چرا 2021 پیش نویس NFL می تواند بسیار پر هرج و مرج

هر یک ممکن است, NFL, عمده ترین سراغ خدمات ملی فوتبال سراغ و BLESTO مجموعه نمرات اولیه خود را برای چشم انداز انتظار می رود به واجد شرایط برای سال بعد پیش نویس. اعداد صرفا یک نقطه راه اندازی و در زمان واقعی پیش نویس رول در اطراف این اعداد و ارقام به طور معمول نمی حمل مقدار زیادی از وزن.

در یک سال نرمال کسانی که نمرات صرفا اجازه می دهد تا برای تیم NFL که مشترک خدمات خود را به نقشه از اوایل سراغ فرآیند برای کالج, فوتبال, فصل, کمک به تیم اولویت بندی که در آن به ارسال خود را در منطقه پیشاهنگی و دیگر استعداد ارزیاب.

این مهم نه تنها برای شناسایی بالاترین درجه فرد چشم انداز, اما همچنین برای تعیین این که کدام تیم باید بیشتر چشم انداز در یک سال داده شده.

مثلا LSU تا به حال تنها سه بازیکن پیش نویس در سال 2019 اما بیشتر NFL باشگاه می دانستند ببر لود شد با 2020 چشم انداز. ساخته شده است که باتون روژ محبوب سراغ توقف در سال گذشته; LSU به پایان رسید تا با رکورد تساوی 14 بازیکن پیش نویس در بهار گذشته.

این سال را به بهار سراغ روند شده است متفاوت — و تاثیر بالقوه در 2021 پیش نویس NFL می تواند قابل توجه است. اینکه آیا یا نه ما یک فوتبال کالج فصل است.

It might be harder to identify small-school standouts for the 2021 NFL draft such Kyle Dugger from Lenoir-Rhyne, who ended up the 37th pick in 2020. (Photo by Don Juan Moore/Getty Images)
ممکن است آن را سخت تر برای شناسایی کوچک-مدرسه standouts برای 2021 پیش نویس NFL چنین Kyle Dugger از لنوار-Rhyne که به پایان رسید تا 37 انتخاب در سال 2020 است. (عکس توسط Don Juan مور/گتی ایماژ)

عدم ‘Junior روز تمرینات ابر تصویر

این COVID-19 همه گیر تعطیل ترین بهار فوتبال فعالیت در محیط های دانشگاهی بنابراین وجود دارد هیچ “تاریخ روز” تمرینات برای کمک به سراغ خدمات و وظایف خود را انجام دهد. این نرم افزار روز به سبک تمرینات ارائه یک الگو استفاده می کنند می تواند به تدوین و فرموله کردن یک تصویر در چشم انداز.

این شامل دو دسته از چشم انداز. اولین بار خواهد بود که گروهی از بازیکنان که بسیار متعالی آخر فصل آنها طاق از چاره اندیشی موقت به نخست چشم انداز. هیچ مثالی بهتر از این سال گذشته از LSU QB جو نقب زدن به شماره 1 به طور کلی انتخاب در سال 2020 است. (ما به تازگی سعی در شناسایی چند بازیکن که می تواند تجربه یک نقب زدن-مانند افزایش با 2020 فصل است.)

دیگر دسته خواهد بود کوچک-مدرسه چشم انداز که ممکن است در غیر این صورت سقوط به زیر رادار.

سال گذشته کمی شناخته شده در چشم انداز از D-دوم لنوار-Rhyne به نام کایل Dugger اندازه گیری خوبی برای ایمنی و او زد و پرید فوق العاده خوبی در مدرسه “تاریخ و روز است.” آن را کمک Dugger یک نام سراغ مدار با تمام 32 تیم در بازدید از یک مدرسه — که تا به حال یک چشم انداز پیش نویس به NFL از سال 2000 — آنها به طور معمول ممکن است منتقل می کند.

با وجود بازی تنها هفت بازی فصل گذشته Dugger دعوت شد و در آخر کاسه و سراغ ترکیب. او 37 کلی انتخاب این بهار جدید انگلستان میهن پرستان’ انتخاب این سال است.

وجود خواهد داشت یک Dugger-esque چشم انداز که ترک بالای 50 میدارد در سال 2021? که سخت است برای گفتن.

ما به دست آمده و یک کپی از هر دو خدمات’ نمرات برای این بهار و در حالی که وجود دارد برخی از کوچک مدرسه چشم انداز با احترام نمرات — مانند Northern Iowa توهین آمیز مقابله با اسپنسر قهوه ای و ایالتی ایلینوی قوی ایمنی مسیحی Uphoff — آن باقی مانده است دیده می شود اگر برخی کمتر شناخته شده NFL استعدادهای خواهد بود کشف قبل از شروع فوتبال کالج فصل است.

که ما به ارمغان می آورد به …

چگونه یک قطع کالج فوتبال فصل تاثیر می گذارد سراغ

هنوز هم وجود دارد بدبینی در مربیگری و اداری محافل بر این که آیا ما باید یک فصل فوتبال — و یا حداقل یک فصل کامل.

