Ex-آیووا RB Akrum Wadley نقل از ‘قلدری نژادپرستی’ در زیر کرک Ferentz: ‘آرزو می کنم من هرگز’ به صورت Hawkeyes

هفته پس از اخراج از قدرت مربی کریس دویل اتهام اختلال و نژادپرستی در آیووا فوتبال برنامه هنوز رویه.

روز دوشنبه سابق در حال اجرا پشت Akrum Wadley تحویل داغدار ملامت از این برنامه ادعا توهین آمیز و نژادپرستانه رفتار در حالی که نامگذاری دویل, سر مربی کرک Ferentz و توهین آمیز هماهنگ برایان Ferentz.

Wadley ساخته شده است این اتهامات در Facebook پست به اشتراک گذاشته شده توسط Robert T. سبز یک ورزشکار مدافع نمایندگی های متعدد آیووا بازیکنان در شکایت خود را در مورد این برنامه است.

“من آرزو می کنم من هرگز برای Iowa Hawkeyes,” Akrum نوشت. “من نمی خواهد تشویق هر آینده ورزشکاران و یا پدر و مادر خود را برای ارسال, بچه, برای بازی, برای, Iowa Hawkeyes زیر که زمان مربیگری کارکنان. …

“امید من این است داستان من و کسانی که از هم تیمی های نجات دیگران از تجربیات حقایق و اشتباه از بازی زیر و برای کارکنان مربیگری در آیووا که انجام داد و گفت: هیچ چیز برای جلوگیری از قلدری و نژادپرستی از اتفاق می افتد به ما تحت Chris Doyle, برایان Ferentz و کرک Ferentz.”

Wadley برای آیووا از 2013-17 و ستاره دار به عنوان یک کاربر و ارشد, گرفتی از 1300 متری از داد و بیداد در حالی که tallying 13 touchdowns هر فصل. روز دوشنبه او در توصیف زمان خود را با Hawkeyes به عنوان “یک زندگی کابوس است.”

Iowa head coach Kirk Ferentz watches from the sideline during the second half of an NCAA college football game against Purdue, Saturday, Oct. 19, 2019, in Iowa City, Iowa. Iowa won 26-20. (AP Photo/Charlie Neibergall)
آیووا سر مربی کرک Ferentz ساعت از حاشیه در نیمه دوم یک NCAA college football بازی برابر پوردو شنبه, اکتبر. 19, 2019, در, آیووا, شهرستان Iowa. آیووا برنده 26-20. (AP Photo/چارلی Neibergall)

Wadley: برایان Ferentz ساخته شده جوک های نژادپرستانه

Wadley را از اتهامات وارد دقیقا دو هفته بعد از 15 ژوئن اخراج دویل بود که در ترک های زیر تماس برای تغییر فرهنگ در آیووا. چندین سابق, سیاه, بازیکنان متمرکز شکایت خود را در قدرت مربی او را متهم ساخت اظهارات نژادپرستانه و انجام کارهایی مانند پله [در] بازیکنان انگشت” در طول تمرینات است.

Wadley به اتهامات دریغ نمی کرک Ferentz یا پسرش برایان. کرک Ferentz شده است سر مربی در آیوا از سال 1999 در حالی که پسرش برایان بوده است خط حمله مربی و یا توهین آمیز هماهنگ از سال 2012.

Wadley متهم برایان Ferentz را تکرار جوک در مورد او مرتکب سرقت زمانی که او به تن پشم سیاه و سفید کلاه که تیم دست.

“یک بار زمانی که من در دویدن به تسهیلات مربی برایان Ferentz می گوید:” هی Akrum می خواهید به غارت یک ایستگاه گاز?'” Wadley نوشت. “من خیلی ناراحت بود اما او را نادیده گرفت و ادامه داد.

“این اتفاق چند بار در همان وضعیت است. تنها تفاوت این است که او گفت: “Akrum شما در حال رفتن به غارت یک فروشگاه مشروب?’ “

Wadley: کرک Ferentz لغو کارت غذا به عنوان مجازات

Wadley متهم کرک Ferentz ایجاد یک فرهنگ از ترس با بازیکنان تهدید به مجازات برای صحبت کردن ذهن خود و دستور به استفاده از رسانه های اجتماعی بدون تیم تصویب. او گفت که او و دیگر هم تیمی های سیاه بودند “هدفمند به افراطی در مورد ساخت آیووا مورد نیاز وزن” و این که کرک Ferentz رسیده به مادر خود را برای متقاعد کردن او برای ماندن در زمانی که او در نظر گرفته شده انتقال.

Wadley گفت که او بیمار شد روزانه “پس از نوشیدن پوند Powerade و/یا حرکت درست قبل از کار کردن” در تلاش برای ایجاد وزن است. او را متهم کرک Ferentz لغو وعده غذایی خود را به عنوان یک شکل از مجازات است.

“من تهدید کرک Ferentz که من غذا کارت خواهد بود بردند و من نمی خواهد غذا خوردن و نه قادر به نشستن با هم تیمی های من در طول غذا خوردن جلسات” Wadley نوشت. “او را دنبال کنید از طریق خود ویندوز. من رفتم به استفاده از من کارت غذا و از آن کاهش یافته است.

“من تا به حال به تماس مادر من از نیوجرسی در 10 یا 11 شب به خاطر من گرسنه به منظور Dominos Pizza برای من. یا من باید برای رفتن به یک فن خانه در اوایل شب به خوردن چون هیچ راه من خواهد بود قادر به آن را از طریق روز بعد استفراغ ضعیف و قادر به آن را از طریق مدرسه و تمرین آن روز.”

Iowa running back Akrum Wadley walks onto the field before an NCAA college football game against North Texas, Saturday, Sept. 16, 2017, in Iowa City, Iowa. (AP Photo/Charlie Neibergall)
آیووا در حال اجرا پشت Akrum Wadley پیاده روی بر روی زمین قبل از NCAA college football بازی در برابر شمال تگزاس شنبه, سپتامبر. 16, 2017, در, آیووا, شهرستان Iowa. (AP Photo/چارلی Neibergall)

Ferentz خطاب بازیکن شکایت

بر دویل اخراج کرک Ferentz مراجعه کننده به یک “نقطه کور” در این برنامه و گفت که او تا به حال برگزار مولد جلسات با سابق و فعلی بازیکنان.

“سابق بازیکن بسیار آینده” Ferentz گفت: در ژوئن 12. “آنها بسیار مستقیم و فقط با اشاره به برخی از چیزهایی که شاید به من داد یک آگاهی جدید. و من فکر می کنم روز دوشنبه در جلسه روز سه شنبه جلسه دنبال کرد تا با آن نور است. کلید موفقیت این است که سعی کنید برای ایجاد یک محیط که در آن همه احساس رایگان به بحث و گفت ذهن خود را و می دانم که آن را برای رفتن به وزن و ارزش و اندازه گیری می شود.”

در بیانیه های قبلی پس از اتهامات علیه دویل شروع به سطح کرک Ferentz قول داد به “گوش دادن و به قلب پیام های ما را بشنود.” او همچنین تشویق این تیم به تصمیم گیری جمعی که آیا برای ایستادن یا زانو زدن در طول سرود ملی در پی جورج فلوید را قتل.

Wadley: تجربه راند او را به نوشیدن

Wadley نوشت: در روز دوشنبه که تجربه خود را در آیووا راند او را به نوشیدن الکل است.

“من احساس مانند بازی Iowa Football بود کابوس زندگی,” Akrum نوشت. “من هرگز نوشیدن الکل قبل از رفتن به کالج اما بر اساس تجربه من وجود دارد آن را تبدیل به تنها چیزی که من می تواند با تکیه بر آن به نظر می رسد و چیزی بود که من برای کنار آمدن.”

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>