خالص ارزش هر انتخاب اول در پیش نویس NFL از سال 1970 تا سال 2019

در اغلب موارد شماره 1 انتخاب در پیش نویس NFL محفوظ است و quarterbacks و مدافعان که با تهدید و ارعاب آنها است. در این سال هیچ تفاوتی با Cincinnatti Bengals به احتمال زیاد به ضربه محکم و ناگهانی دانشگاه ایالتی لوئیزیانا کارفرمایی جو نقب زدن در خارج از دروازه. برخی از شماره 1 انتخاب زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره و رفتن به سالن از شهرت حرفه. دیگران سقوط تخت و پیدا کردن که درخشش خود را در کالج عرصه نمی آماده سازی آنها برای چراغ های روشن از NFL. در اینجا نگاهی به شماره 1 میدارد از نیم قرن گذشته بازار و که در آن اطلاعات در دسترس است خود را خالص worths — ببینید که چه کسی است که در میان ثروتمندترین.

آخرین به روز رسانی: مارس 17, 2020

تصویر: کارفرمایی Peyton Manning بودن انتخاب شده توسط کلت به عنوان شماره 1 انتخاب در پیش نویس NFL در مارس 18, 1998.

1970: Terry Bradshaw

 • ارزش خالص: $25 میلیون

آن را اساسا نمی توان به استدلال می کنند که Terry Bradshaw نمی زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره اطراف آن انتخاب خود را به عنوان شماره 1 انتخاب کنید از سال 1970. او تعریف Pittsburgh Steelers برای یک نسل و رهبری یکی از بزرگترین سلسله در تاریخ است. او برنده سوپر کاسه, IX, X, سیزدهم و چهاردهم; رفت و به سه نرم افزار کاسه بود به نام MVP لیگ در سال 1978 و سوپر باول MVP دو بار. با تشکر و موفق پست-NFL پخش حرفه ای او باقی مانده است یکی از معروف ترین چهره ها در فوتبال است.

1971: جیم Plunkett

 • ارزش خالص: 8 میلیون دلار

فارغ التحصیل دانشگاه استنفورد و Heisman برنده جایزه جیم Plunkett نیز به دست آورده خود را انتخاب و با خیره کننده حرفه ای است که به طول انجامید و 15 سال و سه تیم: اظهارات, the 49ers و این تیم که پیش نویس جدید انگلستان میهن پرستان. او برنده دو سوپر کاسه بود و به نام MVP برای عملکرد خود را در یکی از آنها است.

1972: والت Patulski

 • ارزش خالص: ناشناخته

پایان دفاعی والت Patulski قرار بود یک بازی در حال تغییر lineman — اگر چه او یک انسان بود با سنجش زمان در حال اجرا 40 yard dash در کمتر از پنج ثانیه است. او با این حال زندگی می کنند تا خود را بالقوه است. اگر چه او احتمالا منجر اسکناس در کیسه خود را rookie سال — کیسه بودند غیر رسمی آمار آن — آن را به سرعت روشن شد که استعداد خود را که قرار بود به ترجمه به عملکرد. بوفالو قطع او پس از چهار سال او در حال حاضر به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود یکی از بزرگترین پیش نویس رکود در حق رای دادن تاریخ و همچنین لیگ به عنوان یک کل. در واقع ESPN ذکر شده او را در میان بدترین پیش نویس میدارد در میان تمام چهار اصلی ورزش است. خود را خالص ارزش آن ناشناخته است اما او در اصل امضا به مدت پنج سال قرارداد با 60 ، 000 دلار جایزه است که به او پرداخت شود $25,000 در سال اول خود را.

1973: جان Matuszak

 • ارزش خالص: $400,000

در سال 1973 این یک دفاعی در پایان یک بار دیگر دریافت که صدور صورت حساب های بالا در پیش نویس است. این بار جان Matuszak. سخت, مهمانی, NFL, پسر بد شد پیش نویس توسط هوستون سرعت داد و ستد به شهر کانزاس و سپس حوصلگی به اظهارات, که در آن او را صرف بیشتر از زندگی خود و کمک به تیم خود را برنده دو سوپر کاسه. در سال 1980 او یک بازیگر معروف ترین بازی کاهلی در “The Goonies.” درگذشت غم انگیز در سال 1989 در سن 38 از یک اتفاقی, مواد مخدر, مصرف بیش از حد.

1974: اد جونز

 • ارزش خالص: ناشناخته

ایستاده 6 فوت 9 اینچ و وزن در بیش از 270 پوند اد “بیش از حد بلند” جونز شوکه فوتبال جهان زمانی که او اعلام بازنشستگی او در سال 1979. یکی از غالب ترین دفاعی به پایان می رسد در این بازی — و نه به ذکر است یک قهرمان سوپر باول در ورزشی خود را نخست — جونز گام گذاشتن در یک شغل دوم در تعقیب او اولین عشق واقعی: بوکس. جونز برنده شش تا حرفه ای خود را در حملات پنج توسط حذفی و پس از آن شوکه جهان دوباره زمانی که او بازگشت به فوتبال یک سال بعد. او صرف تمام زندگی خود را در دالاس گذاشت بالاخره در سال 1989.

بررسی: در اینجا این است که چگونه غنی هر تیم NFL است

1975: استیو Bartkowski

 • ارزش خالص: ناشناخته

دو-time Pro کاسه استیو Bartkowski تا به حال یک standout حرفه ای با آتلانتا فالکونز و همچنان یکی از تنها 10 quarterbacks در تاریخ که قرار داده تا 30 touchdowns یا بیشتر در فصل متوالی حداقل یک بار در حرفه خود. او NFL پیشرو رهگذر در سال 1983 و تنظیم یک رکورد با پرتاب سه یا بیشتر touchdowns در پنج بازی متوالی — آن را Peyton منینگ در قرن 21 در نهایت به ضرب و شتم که دستاورد است. با وجود تمام موفقیت های خود را هرگز فراموش نخواهد شد — و یا ببخشند توسط برخی — که Bartkowski که در شماره 1 نقطه بیش والتر Payton. اگر چه خود را خالص ارزش شناخته شده نیست Bartkowski فرود بزرگترین rookie قرارداد در تاریخ (در آن) هنگامی که او امضا چهار سال قرارداد به ارزش $650,000.

1976: Lee Roy Selmon

 • ارزش خالص: ناشناخته

دفاعی lineman Lee Roy Selmon بود نه فقط انتخاب اول کلی از سال 1976 اما اولین انتخاب برای همیشه تازه شکل گرفته Tampa Bay Buccaneers. Selmon انتخاب شد به Pro Football Hall of Fame در سال 1995 یک لحظه که منعکس شده در نه سال کار حرفه ای که شامل شش سفر به نرم افزار کاسه 78 1/2 کیسه و 28 1/2 مجبور گیر میکنه.

1977: ریکی بل

 • ارزش خالص: ناشناخته

یکی دیگر از حرفه ای Buc شد در حال اجرا بازگشت ریکی بل که انتخاب در شماره 1 نقطه بحث برانگیز شد با توجه به اینکه تونی Dorsett در حال اجرا است که در سال. بل آغاز شده اما پس از چند ولرم فصل او در سال 1979 با عجله برای 1,263 متری و رهبری Bucs به اولین حذفی پیروزی در تاریخ حق رای دادن و در نهایت به یک نقطه در بالای NFC مرکزی را بدست آورد. کار خود را — و در سن 29 زندگی خود را — قطع شد و غم انگیز کوتاه توسط یک بیماری التهابی به نام dermatomyositis. هنگامی که او در پیش نویس خود را $1.2 میلیون پنج سال قرارداد تا کنون ثروتمندترین برای هر تازه کار در تاریخ است.

1978: ارل Campbell

 • ارزش خالص: $25 میلیون

یکی از بزرگترین ترین و موفق ترین کبودی قدرت پشت در حال اجرا در همه زمان ارل کمپبل آمد به سال 1978 پیش نویس به عنوان یک بسیار پرطرفدار Heisman برنده جایزه. در زمان بازنشسته شد در سال 1985 او می خواهم انباشته 78 عجله touchdowns و 9,407 متری از جمله 1,934 در یک فصل سال 1980 زمانی که او با عجله برای بیش از 200 متری در چهار بازی. پنج-زمان Pro کاسه سه بار تمام نرم افزار و یک بار MVP Campbell بود رای دادند و به سالن از شهرت در سال 1991.

1979: تام Cousineau

 • ارزش خالص: ناشناخته

در یکی از عجیب و غریب پیش نویس داستان های تام Cousineau انتخاب شد و در شماره 1 نقطه توسط بوفالو اما افسانه ای ایالت اوهایو linebacker هرگز بازی برای صورتحساب. زمانی که تیم را صاحب ارائه لاشی قرارداد Cousineau خودداری کردند و تصمیم گرفتند به صورت بسیار غنی تر معامله در لیگ فوتبال کانادا. وقتی که او دوباره به دنبال ورود به NFL در سال 1982 صورتحساب فروش حقوق خود را به Cleveland Browns که او را بزرگترین حقوق و دستمزد در تاریخ حق رای دادن به عنوان بخشی از 2.5 میلیون قرارداد. او تا حد زیادی به خاطر در کلیولند برای داشتن شده است به ارزش نه پول و نه مشکل.

1980: بیلی سیمز

 • ارزش خالص: $100,000

بیلی سیمز بازی تنها پنج فصل در NFL قبل از اینکه کار خود را با Detroit Lions کوتاه بود وحشتناک مصدومیت زانو. اگر چه او احتمالا هنوز هم معروف ترین برای کاراته لگد زدن Oilers cornerback استیو قهوه ای در سر در حالی که هوابرد Sims’ حرفه ای بود به عنوان درخشان به عنوان از آن کوتاه بود. او ساخته شده با نرم افزار کاسه برای سه نفر از کسانی که پنج سال و اندکی حداقل 1000 متری در سه فصل بیش از 1300 متری در دو فصل و بیش از 1,400 در سال 1981. پس از بازنشستگی او در ادامه به ایجاد یک موفق eponymously به نام کباب زنجیره ای است که او هنوز هم در حال گسترش امروز.

1981: جرج راجرز

 • ارزش خالص: ناشناخته

New Orleans انتخاب جرج راجرز به عنوان شماره 1 به طور کلی انتخاب بیش از لارنس تیلور که در رفت و مسلما برای تبدیل شدن به بزرگترین بازیکن دفاعی در NFL تاریخ است. راجرز اما هیچ دولا دولا راه رفتن. در حال اجرا پشت متصلب 1,674 متری در افتتاحیه فصل — هنوز هم بیشتر برای هر تازه کار و پرستاران تمام وقت نجومی بالا — درآمد او عنوان Rookie سال و یک محل در پرستاران سالن از شهرت. وقت خود را در نیواورلئان بود که در میان هیجان انگیز ترین در تاریخ حق رای دادن در زمان بازی در کنار کارفرمایی مورچه منینگ و در حال اجرا پشت ارل کمپبل. برخی از بهترین سال, اما, صورت گرفت و پس از او معامله به واشنگتن جایی که او برنده سوپر باول.

1982: Kenneth سیمز

 • ارزش خالص: ناشناخته

پایان دفاعی Kenneth Sims است که به طور گسترده ای به عنوان بدترین پیش نویس bust in New England Patriots تاریخ است. او وحشتناک tallying 17 کیسه در 64 شروع می شود بیش از هشت فصل یک رکورد که قابل احترام اما قطعا قابل توجه است. مشکل این است که Pats انتخاب سیمز بیش از یک استخر از استعداد است که شامل Morten اندرسن آندره Tippett, Marcus آلن و جیم مک ماهون. جزئیات قرارداد خود را — که در راه ساخت یافته است که به کمک شکستن مالی گرفتن صاحبان طولانی برگزار شد بازیکنان خود را — در حال ناشناخته اما از آن ساخته شده او را یکی از بالاترین پرداخت بازیکن در لیگ.

1983: جان Elway

 • ارزش خالص: $145 میلیون

یکی از بزرگترین quarterbacks عصر خود و از همه زمان Hall of Famer جان Elway برنده دو سوپر کاسه رفت تا نه طرفدار کاسه انداخت دقیقا 300 touchdowns, متصلب 51,475 متری و مهندسی 47 سه ماهه چهارم comebacks در طول 16 سال فعالیت حرفه ای. او مبالغ هنگفتی از پول در dealerships خودرو پس از خروج از NFL اما او همیشه خالی از سکنه می شود سرمایه گذاری او را ندارد. در سال 1998 او تا به حال شانس خود را برای خرید 20 درصد از Broncos برای $36 میلیون اما کاهش — سرمایه گذاری که می شده اند به ارزش حدود یک و نیم میلیارد دلار است.

نه چندان غنی: 13 NFL بازیکنانی که از دست داده و میلیون ها نفر

1984: ایروینگ Fryar

 • ارزش خالص: $250,000

تنها دوم گیرنده گسترده در NFL تاریخ انتخاب شده در شماره 1 نقطه ایروینگ Fryar ثابت پرستان حق در تصمیم خود را به پیش نویس او. او 17 سال کار حرفه ای شامل پنج سفر به نرم افزار کاسه 84 touchdowns و 12,785 متری. اگر شما در گوگل نام او اما امروز کار خود را برجسته نیست چه می آید برای اولین بار. Fryar تا به حال سابقه شخصی و مشکلات حقوقی از جمله یک ماشین تصادف جدی سلاح جرائم و علنی از طلاق است. بدترین اما آمد در سال 2015 زمانی که او محکوم به پنج سال زندان او تنها در خدمت هشت ماه — برای توطئه با 74 ساله به سرقت 1.2 میلیون دلار به عنوان بخشی از یک وام مسکن طرح تقلب.

1985: بروس اسمیت

 • ارزش خالص: 12 میلیون دلار

بروس اسمیت است Buffalo Bills خانواده سلطنتی و یک Hall of Famer که باید ذکر شود در هر گونه بحث و گفتگو در مورد بزرگترین بازیکن دفاعی در تاریخ است. او انباشته دقیقا 200 حرفه کیسه بیش از هر کسی که بازی قبل یا پس از. او برای 19 فصل و او ثبت شده 10 کیسه و یا بیشتر در 13 از آنها — یکی دیگر از NFL رکورد.

1986: Bo Jackson

 • ارزش خالص: $16 میلیون

Bo Jackson برنده Heisman جایزه و انتخاب شد به College Football Hall of Fame — اما او در نظر گرفته آن را سرگرمی خود را. معروف ترین multisport ورزشکار در تاریخ, جکسون رفت و به نرم افزار کاسه یک بار با عجله برای 2,782 متری به ثمر رساند و 16 touchdowns فقط 515 حمل مواد منفجره خود را چهار سال کار حرفه ای با اظهارات. او همچنین تا به حال موفق هشت سال لیگ اصلی بیس بال حرفه ای است که همپوشانی با تمام NFL حرفه ای اجازه می دهد او را به بقیه فقط دو ماه در سال برای چهار سال متوالی. جکسون تغییر راه ورزشکاران به بازار عرضه شده خود را با معروف “بو می داند” مبارزات انتخاباتی و کمک به ملی رسیدن به این اظهارات به عنوان یک تجارت برند.

