کار در یک اتاق اورژانس یک درمانگاه بهداشت و یا برای که ماده منینگ یک فروشگاه مواد غذایی پول نقد ثبت نام. برخی از آنها به اندازه کافی ثروتمند به نشستن در آن را و ببینید آنچه در بهار آینده به ارمغان می آورد.

در جمعه 16 302 بازیکنان NBA آزمایش مثبت برای coronavirus. لیگ نیست انتشار نتایج تست های غیر بازی پرسنل.

حال ما خوب است ؟ آیا این صدا قابل کنترل? مهمتر از مردان که تست مثبت و خانواده های آنها خوب است ؟

“بخشی از این چالش در اینجا وجود دارد بسیاری از ناشناختهها” فریدمن گفت. “من فکر می کنم هیچ سوالی وجود دارد ما قصد داریم به تعداد مناسبی تست مثبت در آموزش بهار و فصل. و من آن را خیلی بیشتر در مورد چگونه سریع ما برای پاسخ به گزینه های درمان این quarantining بخشی از آن مطمئن شوید که آن را نمی کند در میان این گروه است. و به حدی که ما می تواند آن را — و ما واقعا خوب بهداشتی و پروتکل های ایمنی در محل جمعی به عنوان یک گروه همه با هم کار کنند ، من فکر می کنم این چیزی است که ما می توانید مدیریت.

“اما هر کسی که وانمود می توانید آنها را به نشستن در اینجا و به شما دقیقا بگویید که چگونه همه چیز در حال رفتن به بازی کردن من نمی اشتراک است. من اصلا موافق با آن است. وجود دارد بسیاری از ما نمی دانم.”

آنها در حال رفتن به سعی کنید به بازی. آن را شبیه به یک مقدار بیشتر تلاش صادقانه آنها نه فقط صرف یک ماه و نیم نزاع بیش از که پول از آن. اما در اینجا ما هستند. این بازی خواهد بود استقبال حتی در میان خالی ballparks در کوتاه فصل به دلیل برخی از بهتر از هیچ است. فداکاری امیدوارم موقتی هستند.

ضمن آن مهم خواهد بود به یاد داشته باشید که ساخت آن تعهدات است. که آنها را به عنوان نامشخص در مورد این که شما خواهد بود. که آنها را به زندگی پیچیده در اطراف کسانی که بازی های مرور همان ناپایدار دنیا شما هستند و در حال حاضر از آن زمان برای رفتن به کار می کنند. که زمانی که آنها تست مثبت برای یک ویروس است که می تواند کشنده باشد یا به خود و یا شخص دیگری, آنها بیش از یک فهرست معامله. برخی از, احتمالا خواهد شد در خانه بمانند.

ما قصد داریم به معده برای که بیش از حد.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>