زمان برای MLB برای پایان دادن به نژادی و سوء استفاده در Fenway

لیگ اصلی بیس بال کمیسر راب مانفرد را به چالش فعلی این است که برای اطمینان از بیس بال است که در سال 2020 است. هنگامی که او در دیدار که چالش او را دیگر: گرفتن نژادپرستان از Fenway پارک خانه Boston Red Sox. اگر او نتواند به انجام این کار, او ممکن است پیدا کردن خود را در مواجهه با بازیکن میدان تظاهرات پدیده ای که با آن MLB به ندرت تا به حال به ادعا.

بازیکنان ممکن است زانو زدن یا بالا بردن مشت خود را در طول سرود ملی به عنوان بازیکنان NFL اند و یا آنها ممکن است راه رفتن کردن زمینه اواسط بازی به فوتبال اروپا بازیکنان داشته باشد. چیزی که آنها نمی خواهد انجام دهید این است که تحمل و نفرت نژادپرستانه و طعنه در حالی که آنها سعی کنید به تمرکز بر روی بازی آنها را دوست دارم. کسانی که در روز بیش از.

قبل از دیرین عمده-لیگ پارچ CC Sabathia بازنشسته در سال 2019 او پخش علنی چه سیاه و بازیکنان بیس بال در طول رشته برای سال شناخته شده: آنها از لحاظ نژادی شدید در Fenway.

“همه ما می دانیم” Sabathia توضیح داد. “زمانی که شما رفتن به بوستون انتظار آن است.”

قطعا تنها یک اقلیت کوچک از Red Sox طرفداران ترافیک در چنین کثافت اما کسانی که چند ساخته شده اند برداشت. هیچ ورزشگاه دیگر در امریکا حمل چنین شهرت و اگر ورزشکار فعالیت می یابد راه خود را به MLB آن بدون شک ریشه در Fenway پارک.

توری آی شکارچی که در رشته های اصلی برای 19 سال با دوقلوها مینه سوتا دیترویت ببر و لس آنجلس فرشتگان تا بازنشستگی اش در سال 2015 به تازگی نشان داد که او تا به حال شده است به نام n-word در Fenway بارها و بارها در طول زندگی حرفه ای توسط کودکان و بزرگسالان به طور یکسان. آدام جونز که در پایان فصل گذشته با آریزونا دایاموند و در حال حاضر در حال بازی در ژاپن به سرعت در زمان به توییتر برای حمایت از شکارچی. جونز نیز شده بود serenaded با n-word در Fenway و سپس دچار اضافه هتک ابرو از سابق Red Sox پارچ Curt Schilling علنا خواستار او یک دروغگوست.

(Paul Rosales / Yahoo Sports)
(پل روسالس / Yahoo Sports)

جکی Bradley جونیور در حال حاضر با Red Sox به دنبال شکارچی و جونز’ توییتهایی به tweeting “من قطعا باید قدردانی هر دو از خانواده رهبری و مشاوره در طول راه” نشان می دهد که شاید او حتی به عنوان یک Red Sox, بازیکن, تجربه های نژادپرستانه و توهین در Fenway. دیوید قیمت سابق Red Sox و زمان لس آنجلس داجرز پارچ قطعا تجربه چنین توهین. او اعتراف کرد آنجا که او در بازی وجود دارد.

به حداقل رساندن زمان خود را در Fenway پارک MLB بسیاری از بازیکنان صراحت حاضر به بازی برای Red Sox. شکارچی نمایشگاه A. او می گوید او قرار داده “هیچ تجارت به بوستون” بند به هر یکی از عمده-لیگ قرارداد. پایدار نژادی و سوء استفاده در Fenway چند بار در سال بود به اندازه کافی برای او.