1987: Vinny Testaverde

 • ارزش خالص: 10 میلیون دلار

در 2019 در خلیج تمپا Buccaneers امضا جوان کارفرمایی به نام وینسنت Testaverde. او پسر Vinny Testaverde بود که انتخاب شده توسط Bucs شماره 1 به طور کلی در سال 1987 و همچنان حق رای دادن پیشرو رهگذر امروز. او انداخت برای 14,820 متری قبل از او به کلیولند در سال 1993 — سپس به بالتیمور و سپس به نیویورک و سپس به دالاس پس از آن به بازگشت به نیویورک و سپس در نهایت به انگلستان جدید. حرفه خود میرسد از 21 سال تا بیش از یک پنجم از کل 100 سال تاریخ فوتبال شد. او انداخت برای 46,233 متری به ثمر رساند 275 touchdowns و ریاست جت در یک بازی هیجان انگیز دوران در اواخر ’90s زمانی که او و مربی لایحه بسته رهبری تیم به مسابقات قهرمانی آسیا بازی.

1988: Aundray بروس

 • ارزش خالص: ناشناخته

اگر چه او ایستاده بود 6 فوت و 5 اینچ قد و وزن 265 پوند در نخست Aundray بروس می تواند اجرای 40 yard dash فقط در 4.53 ثانیه است. استعداد و ستارگان کالج حرفه ای نیست ترجمه برای موفقیت در NFL — حداقل نه از نوع شما می خواهم انتظار از شماره 1 انتخاب کنید. او در آغاز تنها در 42 بازی در 11 سال است که او برای اولین بار با شاهین و سپس با اظهارات. هیچ تیمی تا به حال انتخاب یک linebacker به عنوان شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید پس از آن. اگر چه خود را خالص ارزش ناشناخته است بروس امضا 4.5 میلیون دلار قرارداد با شاهین دو هفته قبل از او حتی پیش نویس در سال 1988.

1989: Troy Aikman

 • ارزش خالص: 50 میلیون دلار

چند ورزشکاران در دالاس کابوی ها تاریخ بیشتر احترام از تروی Aikman که صرف تمام 12 سال خود را در سالن از شهرت حرفه ای با پوشیدن لباس های آبی و نقره ای. او رفت و به شش Pro کاسه انداخت فقط خجالتی از 33000 متری و برنده سه سوپر کاسه. او را حفظ موفق و سودآور دوم حرفه ای به عنوان یک محترم پخش و تحلیلگر پس از حلق آویز کردن cleats در سال 2000.

1990: جف جورج

 • ارزش خالص: ناشناخته

بارگیریها قربانی زیادی به دریافت شماره 1 به طور کلی انتخاب در سال 1990 از جمله تجارت چند بازیکنان موجود و آینده پیش نویس میدارد و آنها را صرف آن همه کارفرمایی جف جورج. بازگشت سرمایه گذاری خود را — ایندی امضا او را به شش سال 15 میلیون دلار معامله شد underwhelming به حداقل می گویند. جورج منعکس بین پنج تیم مختلف در طول 12 سال در NFL اما او تنها آغاز شده و در تمام 16 بازی در سه تا از این سال است. او تلاش می کرد از ابتدا پرتاب بیشتر interceptions از touchdowns خود rookie سال است. در پایان او از دست داد 35 از خود 49 حرفه ای شروع می شود.

1991: راسل مریلند

 • ارزش خالص: ناشناخته

کابوی ها رنج می برند نیست از پشیمانی خریدار با آن شماره 1 انتخاب دفاعی مقابله با راسل مریلند. او کمک کرد تا این تیم با پیروزی سه سوپر کاسه و انتخاب شد و به صورت حرفه ای کاسه در سال 1993. او همچنین برای مهاجمان و هکرها و زمانی که او 10 سال فعالیت حرفه ای بود بیش از او انباشته بود 371 پردازد و 24 1/2 کیسه. بین کالج و NFL او برنده پنج قهرمانی در 14 سال ترکیبی از فوتبال است. خود را خالص ارزش آن ناشناخته است اما کابوی امضا او برای $7.9 میلیون نفر از جمله 3 میلیون دلار جایزه امضای بود که بزرگتر از تروی Aikman یا ادی جورج. در سال 1996 اظهارات امضا او را به شش سال 19 میلیون دلار قرارداد.

1992: استیو Emtman

 • ارزش خالص: ناشناخته

دفاعی مقابله با استیو Emtman منفجر کردن زانو خود را در طول rookie فصل بود و گرفتار صدمات برای بقیه زندگی حرفه ای او که میرسد سه تیم در شش سال. او غرق دیگر خود را به زانو خود را از سال دوم تا زمانی که در نهایت آسیب های عصبی در گردن خود او را مجبور به بازنشستگی در 27. خود را خالص ارزش آن ناشناخته است اما قرارداد اصلی خود را با کلت بود برای 9 میلیون دلار بیش از چهار سال از جمله $4.165 میلیون امضا جایزه بود که بی سابقه برای هر بازیکن در هر موقعیت.

