Belichick آخرین قمار می تواند در نهایت بهترین

شش برنده سوپر باول کمک می کند تا امن به نفع شک برای سر مربی به عنوان تقریبا هر تصمیم او باعث می شود. و بیل Belichick گرفته شده استفاده کامل از توانایی به حرکت می کند که او را ستایش اگر آنها کار می کنند و نه انتقاد اگر آنها نمی.

کارفرمایی Cam Newton نیست بزرگترین قمار چرا که برای Belichick وجود ندارد و قمار است. اما نیوتن می تواند در نهایت Belichick بهترین رول از یک جفت تاس در یک بازی که در آن نوعی قمار است که هرگز بد است.

سابق انتخاب اول کلی سابق لیگ MVP سابق حق رای دادن کارفرمایی که اگر سالم هنوز هم ممکن است حق رای دادن کارفرمایی. و نیوتن فقط نشسته وجود دارد برای هفته ها به دنبال او در بخش بزرگی چون هیچ کس فکر Belichick او را می خواستم. اگر آنها به حال نیوتن در حال حاضر می شده اند از بین رفته اند به احتمال زیاد برای پول زیادی بیشتر از او خواهید دریافت کنید از میهن پرستان.

اما آن نقش را Belichick برنده — به خصوص از پایه های مالی سرمایه گذاری بسیار پایین است. این واقعیت است که هیچ کس حتی پرسم که Belichick های اخیر قبل از قمار (گیرنده Antonio Brown) را منفجر کرد در مربی چهره نشان می دهد چقدر از نفع شک Belichick می شود زمانی که همه چیز نمی رویم راه خود را.

قمار بازی ساخته شده توسط Belichick بیش از سال است که کار می کرد شامل گیرنده Randy Moss, تنگ پایان راب Gronkowski cornerback Darrelle Revis, cornerback Aqib طالب و در حال اجرا پشت LeGarrette Blount. کسانی که کار نمی کند عبارتند از, برای مثال, پوست قهوه ای, تنگ پایان آرون هرناندز و یک جفت از بچه ها برای آنها Belichick معامله پس از تحریم در سال 2011: دفاعی مقابله با آلبرت Haynesworth و گیرنده چاد جانسون.

Belichick در واقع داد تا پیش نویس میدارد برای Haynesworth و جانسون. Belichick داد تا چیزی برای مخفی نیوتن ساخت آن را حتی پایین تر خطر است. با توجه به موقعیت نیوتن نقش این وضعیت از موضع کارفرمایی در انگلستان پست-#تامی و احتمال این که نیوتن می تواند به عنوان پسر او در کارولینای پاداش برای این یکی می تواند در نهایت غول پیکر است.

و در اینجا زیبایی نهایی حرکت: اگر آن کار نمی کند Belichick را به سادگی پایان آن حرکت می کند و هیچ کس نمی خواهد می گویند هر چیزی در مورد آن. بله, آن را خوب به برنده شش سوپر کاسه.

Belichick آخرین قمار می تواند در نهایت بهترین خود را در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر