مریلند می یابد خود را در پوچ کنفرانس جدید در reimagined CFB چشم انداز

با این بیماری همه گیر کوروناویروس تهدید 2020 کالج فصل فوتبال بازی می تواند نگاه کمی متفاوت است اگر بازی در نهایت رفتن در این پاییز.

در پاسخ به پتانسیل تغییر, Sports Illustrated را پت Forde reimagined کالج, فوتبال, چشم انداز با تغییرات گسترده به کنفرانس ها به طور منظم فصل برنامه ها و کالج فوتبال حذفی. در اینجا یک نمای کلی از پیشنهاد خود را:

120 تیم (10 همایش با 12 تیم هر یک)
کنفرانس طراحی شده برای به حداقل رساندن سفر با بیش از هشت قدرت 5 مدارس در هر لیگ
هر لیگ نقش round-robin برنامه با یکی غیر از کنفرانس بازی
هیچ کنفرانس قهرمانی بازی ها
10 کنفرانس شانزه و دو در تیم های بزرگ رفتن به کالج فوتبال حذفی (بالا 4 دریافت خداحافظ)
کاسه بازی برای برخی که نمی حذفی

عمده غذای آماده برای Terps? کنفرانس خود را از نوع ،

Forde است مریلند در “یانکی” کنفرانس همراه با پن استیت بوستون کالج, Syracuse راتگرز, معبد, پیت, ارتش, نیروی دریایی, UConn, UMass و بوفالو.

مرتبط: صفر مریلند دانشجو-ورزشکاران تست مثبت برای COVID-19

در حال حاضر آن را نمی خواهد بی رحمانه ترین برنامه به عنوان مریلند خواهد خود را به عنوان یکی از پنج تیم در این کنفرانس است. اما برنامه سفر خشن است. این Terps خواهد بود یکی از جنوبی ترین تیم در لیگ خواهد بود و باید برای سفر به انگلستان و نیویورک در موارد متعدد در پاییز و اوایل زمستان است.

آینده از کسی که رفت به UMass, فوتبال, فصل جدید در انگلستان پس از چهار هفته از سال است فقط بی رحمانه است. و نه به دلیل بارش برف. این روح و خرد کردن gusts باد است که نمی خواهد برود مهم نیست که چقدر شما خواهش کنم به مادر طبیعت.

در حالت ایده آل Terps خواهد بود در اواسط آتلانتیک کنفرانس با مدارس مانند Clemson, ویرجینیا و ویرجینیا. جغرافیا فقط به نظر می رسد مانند آن را برای رفتن به نیش Terps در اینجا اگر NCAA تا کنون تصمیم به رفتن این مسیر است.

اگر آنها را فراموش و مریلند به پایان می رسد تا یک تکه از آن برنامه در Winterfell مایک Locksley و خود بازیکنان در حال رفتن به نیاز به بلند جانز بافتن کلاه و دست و بخار. مقدار زیادی و تعداد زیادی از دست بخار.

همیشه در ارتباط ماندن با MyTeams برنامه. برای دانلود اینجا کلیک کنید برای پوشش جامع از تیم خود را.

بیشتر TERPS اخبار:

مریلند می یابد خود را در پوچ کنفرانس جدید در reimagined CFB چشم انداز در ابتدا در ظاهر NBC Sports واشنگتن

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>