1993: درو Bledsoe

 • ارزش خالص: $48 میلیون

در سال 1994 یک سال پس از میهن پرستان پیش نویس او با انتخاب اول کلی درو Bledsoe انداخت برای 4,555 متری انداخت 25 touchdowns برنده 10 بازی به دست آورده و تیم خود را یک سفر برگشتی. او حق رای دادن کارفرمایی تا هفته دوم فصل 2001 زمانی که نیویورک جت Mo لوئیس خرد او را با یک ضربه ویرانگر که نزدیک به کشته شدن Bledsoe. اگر چه او دچار سقوط ریه های چیده شده رگ های خونی در قفسه سینه خود را خونریزی داخلی و تصادم او در واقع بازگشت به میدان و بازی یکی دیگر از سری. در حالی که او در دوره نقاهت یک جوان پشتیبان به نام تام برادی — پیش نویس در دور ششم به عنوان 199th کلی انتخاب — در آمد و به جای او. سال بعد Bledsoe معامله شد به بوفالو.

1994: دن Wilkinson

 • ارزش خالص: ناشناخته

اگر چه او وزن بیش از 300 پوند و می تواند پرس سینه 225 پوند برای 35 متوالی تکرار دفاعی مقابله با دن ویلکینسون می تواند اجرای 40 در 4.7 ثانیه است. اگر چه او انباشته 54 1/2 حرفه ای, کیسه, که خوب است, او در اطراف به چهار تیم مختلف در طول 13 سال فعالیت حرفه ای. او با بازی گرم و سرد تا به حال تمایل برای ایجاد سردرد و درام برای مربیان و صاحبان و هرگز زندگی می کردند تا به پتانسیل خود را — و یا به $14.4 میلیون قرارداد که شامل یک 5 میلیون دلار جایزه امضای که او امضا شده با Bengals بر اینکه در پیش نویس.

کارآفرینان: ورزشکارانی که غنی برای چیزی غیر از ورزش

1995: Ki-جانا کارتر

 • ارزش خالص: 3 میلیون دلار

در میان سینسیناتی fans, the ’90s یاد شده به عنوان “دهه از دست رفته” و نه تنها به دلیل دن Wilkinson. در حال اجرا پشت Ki-جانا کارتر است چندساله مورد علاقه در میان “پیش نویس مجسمه نیم تنه” لیست, اگر چه آن را به طور کامل تقصیر او. او منفجر کردن زانو خود را تنها چند هفته پس از این که پیش نویس خود را در طول سومین بار دست زدن به توپ در مقررات بازی. او صرف بقیه سال روی نیمکت آمد و دو بازی متوسط و فصل شد و دوباره مصدوم شده و در نهایت قطع شد توسط Bengals. او پس از آن بازی چند فصل بدون زرق و برق در واشنگتن و نیواورلئان قبل از بازنشستگی تنها پس از هفت سال فقط با 1,134 مجموع عجله متری و 20 touchdowns برای نشان دادن کار خود را.

1996: Keyshawn جانسون

 • ارزش خالص: 20 میلیون دلار

Keyshawn جانسون اولین گیرنده گسترده برای اولین بار در این پیش نویس پس از ایروینگ Fryar در سال 1984. او برای جت در هیجان انگیز Parcells/Testaverde دوره زمانی که نیویورک کاهش یافت و فقط یک بازی کوتاه از سوپر باول. جانسون برنده خواهد بود یک سوپر باول بعد با Bucs. صریح و گاهی بحث برانگیز جانسون رفت و به نرم افزار کاسه سه بار در طول 11 سال فعالیت حرفه ای.

1997: اورلاندو سرعت

 • ارزش خالص: $30 میلیون

مقابله با اورلاندو سرعت برای اولین بار بود offensive lineman انتخاب شده با شماره 1 به طور کلی انتخاب کنید پس از 1968 — و سنت لوئیس انتخاب خوبی است. او در ادامه به 13 سال از مشاهیر حرفه ای است که شامل پنج تمام-نرم افزار انتخاب و هفت Pro کاسه. او لنگر قوچ جرم در طول یکی از موفق ترین دوره خدمت به عنوان کلید blocker برای هفت 1,000-حیاط rushers و سه مستقیم NFL MVPs.

1998: Peyton Manning

 • ارزش خالص: 200 میلیون دلار

خیلی از Peyton منینگ را ثروت عظیم می آید از خود تایید معاملات در سراسر کشور, Papa john’s, Nike, Gatorade, و بیشتر. در این زمینه, آن را سخت به تصور کنید که هر شماره 1 پیش نویس انتخاب کرده است تا کنون panned بهتر است. اگر چه او به پایان رسید او در 18 سال فعالیت حرفه ای در دنور او صرف بیشتر وقت خود را در ایندیاناپولیس که در آن خود می شمارد و مکرر audibles اشتباه و نا امید دفاع. او برنده یک کاسه فوق العاده با هر تیم را شکست چند قابل توجهی سوابق رفت تا 14 Pro کاسه بود به نام All-Pro هفت بار و MVP لیگ پنج بار.

