پایان سرود: زمان برای جلوگیری از اجرای میهن پرستی


For several reasons, now is the right time to stop playing the national anthem at sporting events. (AP Photo/Marcio Jose Sanchez, File)
به دلایل مختلف در حال حاضر زمان مناسب برای جلوگیری از پخش سرود ملی در رویدادهای ورزشی است. (AP Photo/مارسیو خوزه سانچز فایل)

لحظه ای بود, خام, قدرتمند, و شاید حتی کمی ناراحت کننده به سازمان دیده بان به عنوان اگر همه مزاحم در صمیمی خصوصی بیان درد است.

وجود دارد هیچ هواداران در ورزشگاه با توجه به COVID-19 pandemic, البته, اما NWSL بازی “The Star-Spangled Banner” بیش از یک بلندگو با صدای بلند به هر حال و CBS television دوربین تثبیت شده بر روی دو بازیکن است.

کیسی یک مدافع برای شیکاگو ستاره های قرمز است که سیاه kneeled و sobbed به عنوان هم تیمی جولی Ertz که سفید است kneeled در کنار او و همچنین گریه کرد. آنها را در آغوش کشید و محکم به عنوان اگر آن را کمک خواهد کرد آنها را تحمل 1 دقیقه و 40 ثانیه از این سرود با هم.

هنگامی که آهنگ ضربه نهایی خود را شکوفا آنها ایستاد پاک اشک از چهره خود و خواسته شد برای رفتن بر روی زمین و سعی کنید برای برنده شدن در یک مسابقه فوتبال یک نامطلوب انتقال از ريشه های واقعی زندگی در تلاش برای تحت اللفظی بازی.

آن را مؤثر در لحظه ای که شاید کریستال معنی زانو زدن در طول سرود به عنوان به خوبی به عنوان هر یک از khezri اول آن در سال 2016.

باید آن را هرگز اتفاق افتاده است.

این دیر که همه آمریکایی های ورزشی لیگ های جلوگیری از پخش سرود ملی قبل از, رویدادهای ورزشی, و در حال حاضر زمان مناسب برای قرار دادن یک توقف به این رده غلط عمل.

چرا در حال حاضر زمان مناسب برای ورزش, برای جلوگیری از پخش سرود

هنگامی که آخرین باری که شما را به یک فیلم و بعد از پیش نمایش هر کس ایستاده بود از ادای احترام به پرچم? آنچه در مورد “خطر!” دوست پسر سبزه خوابگاه? آیا مخاطبان کمربند را سرود قبل از نشان می دهد ، قبل از عمل اصلی در یک کنسرت باید آنها بازی ضبط سرود ملی ،

هرگز از آن ساخته شده حس به بازی سرود ملی قبل از بازی در آمریکا ورزش لیگ. و در عین حال همه آنها آن را انجام دهد. NBA, NFL, و بله, حتی NWSL تمام نیروی خود بازیکنان را به خط کردن و آواز خواندن به یک پرچم آمریکا قبل از آنها مجاز به انجام شغل خود را.

آن را به ارزش توجه به جایی که این سنت را از آمد. به عنوان داستان می رود جمعیت در سری جهانی در سال 1918 بود و غم انگیز به عنوان جنگ جهانی اول کشیده. این گروه در ورزشگاه بازی “The Star-Spangled Banner” در هفتم زمین باز یافته کشش و آن نفس زندگی جدید به جمعیت کمک به سیمان سنت.

وجود دارد هیچ جمعیت امروز با توجه به همه گیر. و اگر لیگ هنوز بازی سرود حتی اگر وجود دارد هیچ جمعیت که در آن است ؟ آن را برای پنتاگون که از سال 2012 صرف میلیون ها دلار برای مالیات دهندگان پرداخت می شود تبلیغات در رویدادهای ورزشی (به خصوص بازی های NFL) به عنوان یک نظامی استخدام ابزار? آیا کسی میدونه کنه ؟

بدون در نظر گرفتن این یک سنت قدیمی است و ما در حال زندگی در یک اقدام بی سابقه زمانی که سنت است که پرتاب از پنجره به بیرون. از NBA به MLB ورزشی لیگ در حال برنامه ریزی همه گیر ضد حوادث است که نیاز به تازه روش را از ابتدا طراحی شده.

همه چیز در مورد آینده این مسابقات که از این مکان برای برنامه ریزی به فرمت های به پوشش رسانه ای. پس چرا باید این pregame معمول از نواختن سرود ماندن همان است ؟

MLS است که خود را در یک تورنمنت مجموعه ای برای شروع 8 ژوئیه در حال حاضر حکومت از بازی “The Star-Spangled Banner” در بازی های. آن را نه به این دلیل که لیگ به عنوان بسیاری متولد بازیکنان آن را به عنوان آمریکایی ها و این عجیب و غریب به زور آنها را به شرکت در آمریکا میهن پرستی. آن را به دلیل سنت ریشه: جمعیت.

“ما نمی خواهد نواختن سرودهای,” MLS کمیسر دان گاربر به خبرنگاران گفت: در اوایل این ماه. “وجود خواهد داشت نه هر گونه طرفداران در غرفه بنابراین ما نمی بینیم که این امر می تواند مناسب باشد.”

طرفداران را بازگشت یک روز. اما اگر لیگ با استفاده از این فرصت برای جلوگیری از پخش سرود ملی آنها می تواند عادی داشتن ورزش بدون آن.

پس از همه سنت در طول زمان تکامل. آنها می آیند, آنها به, آنها را تغییر دهید. گاهی اوقات آن را طول می کشد شرایط غیر معمول به فشار است که تکامل همراه است. جهانی و همه گیر ممکن است به خوبی یک اشاره به هر یک در نهایت به خلاص شدن از شر این سرود در رویدادهای ورزشی است.

Casey Short and Julie Ertz's embrace during the national anthem on Saturday was undeniably powerful. But why was Short put in that position in the first place? (AP Photo/Rick Bowmer)
کیسی کوتاه و جولی Ertz را در آغوش طول سرود ملی در روز شنبه بود غیر قابل انکار قدرتمند است. اما چرا کوتاه بود قرار داده و در موقعیت که در وهله اول ؟ (AP Photo/ریک Bowmer)

ورزشکاران هنوز هم می تواند در اعتراض به ظلم و ستم نژادی

آیا سرود ایفا کرده است یا نه, کوتاه, Ertz و هر NWSL بازیکن حق اعتراض به نژادپرستی سیستماتیک در این کشور است.

این NWSL در روز شنبه شد اولین تیم حرفه ای ورزش فوتبال به بازگشت پس از کشتن جورج فلوید و بازیکنان بودند آگاه از پلت فرم آنها بود.

آنها عینک سیاه و سفید زندگی می کند ماده پیراهن در طول pregame گرم یو پی اس و عینک سیاه بازوبند در طول بازی. قبل از کیکآف آنها kneeled در یک برنامه ریزی لحظه سکوت. آنها نمی خواهید برای جلوگیری از استفاده از صدای خود را برای جلب توجه به علت و است که به بازیکنان اعتبار است.

اما نواختن سرود ملی شد و در نهایت انتخاب NWSL و (احتمالا) CBS.

این NWSL را سخنگویان نیست پاسخ دادن به یک ایمیل یکشنبه از یاهو ورزشی پرسیدن که چرا این سرود پخش شد قبل از بازی در خالی استادیوم. اما این لیگ شد و سریع برای به اشتراک گذاشتن تصویر کوتاه گریه در رسانه های اجتماعی و در حمایت محتوای آن بیشتر احساس استثماری نسبت به توانمند سازی.

در واقع بسیاری از پوشش خبری و رسانه های اجتماعی بحث و گفتگو در اطراف ستاره بازی بود در مورد لحظه ای مشترک بین کوتاه و Ertz. و همچنین در مورد راشل تپه سفید ستاره قرمز بازیکن که ایستاده بود کنار کوتاه حتی به همه هم تیمی های او kneeled. این بازی به خودی خود تبدیل به یک چاره اندیشی موقت است.

کوتاه مشترک چندین متفکر پیام در مبارزه با نژادپرستی نظاممند در توییتر در اوایل این ماه, بنابراین ما در حال حاضر یک ایده از چگونه او احساس می کند. ستاره قرمز را ندارد کوتاه در دسترس رسانه ها پس از بازی روز شنبه و او هنوز صحبت علنی در مورد لحظه ای.

او نیاز ندارد. این لحظه مال ما نیست و NWSL هرگز نباید ساخته ام او را از طریق آن به صورت زنده از تلویزیون.

این سوال که آیا این سرود باید در رویدادهای ورزشی است که جدا از پرسیدن که آیا بازیکنان حق دارند به زانو زدن در طول سرود و اینکه آیا این نمایش مهم هستند.

کوتاه, نمایش احساسات قدرتمند بود و مهم به ویژه در نور از رئیس جمهور تهمت disgustingly retweeting تصویری که برجسته یکی از حامیان شعار “قدرت سفید” روز بعد. (تهمت بعد حذف retweet.)

آن هم نه کوتاه مسئولیت یا مسئولیت هر فرد سیاه و سفید به رنج می برند از طریق تروما در مقابل مخاطبان زنده نادان مردم می توانند درک کنند که نژادی و ظلم واقعی است. این منصفانه نیست به فشار او را به نمادی از تجربه هنگامی که او فقط در تلاش برای انجام کار خود را.

کوتاه است و بیشتر از فقط یک زن سیاه و سفید. او خوب رفو بازیکن فوتبال که سزاوار یک نقطه در ایالات متحده در تیم ملی. او دزدیدند از این شانس را به جهان نشان می دهد که در روز شنبه.

ستاره قرمز مربی روری Dames به این ارزیابی خود از عملکرد تیم پس از 2-1 از دست دادن:

“احساسات شما را دیدم کیسی باید قبل از بازی و احتمالا جولی در آن نقطه به عنوان اکثریت از تیم ما شده است داشتن این نوع احساسات در تمام طول روز,” او گفت: “مبارزه با آنچه که کار درست را انجام دهید و یا چگونه می توانم به شما نشان می دهد همبستگی و چگونه از شما حمایت Black Lives Matter جنبش و چه خبر است.”

“من می گویند ما خیلی عاطفی صرف قبل از اینکه ما به اینجا رسیدیم.”

اگر pregame سرود باعث می شود که مقدار اضطراب و اختلال در یک تیم است که ارزش آن را انجام می دهند ؟ بازیکنان بعد از همه حال آمادگی خود را در تظاهرات و حرکات برای حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند توجه به حرکت و آن را در شرایط خود را.

وجود دارد چیزی متفاوت در مورد سرود — چیزی که باعث عمیق تر وتر. آن را به ارزش بازبینی khezri را توضیح پس از او برای اولین بار کاهش یافته است به ایستادن برای سرود در سال 2016.

“من می خواهم به ایستادگی کردن برای نشان دادن غرور و افتخار در یک پرچم یک کشور که ستم مردم سیاه و مردم از رنگ” Kaepernick گفت. “برای من این است که بزرگتر از فوتبال و این امر می تواند خودخواه در بخشی از من به دنبال راه های دیگر. وجود دارد بدن را در خیابان و مردم پرداخت می شود ترک و قتل است.”

در نور از کشتار فلوید و دیگر غیر مسلح سیاه مردم در سال های اخیر Kaepernick این تمایلات است که مربوط به همیشه است. حقیقت برخی از مردم نمی خواهند به قبول این است که پرچم و سرود می تواند به این معنی نیست همان چیزی که برای همه اگر امریکا موسسات نمی محافظت از هر کس به همان شیوه.

در قلب آن نواختن سرود ملی در رویدادهای ورزشی است که صرفا یک ژست نمادین. تمام نمادها می تواند تغییر معنای خود را در طول زمان و پس از سال 2016 معنای این یکی اتحادش را تغییر داد.

آن زمان برای لیگ اذعان به این که. هنگامی که آنها انجام این دوره بعد از عمل روشن است.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>