اما چه اتفاقی می افتد زمانی که سیاه و سفید عمده leaguers تصمیم می گیرید که چند بار در سال است بیش از حد بسیاری از ؟ چه اتفاقی می افتد زمانی که آنها تصمیم می گیرید که آنها به سادگی نمی خواهد تحمل آن ؟

یک بار بیس بال رزومه و Red Sox وفادار مجاز به بازگشت به Fenway ما مطمئنا پیدا کردن. موج, سیاه, ورزشکار فعالیت در حال افزایش است به عنوان ملت جوش در اعتراض به خشونت پلیس و تبعیض سیستماتیک. سیاه, بازیکنان بیس بال مانند دیگر سیاه ورزشکاران و مردم به طور کلی تغذیه می شوند. و در حالی که آنها ممکن است زبان خود را گاز گرفته در Fenway در گذشته آنها به احتمال زیاد خواهد شد که رفتن به جلو.

نگاهی به آنچه که برخی از این بازیکنان گفته اند و نوشته شده است بیش از چند هفته گذشته.

Former Orioles star Adam Jones spoke out about racial slurs directed at him at Fenway Park in 2017. (Photo by John Tlumacki/The Boston Globe via Getty Images)
سابق Orioles ستاره آدام جونز صحبت کردن در مورد نژادی تهمت به کارگردانی او در Fenway پارک در سال 2017. (عکس از جان Tlumacki/بوستون گلوب از طریق گتی ایماژ)

این ورزشکاران متعهد به شکست نژادپرستی و به طور فزاینده ای جسارت به مبارزه با آن برای عموم نخواهد ماند بی سر و صدا در میدان بیس بال و تحمل توهین نژادی کردند. و آنها در حال حاضر چیزی از آن روشن نیست آنها تا به حال چند هفته پیش: سفید تیمی که علنا مخالفت با نژاد پرستی در کنار آنها و چه کسی خواهد بود با ارزش متحدان در اکثر سفید لیگ. یک نمونه از برخی از نظرات اخیر:

هرگز در عمده-تاریخچه لیگ باید از بازیکنان دو, سیاه و سفید, صحبت کردن, بنابراین به شدت در مقابل نژاد پرستی. فعالیت های گرفته شده را نگه دارید و هیچ قصد بازگشت. دفعه بعد یک بازیکن به نام n-word در Fenway آماده برای پاسخ. شاید آن را به شکل یک سکوت pregame اعتراض و یا یک یادآوری postgame کنفرانس خبری.

یا شاید آن را به یک شکل نیست که قبلا دیده اند در این کشور یک شکل از اعتراض حتی NFL مواجه شده است. سیاه, بازیکنان فوتبال در اروپا برای سال بوده نژادی مقابله با سوء استفاده از طرفداران در استادیوم ها در سراسر این قاره و آنها را آغاز کرده اند به طور کامل گام منطقی از امتناع از بازی در چنین شرایط است.

در اوایل سال جاری به عنوان مثال موسی Marega یک مهاجم برای باشگاه پورتو در پرتغال بود serenaded با میمون صداهای به عنوان او. پس از به ثمر چه خواهد بود هدف پیروزی در یک 2-1 بازی او به اندازه کافی شنیده بود و راه می رفت خارج از سطح بازی. بازی ادامه داد اما او حاضر به بخشی از آن. خوب برای او. در سال گذشته در انگلستان معتبر جام حذفی مسابقات طرفداران نژادی هدفمند Haringey قصبه FC دروازه بان و کل تیم در سمت چپ این زمینه پایان دادن به بازی. برای آنها خوب است.

و خوب برای هر MLB بازیکن که پس از شنیدن n-word در Fenway پارک قطره دستکش خود را و یا خفاش جایی که او ایستاده است و به سادگی پیاده کردن زمینه شاید با تمام هم تیمی های خود پس از پشت سر او.

سیاه, بازیکنان شده اند نژادی شدید در Fenway پارک برای بیش از حد طولانی است. مانفرد و MLB باید دو گزینه. پیدا کردن یک راه برای کار با Red Sox به موسسه بی سابقه ای شدید بازدارنده به صورت نژادی و سوء استفاده در Fenway و یا تبدیل شدن به جدید کانون از ورزشکاران تظاهرات در ایالات متحده است.

N. Jeremi Duru استاد حقوق ورزشی در دانشگاه آمریکایی عالم برجسته در تقاطع ورزش و جامعه و مشاور سابق به فریتز Pollard داد از مربیان پیشاهنگی و مدیران از رنگ در NFL. او در توییتر @njeremiduru.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>