1999: تیم نیمکت

 • ارزش خالص: $26 میلیون

تیم کوچ است به طور گسترده ای panned به عنوان یک زمان پیش نویس مجسمه نیم تنه اما این برچسب نیست و کاملا عادلانه است. او پیش نویس سال Browns reentered لیگ به عنوان یک تیم توسعه که به عنوان شناخته شده است چندساله doormats در سال متعاقب آن. آخرین بار آنها در پلی آف شد 2002 — led توسط هیچ یک دیگر از تیم نیمکت. او فقط پنج فصل که تمام شد گرفتار صدمات و در طول rookie سال او و تسلیم شده Browns قادر به جمع اوری کردن تنها دو پیروزی در 16 بازی.

2000: Courtney قهوه ای

 • ارزش خالص: ناشناخته

مانند تیم نیمکت کورتنی قهوه ای رنج می برد و هر دو از صدمات و بدبختی برای بازی کلیولند براونز در پست-گسترش عصر. پایان دفاعی بازی بیشتر از یک سال از کوچ — شش فصل در کل انجام شده و سرد و گرم هنگامی که او در حال بازی. او rookie سال تنها فصل او آغاز شده و تمام 16 بازی. اگر چه خود را خالص ارزش ناشناخته است او به دست آورده حدود 29 میلیون نفر در طول خود را بدون زرق و برق حرفه ای است.

بخشندگان: 23 ورزشکاران که عشق خود را با دادن پول دور

2001: مایکل جکسون

 • ارزش خالص: $16 میلیون

یکی از بزرگترین عجله quarterbacks از همه زمان مایکل جکسون تغییر ماهیت و موقعیت خود را. او اولین بار کارفرمایی تا به حال به عجله برای 1000 متری در یک فصل و ویک باقی می ماند تمام وقت رهبر با 6,109 عجله متری از مرکز. در سال 2007 با این حال کار خود را به توقف screeching آمد زمانی که او تحت تعقیب به اتهام بودند که شنیع حتی با استانداردهای مدرن NFL hoodlumism — توله سگ قتل است. جکسون مجرم شناخته شد در اتهام فدرال در حال اجرا به شدت بی رحمانه سگ جنگی حلقه محکوم شد خدمت خود حکم زندان عمومی توبه و دوباره NFL در فیلادلفیا که در آن او لذت می برد حرفه ای نجومی و یک چهارم سفر به نرم افزار کاسه.

2002: David Carr

 • ارزش خالص: 19 میلیون دلار

آن را سخت به استدلال می کنند که David Carr نبود عمده مجسمه نیم تنه برای تگزاسی. او انباشت اشیاء بدست آمده تا چندین پرونده, اما تقریبا همه آنها وحشتناک بودند از جمله پیشرو لیگ با 12 بهبود خود را 21 گیر میکنه و درد و رنج یک رکورد 76 کیسه. او صرف نیمه اول از 10 سال فعالیت حرفه ای با هوستون و صرف بقیه تندرست اطراف در لیگ به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه. در پایان او اندکی 71 interceptions و 65 touchdowns.

2003: Carson Palmer

 • ارزش خالص: 60 میلیون دلار

اگر چه غالبا گرفتار صدمات Carson Palmer بود قابل اعتماد, اما هرگز نخبگان کارفرمایی. او در آغاز با سینسیناتی که او را با شماره 1 انتخاب در سال 2003 و در نهایت آنها را به اولین پیروزی فصل و postseason ظاهر در یک دهه و نیم است. او به نمایندگی از تیم در دو نرم افزار کاسه. او سپس به مدت دو سال با این اظهارات پس از آن به پایان رسید کار خود را در یک محترم مد در آریزونا که در آن او مهندسی اجرا در NFC قهرمانی — بازی آریزونا در نهایت از دست داده و به دست آورده خود را به یک سوم سفر به نرم افزار کاسه.

2004: Eli Manning

 • ارزش خالص: $150 میلیون

پدر او پس از مورچه و برادرش, Peyton, Eli Manning تمدید خانواده اش سلسله از نخبگان NFL quarterbacks. او برای 16 فصل پایان دادن به در سال 2019 هر یک از آنها با غول. او برنده دو سوپر کاسه و رفت به چهار Pro کاسه. در زمان بازنشسته شد در سال گذشته پرتاب کرده برای بیش از 57,000 متری و انداخت 366 touchdowns.

2005: الکس اسمیت

 • ارزش خالص: $55 میلیون

با بهره از حقیقت آن را روشن است که San Francisco 49ers باید خود استفاده کرده اند شماره 1 انتخاب کنید به ادعای Aaron Rodgers که با وجود اینکه پیش نویس تمام راه را به پایین در شماره 25 رفت و تبدیل به یکی از بزرگترین quarterbacks از نسل او. اسمیت رو به آتش انداخته خیلی زود در لیگ که در آن quarterbacks صورت شیب منحنی یادگیری و او دچار موانع جدی از آسیب, اما او یک تنه با هر وسیله ای. او در سان فرانسیسکو به پلی آف چندین بار نیز با اشراف.