برخی از مدارس بزرگتر یا کنفرانس ها ممکن است آماده به مرحله عمدتا بدون وقفه در سال کوچکتر دیگر مدارس می تواند به شدت مانع از آنجا که تعدادی از عوامل از جمله پول و منابع به درستی خود را حفظ ورزشکاران و مربیان و کارکنان امن است.

اگر فصل بود به برش های کوتاه به طور قابل توجهی آن را به احتمال زیاد خواهد جای یک ارزش بالاتر در سراغ خدمات اولیه نمرات به خصوص برای چشم انداز است که به راحتی قادر به بهبود سهام خود را با تکمیل 2020 عملکرد.

سال گذشته نمرات اولیه یک مثال خوب چقدر می تواند تغییر بیش از نه ماه است.

NFS صادر هشت دور اول پیش فصل نمرات آخرین بهار — اورگان QB جاستین هربرت, Auburn, DT جرثقیل قهوه ای, آلاباما, DT Raekwon Davis, LSU CB Kristian Fulton, کارولینای جنوبی, DT Javon Kinlaw واشنگتن OT Trey Adams, نوتردام, EDGE, Julian Okwara و Vanderbilt TE Jared Pinkney.

از کسانی که تنها سه هربرت قهوه ای و Kinlaw — به پایان رسید تا به عنوان اولین سرآمد. دیویس و Fulton کاهش یافت و به دور دوم. Okwara فرود در دور 3 پس از درد و رنج پا شکسته midseason. آدامز که عمدتا برای نگرانی های پزشکی رفت undrafted آیا به عنوان Pinkney پس از ناامید کننده نهایی فصل است.

خوشبختانه اکثر تیم NFL کردم شروع به سر در ارزیابی 2021 کلاس این بهار. با کروناویروس برش پایین در تمام سفر پس از اواسط ماه مارس آن را مجاز پیشاهنگی برای راه اندازی در سال آینده اوایل ارزیابی است که می تواند اجازه می دهد آنها را برای برخی از اطلاعات از دست رفته حتی اگر بازی نوار باقی می ماند روش ارجح از نقاشی کامل سراغ مشخصات.

که خدمات طرح به عنوان بالا-دارای چشم انداز 2021

ما باید یک ایده خوب که بالا 2021 چشم انداز در حال حاضر. اما چه کسی را سراغ خدمات خود را به عنوان بالا به امتیاز بازیکنان ؟

NFS کمک می کند که اجرای NFL سراغ ترکیب ارزیابی چشم انداز است که به افزایش سالمندان — هیچ underclassmen در این زمان. به طوری که آنها لازم نیست که یک درجه بر شدت تبلیغ QB چشم انداز مانند Clemson را ترور لارنس و یا ایالتی اوهایو جاستین زمینه.

LSU WRs Terrace Marshall Jr. (L) and Ja'Marr Chase could be the Tigers' latest first-round picks in 2021. (Photo by Chris Graythen/Getty Images)
LSU WRs تراس مارشال جونیور (L) و جعفر’Marr تعقیب می تواند ببر’ آخرین میدارد دور اول در 2021. (عکس از کریس Graythen/گتی ایماژ)

شش سالمندان به دست آورده که معادل یک دور اول درجه: تنسی OG Trey Smith, Wake Forest لبه کارلوس Basham شمال غربی OT Rashawn Slater, میشیگان, WR نیکو Collins, آلاباما, WR DeVonta اسمیت و ایالتی اوهایو LB بارون براونینگ. دو نفر دیگر Clemson RB تراویس اتین و ایالتی اوهایو LB پیت ورنر بررسی فقط در زیر آنها را در دور دوم محدوده.

BLESTO می دهد که نمرات اولیه به برخی از قابل توجه underclassmen لیست هشت دور اول استعدادهای. آنها عبارتند از: لارنس, LSU WR Ja’Marr تعقیب اورگان OT Penei Sewell, آلاباما, CB پاتریک Surtain II, زمینه, میامی لبه گرگوری روسو تنسی اسمیت و آلاباما اسمیت.

پنج دیگران — Etienne, آلاباما, WR Jaylen Waddle, Clemson WR Justyn راس, LSU WR Terrance مارشال و آلاباما OT الکس Leatherwood — در ابتدا فقط در زیر دور اول قطع است. (Ross را از دست ندهید این فصل را با یک گردن آسیب جدی. درجه او صادر شد قبل از اعلام این خبر که او می خواهم که عمل جراحی در اوایل ماه ژوئن به آدرس “مادرزادی fusion” در گردن و ستون فقرات.)

با 2020 بهار نمرات the 2021 محصول باید با یک دانه نمک است. برخی از این چشم انداز به پایان خواهد رسید تا به عنوان اولین سرآمد; مانند آدامز و Pinkney می تواند undrafted. که طبیعت بسیار فرار پیش نویس روند.

البته بسیاری از این نوسانات است مشروط در یک کالج های نجومی در حال بازی. اگر نیست و یا اگر فصل است که به طور قابل توجهی قطع این امکان وجود دارد که در سال آینده را پیش نویس می تواند با دقت بیشتری منعکس کننده این سال زودتر ارزیابی. و است که می تواند منجر به هرج و مرج پیش نویس از حد نرمال آوریل آینده.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>