فرد VanVleet در رپتورز’ عنوان دفاع: “من مانند ما شانس’

تورنتو رپتورز نقطه گارد فرد VanVleet است که مشتاقانه در انتظار NBA بازگشت.

VanVleet و رپتورز را حل و فصل در یک هتل خصوصی در فورت مایرز فلوریدا در انتظار NBA قصد دارد برای ادامه 2019-20 فصل در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در اورلاندو است. این تیم هنوز از سر گرفته شد فعالیت های گروه اما تیم کامل گزارش کرده بود و به دنبال دفاع از عنوان خود را.

“واقعا هیجان زده [درباره ادامه فصل]. من عاشق این گروه است که ما داریم. ما واقعا با استعداد گروه از بچه ها ما تقریبا همه چیز شما نیاز دارید” VanVleet خبرنگاران در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه.

“هر کس که من صحبت کردم از من بوده ام در اینجا این است که فقط به دنبال به جلو به گرفتن به اورلاندو و شروع به تمرین و آماده سازی خود برای برنده شدن یکی دیگر. ما یک فرصت واقعا خوب است و ما در حال رفتن به سختی تیم به ضرب و شتم چهار بار برای هر کسی است.”

رپتورز پرواز کرده تحت رادار با وجود اینکه قهرمان. انتظارات نقش برآب شد و پس از Finals MVP Kawhi Leonard and Danny Green نقل مکان کرد و در لس آنجلس و در عین حال رپتورز نگه سوم-بهترین رکورد در لیگ بالاتر برنده درصد نسبت به فصل گذشته است. جوان هسته VanVleet پاسکال Siakam OG Anunoby و نورمن پاول هر زمان یک گام به جلو در توسعه خود در حالی که کهنه رهبران کایل لوری Marc Gasol و Serge Ibaka برگزار کرده اند ثابت به عنوان قابل اعتماد همکاران.

Fred VanVleet is as confident as ever. (Photo by Mike Stobe/Getty Images)
فرد VanVleet است که با اعتماد به نفس به عنوان همیشه. (عکس از مایک Stobe/گتی ایماژ)

تورنتو رتبه دوم در امتیاز دفاعی و وارد راه اندازی مجدد با یک بازی کوسن بیش از بوستون سلتیکز برای دوم در شرق. با این حال خود باقی مانده برنامه انباشته شده است. تورنتو چهره دوم-سخت ترین مخالفان در هشت بذر بازی منجر به پلی آف از جمله بالا رقیب مانند لس آنجلس لیکرز و میلواکی دیگران. در ضمن سلتیکز’ تخته سنگ کج آسان تر است.

“من فرض کنید ما میخوایم بازی همه آنها را به نفع خود. ما واقعا نمی توانید بهترین شانس قرعه کشی در مقایسه با دیگر تیم ما به سختی برنامه” VanVleet گفت: از برنامه.

یک پوشش نقره ای با COVID-19 shutdown است که رپتورز قادر بودند در نهایت به دست آوردن مجدد سلامت خود را. هر عضو از چرخش (خارج از Anunoby) از دست رفته حداقل 10 بازی و کامل خود را پنج شروع شد و تنها در دسترس در 17 بازی. سر مربی نیک پرستار انجام یک کار عالی از نگه داشتن تیم شناور با وجود صدمات و این یکی از دلایل اصلی که چرا او مورد علاقه را به نفع خود مربی سال است. اما وجود دارد بیشتر چالش های پیش رو به عنوان پرستار و کارکنان خود نیاز به کار در برابر ساعت برای دریافت تیم خود را در همان صفحه در زمان برگشتی.

“تاپیک میخوام برخی از زمان که در آن ما در حال رفتن به به سهولت به همه چیز و پیدا کردن ما در جریان است. هشت بازی است که واقعا عالی و حجم نمونه به گرم و یا سرد. آن را برای رفتن به بالا و پایین من مطمئن هستم. بزرگترین چیزی است که ما شروع به پیدا کردن ما ریتم امیدوارم از کسانی که در هشت بازی صدمه ندیده سلامت عاقلانه و پس از آن خواهیم دنده تا برای هر سری ما باید به دنده تا برای” VanVleet گفت.

“ما در حال رفتن به باید به ضرب و شتم تیم های بزرگ مهم نیست که چه وضعیت است که بدون کیک شدن به این چیز. آن را به سختی برای هر کسی اما دوست من گفت: من فکر می کنم من می خواهم شانس ما.”

پوشش بیشتر در یاهو ورزشی کانادا:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>