2006: ماریو ویلیامز

 • ارزش خالص: $30 میلیون

ایستاده 6 فوت و 6 اینچ قد و وزن 300 پوند دفاعی پایان ماریو ویلیامز می تواند اجرای 40 در 4.66 ثانیه در نخست خود را. او زندگی می کردند تا به توانایی های طبیعی خود را. ویلیامز رفت و به چهار Pro کاسه بود و به نام همه طرفدار یک بار. در طول 11 فصل, بازی های برگزار شده عمدتا با هوستون و بوفالو او انباشته قابل توجه برخی آمار از جمله 97 1/2 کیسه.

2007: Raul راسل

 • ارزش خالص: $9 میلیون

در حافظهی پیش نویس رکود وجود دارد Raul راسل و وجود هر کس دیگری. او فقط سه فصل بین 2007-2009 قبل از برش توسط مهاجمان. کارفرمایی بود LSU آیکون و MVP از شکر کاسه, اما انتخاب های ضعیف و لرزان اخلاق کار منجر به ملال انگیز اما شکر خدا زندگی حرفه ای کوتاه در NFL. با وجود وعده های خود را وجود دارد علائم هشدار دهنده از ابتدا. راسل از دست رفته اردوگاه های آموزشی خود را rookie سال در حالی که برگزاری برای پر سود ترین rookie قرارداد در تاریخ — به ارزش $68 میلیون بیش از شش سال از جمله 32 میلیون دلار تضمین شده — که او در نهایت کردم. در پایان او فقط 31 بازی ها, پرتاب تنها 18 touchdowns اما 23 interceptions.

2008: جیک بلند

 • ارزش خالص: ناشناخته

پیش نویس توسط میامی توهین آمیز مقابله با جیک نیز در خدمت نانامی به بازی با لوئیس آتلانتا و مینه سوتا. او به دست آورده خود را در نقطه ای در بالای این پیش نویس در طول نه سال زندگی حرفه ای است که شامل چهار سفر به نرم افزار کاسه و یک انتخاب برای همه-نرم افزار وضعیت. او تنها سوم offensive lineman به حفظ شماره 1 انتخاب کنید پس از اورلاندو سرعت در سال 1997 و ران Yary در سال 1968. هر دو مردان حاضر در سالن از شهرت. خود را خالص ارزش آن ناشناخته است اما او به دست آورده بیش از $71 میلیون دلار در طول این دوره از کار خود را.

2009: Matthew استافورد

 • ارزش خالص: $35 میلیون

شیرها کارفرمایی متی استافورد صاحب چندین چشمگیر NFL سوابق. او رسیده 40,000 عبور متری سریع تر از هر بازیکن در تاریخ بود و او جوانترین بازیکن تا به حال به پرتاب پنج یا بیشتر touchdowns در یک تک بازی و لیست در می رود. اگر چه دیترویت نشده برنده بازی حذفی از سال 1991 استافورد ساخته شده است که غیرممکن ناموفق شیرها یک تیم رقابتی. در سال 2017, او بالاترین پرداخت بازیکن در فوتبال با تمدید قرارداد به ارزش 135 میلیون دلار بیش از پنج سال از جمله 50 میلیون دلار جایزه امضای دلار و 92 میلیون دلار پول را تضمین شده.

2010: سام برادفورد

 • ارزش خالص: $70 میلیون

در طول سام برادفورد افتتاحیه سال در خیابان Louis, او مجموعه ای NFL رکورد بیشترین تکمیل پرتاب شده توسط یک تازه کار, درآمد او را به عنوان سال تهاجم Rookie از سال است. او فرود آمد و یک قرارداد NFL آخرین supersized معامله را برای یک شماره 1 انتخاب کنید قبل از لیگ سخت تر قوانین در rookie قرارداد. بین سنت لوئیس فیلادلفیا در ایالت مینه سوتا و آریزونا او با سنجش زمان چهار فصل با بیش از 3500 عبور متری از نه سال در NFL. او لذت می برد مگا قرارداد تمام وقت با درآمد بیش از 130 میلیون دلار در کمتر از یک دهه.

بالا بگیر: بالاترین پرداخت ورزشکار هر سال از سال 1990 تا سال 2020

2011: Cam Newton

 • ارزش خالص: $45 میلیون

مخفی نیوتن تا زمانی که در این سال منتشر شد حق رای دادن کارفرمایی که Carolina امیدوار است او می تواند زمانی که آنها پیش نویس او را در ردیف 1 نقطه — و او نمی اتلاف وقت هر. او کارفرمایی برای اولین بار در تاریخ به پرتاب برای 400 متری در اولین بازی شکست هر دو عبور و عجله سوابق خود را rookie سال, از جمله شکستن 4,000-حیاط علامت در مراسم تحلیف خود را در فصل هیچ چیزی دیگر rookie انجام داده است. او یک انتخاب آسان برای تازه کار از سال و بعد از آن رفت و تبدیل به یک بار MVP سه بار نرم افزار کاسه و یک بار تمام نرم افزار.

2012: اندرو موفق باشید

 • ارزش خالص: $40 میلیون

اندرو موفق شد برای اولین بار در سال 2011 پیش نویس اما او تصمیم به ماندن در دانشگاه استنفورد برای یک سال دیگر. او تا به حال مشکل کار از جای Peyton Manning. او فقط شش فصل بین 2012-2018 — او از دست رفته همه 2017 به دلیل مصدومیت. او انتخاب شد برای این نرم افزار کاسه برای چهار نفر از کسانی که سال و انتخاب شد گشت آنلاين سال در سال 2018 است. در سال 2016 او امضا تمدید قرارداد — سپس یک رکورد 140 میلیون دلار بیش از پنج سال است. در سال 2019 او شوکه شده جهان توسط بازنشستگی در نخست خود را در سن 29 خروج میلیون ها دلار بر روی میز در مقابل برای حفظ سلامت خود و رفاه.

2013: اریک فیشر

 • ارزش خالص: ناشناخته

توهین آمیز و مقابله با اریک فیشر تلاش در خارج از دروازه خود را در طول rookie سال, قرار دادن ناامید کننده اعداد بعد از پیش نویس کانزاس سیتی با اولین انتخاب. خود بازی به اندازه کافی بهبود یافته اما برای به دست آوردن او را 48 میلیون دلار تمدید قرارداد در سال 2016 به ذکر است سفر به نرم افزار کاسه و در نهایت یک سوپر جام قهرمانی — کانزاس سیتی برای اولین بار در نیم قرن.

2014: Jadeveon Clowney

 • ارزش خالص: $13 میلیون

نادر فیزیکی نمونه که 4.53-دوم 40-حیاط داش او را سریعترین دفاعی lineman در NFL Jadeveon Clowney بود در مسیر به پیش نویس در نزدیکی بالای دور اول و قبل از 2014. هوستون پیش نویس پایان دفاعی بود که بعد از برداشت توسط Seahawks در سال 2019. در طول این شش سال او رفت و به نرم افزار کاسه سه بار و 32 به ثمر رساند کیسه.

2015: Jameis وینستون

 • ارزش خالص: 12 میلیون دلار

Jameis وینستون دچار آسیب دیدگی شانه در سال 2017 — یکی از تنها دو سال است که او انداخت کمتر از 4,000 متری. او rookie سال با Tampa Bay — که در آن او را شکست و یک مناجات از حق رای دادن سوابق — او انداخت برای 4,042 متری. در سال 2019 او انداخت برای 5,109. در تمام این یک بار نرم افزار کاسه انباشته نزدیک به 20 ، 000 متری و پرتاب 121 touchdowns فقط در پنج فصل.

2016: Jared Goff

 • ارزش خالص: 20 میلیون دلار

پس از فقط چهار فصل در NFL, Jared Goff شده است به نرم افزار کاسه دو بار. او انداخت بیش از 4,600 متری در هر دو 2018 و 2019 و 3,804 در سال 2017. قوچ پیش نویس او را در دور اول و بازپرداخت آنها را با یک حرفه ای درصد تکمیل 62.4. در سال 2018 او به رهبری قوچ به سوپر باول که آنها را از دست داده به تام بردی جدید انگلستان میهن پرستان.

2017: Myles گرت

 • ارزش خالص: 12 میلیون دلار

این Browns پیش نویس Myles گرت و انتظار می رود او را به شروع در آغاز سال 2017 فصل است. یک پیش فصل آسیب, اما, کنار او تا اکتبر و او دچار آسیب دیگر بعد از آن در این فصل است که او را نگه داشته و بر روی نیمکت. با وجود بازی تنها 11 بازی که در آن سال او هنوز هم رهبری تیم را در کیسه. او به نام های دفاعی کاپیتان در سال 2018 و انتخاب شد به بازی در یک نرم افزار کاسه.

2018: بیکر میفیلد

 • ارزش خالص: 12 میلیون دلار

Browns کارفرمایی بیکر میفیلد انتخاب شد برای این نرم افزار کاسه برای یکی از دو NFL فصل (تا کنون) پرتاب بیش از 3,700 متری و بیش از 20 touchdowns هر دو سال — او پرتاب 27 touchdowns خود rookie سال است. بدبختی براونز به پایان رسید با از دست دادن سوابق هر دو سال از او فراخوانده شد اما در 2018, Mayfield رهبری تیم را به یکی از بهترین آن از دست دادن سوابق دهه نادر پوشش نقره ای برای یک تیم است که نه برنده آن بخش از سال 1989 است.

2019: Kyler موری

 • ارزش خالص: $13 میلیون

Kyler موری انداخت برای 308 متری و دو touchdowns در اولین بازی همیشه بعد از اینکه در پیش نویس شماره 1 نقطه توسط Arizona. این Heisman جایزه برنده کارفرمایی بود به نام توهین آمیز Rookie سال پس از پرتاب برای 3,722 متری و 20 touchdowns فقط 542 تلاش می کند به صورت عالی به اتمام درصد از 64.4.

بیشتر از Digestopia

همه ارزش خالص اطلاعات از مشهور خالص و دقیق است که از 15 آوریل سال 2020 است.

این مقاله در ابتدا در ظاهر GOBankingRates.com: خالص ارزش هر انتخاب اول در پیش نویس NFL از سال 1970 تا سال 2019

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>