مهار قدرت از داده های بزرگ با این 10 دوره بسته نرم افزاری


ما در حال زندگی در یک جهان است که قابل اجرا بر روی داده های بزرگ. به عنوان نیروی محرکه همه چیز را از خود رانندگی اتومبیل و الگوریتم های گوگل به آخرین فن آوری های پزشکی و مالی, سیستم عامل, عظیم, مجموعه های به طور فزاینده پیچیده اطلاعات دروغ در قلب امروز هیجان انگیز ترین و مهم نوآوری.

که بدان معنی است که اگر شما می خواهید به موفقیت در هر زمینه شما می خواهید به بیش از فقط یک پایه درک درستی از نحوه کار با اعداد و اطلاعات است. 2020 استاد Microsoft Excel & Power BI گواهینامه بسته نرم افزاری به شما آموزش چگونه به مهار قدرت از دو جا عدد-خرد سیستم عامل بنابراین شما می توانید زمین بهترین مشاغل از امروز و فردا و آن را در دسترس برای بیش از 95 ٪ off فقط $34.99.

صرف نظر از این که آیا شما یک کامل اکسل تازه کار یا یک چاشنی بیشتر کاربر کسی که علاقه مند در گرفتن دانش خود را به سطح بعدی این آموزش گسترده بسته نرم افزاری همراه با نه دوره و بیش از 450 درس است که شما همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد این پلت فرم محبوب همراه با مایکروسافت کسب و کار تجزیه و تحلیل برنامه, قدرت بی.

از طریق آسان به دنبال درس های led توسط کارشناسان صنعت شما یاد بگیرند که چگونه به واردات تجزیه و تحلیل و تجسم مجموعه زیادی از داده های پیچیده با ایجاد صفحات گسترده کار با الگوریتم های پیشرفته ایجاد نمودار ترکیب برنامه های شخص ثالث ،

تاپیک آموزش های گسترده ای است که تمرکز بر روی بیشتر انتزاعی و روش شناختی جنبه های به دست آوردن بینش ارزشمندی از مجموعه داده های بزرگ و قدرت دو درس را ساز و برگ شما را با درک کامل از برخی از آخرین و محبوب ترین روش های مورد استفاده برای ایجاد کسب و کار دقیق و گزارش های مالی.

این بسته نرم افزاری نیز همراه با طیف گسترده ای از منابع مفید است که آن را آسان به آمار اهداف خود و طول عمر دسترسی بدان معنی است که شما می توانید کار را از طریق آموزش با سرعت خود را.

اقامت جلوتر از داده های منحنی با 2020 استاد Microsoft Excel & Power BI گواهینامه بسته نرم افزاری فقط برای $34.99 — بیش از 95% خود را با قیمت معمول برای یک مدت زمان محدود.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>