در یک تابستان داغ یکشنبه شب در وسط یک جهانی همه گیر با بقیه NFL در مورد به همان اندازه از یک وقفه به عنوان قابل تصور, لایحه Belichick امضا کم نیوتن به یک سال بدون خطر کم, پول, انگیزه ای غنی از معامله.

البته او انجام داد.

چند دقیقه بعد از خبر شکست NFL اعلام کرد که مجازات های جدید انگلستان به صورت غیر قانونی فیلمبرداری Cincinnati Bengals’ حاشیه در طول یک سال 2019 بازی fining سازمان 1.1 میلیون دلار سلب آن از یک 2021 دور سوم به پیش نویس انتخاب و منع خود را در خانه تلویزیون خدمه از تیر اندازی در سال 2020 است.

البته این کار را کرد.

تام برادی است که در خلیج تمپا هیچ کس هیچ ایده دقیقا چه فصل آینده در حال رفتن به محل کار و در اینجا در اعماق گرما از اواخر ماه ژوئن هیچ کس از فکر کردن زیاد در مورد فوتبال است.

بنابراین به طور طبیعی این زمان برای NFL به حل و فصل نمره قدیمی با Pats اما نه قبل از Belichick کاهش آن توسط یکی از جذاب ترین رایگان-عامل حرکت از offseason. این همه در یک پنج شنبه شب ؟

Cam Newton's signing with the Patriots reshapes the AFC East for the 2020 season. (AP Photo/Mike McCarn)
مخفی نیوتن امضای قرارداد با پرستان reshapes شرق آسیا برای سال 2020 فصل است. (AP Photo/مایک McCarn)

هرگز یک لحظه کسل کننده با این بچه ها و این که قبل از نیوتن نسل استعداد بود که از خط خارج از اواخر توسط صدمات تیم با مربی با سابقه برای احیای پروژه ها. با هم آنها سعی کنید به نگه داشتن پرستان به عنوان سوپر جام مدعی است.

برای ماه Belichick بازی پوکر و وانمود که او مایل به وارد 2020 فصل اول بدون بردی با quarterbacks اتاق متشکل از تجربه سال دوم عابر جارت Stidham, کارگر ماهر (قادر به کارگر ماهر اما هنوز) برایان هماهنگ می کنیم و هیچ چیز دیگری.

ایمان در BB میان Patriot طرفداران کافی بود که همه آنها انتظار می رود Stidham (او از چهار حرفه عبور از تلاش) به نوبه خود به آینده بردی – ناشناخته اواسط دور پیش نویس انتخاب کنید که شکوفه به یک قهرمان. چه کسی می داند که او هنوز هم ممکن است.

برای انجام این کار هر چند او باید به رقابت برای این کار با یک همکار Auburn محصول است که به عنوان شناخته شده به عنوان Stidham ناشناخته است. در سال 2015 نیوتن به نام MVP بعد از او به رهبری Carolina Panthers به کاسه فوق العاده با یک 17-1 رکورد.

آنها از دست این بازی بزرگ است و هیچ چیز کاملا یکسان بوده است پس از. تجمعی ضرب و شتم. صدمات. مبارزات. به همین دلیل است که او در بر داشت خود را بر روی پشته قراضه این offseason هیچ کس علاقه مند به اندازه کافی به او را.

اندی دالتون امضا کردم. Jameis وینستون امضا کردم. مارکوس Mariota امضا کردم.

نیوتن که در بهترین حالت خود را بهتر از همه آنها نیست و به جای برخورد با دوئل شک و تردید در مورد سلامت خود و تمایل خود را به بازی به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه.

در حال حاضر می آید Belichick. این آشکار بود که حتی اگر آن را یک فرایند آهسته. توسط آهسته پخش آن Belichick کردم خود را برای تقریبا هیچ چیز.

این یکی کار می کند ؟ زمان خواهد شد بگویید اما اگر چیزی است که وجود دارد در سمت چپ نیوتن و در 31 سال سن دارد و هنوز هم می تواند مقدار زیادی در سمت چپ او Belichick قرار گرفته است آن را به نور است.

پنج سال پیش نیوتن کامل نیروی طبیعت است. او انداخت 35 touchdowns و با عجله برای 10. او تقریبا غیر قابل توقف 6-پا-5, 245 پوند ورزشکار که تا به حال توسعه یافته به یک خانم تمام اطراف کارفرمایی. حتی به تازگی به عنوان 2018 او خیلی خوب بود (24 touchdowns عبور چهار عجله). در عین حال پس از بازی فقط دو بازی در سال 2019 به دلیل مصدومیت او جاروب از شارلوت.

در Foxborough مخفی را پیدا کنید, خلاق, محیط زیست به دنبال آن کار را برای او. او نه تام بردی. او خود را با مهارت های منحصر به فرد و شخصیت. اگر آن را به خوبی می رود وجود دارد پول می شود ساخته شده است. اگر آن را نمی کند Belichick خواهد او را قطع لحظه ای او دیگر معتقد است که این ارزش تلاش است.

آن است که شبیه به سال 2013 زمانی که Belichick در آورده Tim Tebow در یک شبیه انگیزه-لادن معامله تنها به او کمپرسی پس از نهایی پیش فصل بازی.

این همه در جدول برای نیوتن در حال حاضر. او می تواند در هفته 1 استارت برای یک تیم با آنچه به نظر می رسد مانند یک دفاع خوب است. برای انجام این کار او را مجبور به بازگشت به خود را بهتر فرم و ظاهر در آغوش Patriot راه گفت: هیچ چیز و انجام کمی در مقابل خبرنگاران.

می Belichick و نیوتن همزیستی? آره احتمالا. هر دو می خواهند به نفع خود. آن می تواند پل بسیاری از تفاوت ها است.

چه نیوتن را به یاد بگیرند که اگر چه بردی طولانی پیش بود که ستاره پرستان به معنی مرور یک سیرک از چیزهای احمقانه مانند SpyGate 2.0 ضعیف و مسخره عاقبت به اصلی اما فقط-در-جدید-انگلستان-داستان شما آمده اند به انتظار.

NFL می گوید: Patriots قوانین شکست فیلمبرداری Bengals از همه تیم ها است. چرا ؟ که باقی می ماند یک رمز و راز است. هیچ کس در حال رفتن به از دست 1.1 میلیون دلار و یا از دور سوم انتخاب کنید ،

مقدار زیادی از طرفداران خود را از دست اخبار که عذاب بود و حتی ارزیابی بزرگتر اخبار شکستن, ضرب و شتم کردن یکی کمتر.

Cam Newton جدید انگلستان است. آن را ممکن است بزرگ. ممکن است هیچ چیز نیست.

نمی توان آن را کسل کننده است. هرگز از آن است که حتی در روزهای یکشنبه در ماه ژوئن.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی