Apple Releases iOS 13.6 توسعه دهنده Beta 3 برای آیفون


اپل به تازگی منتشر سوم توسعه دهنده بتا برای iOS 13.6 امروز سه شنبه, ژوئن 30. این به روز رسانی می آید سه هفته پس از این شرکت منتشر دوم 13.6 توسعه دهنده و نسخه های بتا که تغییر نام این نرم افزار از 13.5.5. آن را نیز همراه هشت روز پس از اپل منتشر شد اولین توسعه دهنده بتا برای iOS 14.

اپل منتشر شد در این به روز رسانی در 10 a. m. PDT. اگر شما در iOS بتا تستر, شما ممکن است بدانید که اپل معمولا نسخه های توسعه دهنده نسخه های بتا در این زمان. البته کلمه کلیدی در اینجا این است که “توسعه دهنده” به عنوان خاص این نسخه بتا است و فقط برای ثبت نام توسعه دهندگان. اگر شما یک بتا تستر, شما نیاز به صبر برای اپل به انتشار 13.6 عمومی beta 3 که انتظار ما برای دیدن در 1 p. m. PDT امروز یا 10 a. m. PDT فردا.

از آنجا که این به روز رسانی جدید ما مطمئن نیستید که چه ویژگی های جدید و تغییرات اپل آوردن به اپل ، Dev beta 2 معرفی یک تغییر نام به عنوان اپل نقل مکان کرد و از iOS 13.5.5 به iOS 13.6. این شرکت با تغییر نام iOS 13.4.5 در همان راه به روز رسانی نرم افزار به iOS 13.5 سوم بتا به روز رسانی. سوم 13.5 بتا معرفی COVID-19 قرار گرفتن در معرض اطلاع رسانی API توضیح داده شده است که اپل تمایل به صورت قابل توجهی بیشتر iOS نام.

این زمان در اطراف, همه چیز نیست بنابراین روشن است. دوم 13.6 بتا معرفی جدید “علائم” ویژگی برای سلامتی است که اجازه می دهد تا شما را به پیگیری از طیف گسترده ای از علائم درست مثل شما می توانید برای دیگر اطلاعات سلامت. همچنین به روز رسانی خودکار به روز رسانی بخش از تنظیمات که در حال حاضر اجازه می دهد تا شما را به طور جداگانه انتخاب کنید به طور خودکار دانلود به روز رسانی و همچنین به عنوان به طور خودکار نصب دریافت به روز رسانی.

در حالی که ویژگی های آن هستند قطعا آنها نمی خواهد بیش از حد دور از خانه تحت “13.5.5” نام. چرا اپل در نهایت تصمیم به ارتقاء نام دوباره هنوز هم برای بحث. در هر صورت در اینجا ما هستند.

iOS & iPadOS 13.6 Beta 3 انتشار یادداشت

بررسی اجمالی

  • IOS & iPadOS 13.6 SDK فراهم می کند پشتیبانی برای توسعه برنامه های کاربردی برای آی فون ، iPad و دستگاه های آی پاد لمسی در حال اجرا iOS & iPadOS 13.6. SDK همراه با Xcode متعلق به 11.6 بتا از نرم افزار بتا محبوبیت. برای کسب اطلاعات در سازگاری مورد نیاز برای Xcode متعلق به 11.6 بتا دیدن Xcode متعلق به 11.6 Beta Release Notes.

HealthKit – ویژگی های جدید

  • جدید انواع داده ها در دسترس هستند در HealthKit برای پیگیری علائم از جمله سردرد و لرز و گلو درد ، (63148620)

صفحه اصلی – حل مسائل

  • صفحه اصلی برنامه های وب پشتیبانی داده ها: آدرس ها به عنوان انتظار می رود. (62738434)

به روز رسانی آی فون خود را به iOS 13.6 dev beta 3, شما نیاز به یک ثبت نام شده توسعه دهنده. شما می توانید با استفاده از بازیابی تصویر برای آی فون خود را در دسترس در پورتال توسعه (نصب iTunes و یا یاب) و یا نصب تنظیمات پروفایل و سپس به روز رسانی بیش از هوا. اگر شما در حال حاضر مشخصات نصب شده بر روی آی فون خود را به تنظیمات –> عمومی –> به روز رسانی نرم افزار شروع به نصب آخرین نسخه بتا ساخت و یا شما می توانید صبر کنید تا آن را به صورت خودکار نصب میشود اگر “به روز رسانی خودکار را فعال کنید.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصویر جلد توسط 9to5Mac/YouTube

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر