Tour de l’Ain انباشته با 12 WorldTour تیم


 Egan Bernal (Team Ineos)
اگان برنل (تیم Ineos)

رقابت برای آنچه در چند مسابقه باقی می ماند در کوتاه 2020 جاده تقویم شده است شدید با 12 WorldTour تیم های انباشته این زمینه در نظر گرفتهایم 2.1-رتبه Tour de l’Ain – یک مسابقه است که به طور معمول جذب تنها سه یا چهار ردیف بالا جوخه های.

UCI قوانین مشخص کنید که حداکثر مشارکت در 2.1 نخبگان مردان نژادها 50 درصد WorldTour تیم و این سال را Tour de l’Ain است که حداکثر تعداد برای اولین بار با AG2R la Mondiale, CCC, تیم Cofidis, Deceuninck-Quickstep, Groupama-FDJ, اسرائیل, شروع, ملت, لوتو Soudal, تیم Ineos تیم ادم تنومند و بدقواره-Visma تیم Sunweb بازحمت حرکت کردن-Segafredo و درهم تیم امارات پذیرش دعوت برای مسابقه است که با توجه به محل از اوت 7-9.

ما سوار جوان تیم توسعه Hagens برمن Axeon سرب توسط Axel Merckx امن یکی از چهار مکان برای قاره تیم است.

مسابقه خواهد بود مهم آماده سازی برای WorldTour مسابقات مرحله که رزومه با Critérium du Dauphiné در اوت 12 قبل از تور فرانسه آغاز می شود در ماه اوت 29.

ادامه مطلب

برنل: در تور فرانسه آن را همیشه قوی ترین سوار که برنده

اگان برنل مردد برای برنامه قبل از تور دو فرانس دفاع

ریچی پورته باقی می ماند متمرکز Tour de France GC در کنار Bauke Mollema

این کوتاه, punchy, مسابقه خواهد بود از خواب بیدار کردن برای پاها و ادم تنومند و بدقواره-Visma رود که زمینه بسیاری از آن Tour de France تیم با پریموز Roglic تام Dumoulin و استیون Kruijswijk.

بازحمت حرکت کردن-Segafredo در حال انتظار برای ارسال ریچی پورته و Bauke Mollema و تیم Ineos به میدان دفاع از رکابزن اگان برنل.

سه مرحله تور د ل’Ain آغاز می شود با یک 139.5 متر نورد مرحله از Montréal-la-Cluse به Ceyzériat قبل از رفتن به کوه های دورهء زمین شناسی ژوراسیک برای سختی 140.1 متر مرحله از Lagnieu به Lélex Monts-دورهء زمین شناسی ژوراسیک با چهار دسته 2 کوه و یک دسته 3 صعود.

مرحله نهایی خواهد بود شدید 143.1 متر با دسته 1 Montée de la Selle د Fromentelle به دنبال به سرعت توسط Col de la Biche با یک پایان در گرند کلمبیر.

در 2019 در مسابقه مشخصات تا حدودی مشابه و Groupama-FDJ را تیبو Pinot تحت سلطه مرحله نهایی به گراند کلمبیر برنده 52 ثانیه بیش Arkea-Samisc را الی Ghesbert برای پیروزی به طور کلی برای دومین بار در زندگی حرفه ای او. دیگر برندگان گذشته شامل آرتور Vichot سام Beinlich اندرو Talansky و رومن Bardet.

همراه با WorldTour جوخه وجود خواهد داشت شش ProTeams: مجموع مستقیم Energie, تیم Arkea-Samsic سیرک-Wanty Gobert حیاتی مفهوم – B&B هتل ها و Nippo Delko Provence, چهار قاره جوخه از جمله ما تیم Hagens برمن Axeon, Kometa Xstra St-Michel – Auber 93 و Natura4ever – روبه – لیل متروپل و سوئیس و آلمان U23 تیم ملی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>