چگونه به سازمان دیده بان اپل مجازی WWDC سال 2020 کلیدی Livestream امروز بر روی هر دستگاه

در سه سال گذشته اپل میزبانی خود را در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی در سن خوزه مرکز کنوانسیون اما به لطف COVID-19 گیر WWDC سال 2020 در حال حاضر آنلاین-تنها رویداد. بنابراین آنچه شما می توانید انتظار از جدید قالب مجازی و هنگامی که و چگونه شما می توانید به تماشای سخنرانیها و توسعه جلسات?

رمان coronavirus ممکن است تعطیل اپل در رویداد فرد, اما نشان می دهد باید در. وجود خواهد داشت نه هزاران نفر از توسعه دهندگان بسته بندی شده به یک مرکز کنوانسیون اما وجود خواهد داشت میلیون ها نفر در سراسر جهان و در تنظیم و یادگیری همه چیز را که آنها را مجبور به کار با در iOS 14 و iPadOS 14. و در حالی که مهندسی جلسات برای توسعه دهندگان تنها کلیدی را می توان توسط هر کس.

چه انتظار می رود در WWDC سال 2020?

سال گذشته WWDC معرفی ما به 13 برای iOS, آی فون که اضافه شده تیره حالت یک به روز رسانی ایمیل نرم افزار و کش رفتن به تایپ کردن در میان بسیاری از امکانات دیگر. آن را نیز نشان داد macOS کاتالینا 10.15, watchOS 6, tvOS 13 و iPadOS 13 و همچنین Mac Pro (3rd generation) و نرم افزار نمایش XDR.

برای بسیاری از ما برجسته از WWDC سال 2020 خواهد بود پرده برداری از iOS 14 (و iPadOS 14), شایعه آمدن با iMessage به روز رسانی جدید گزینه های سفارشی سازی و تناسب اندام برنامه در میان بسیاری از امکانات دیگر. اما اپل نیز نشان می watchOS 7, tvOS 14 و macOS 10.16.

همانطور که برای سخت افزار اپل ممکن است پرده یا حداقل اذیت کردن, آن, آینده, بلوتوث مبتنی بر AirTags محصول شبیه به کاشی انتقالها. همچنین ما ممکن است اپل جدید over-the-ear Bluetooth هدفون که ما شاهد یک اشاره از در iOS 14 کد که به احتمال زیاد خواهد high-end می تپد و نه AirPods. و در حالی که اپل به شدت لغو آن AirPower شارژ مت بیش از یک سال پیش از آن ممکن است کار بر روی یک “کوچکتر شارژ بی سیم حصیر” به گفته Ming-Chi Kuo که ممکن است در لمس در نطق اصلی.

هنگامی که WWDC سال 2020 Streaming?

اپل برای اولین بار اعلام کرد که WWDC سال 2020 خواهد حرکت به یک قالب مجازی در مارس 13, میله میله برای ماه ژوئن در ماه است که در این کنفرانس صورت گرفته در 16 از 17 سال گذشته به ارزش از حوادث. در مارس 5, اعلام 22 ژوئن به عنوان تاریخ رسمی اینترنت-تنها توسعه دهندگان خاص است.

ژوئن 22, علائم روز اول به طور معمول پنج روز در یک کنفرانس پر مجازی حوادث و مسابقات. به عموم مردم به این معنی که یکی از فوق العاده livestream از کلیدی که در آن ما به اپل نشان می دهد آینده آن نرم افزار.

Livestream سخنرانی تنظیم شده است برای شروع در 10 a. m. PDT (1 p. m. EDT) در 22 ژوئن است که سنتی هم که لگد کردن کل کنفرانس یک هفته ای. اپل تایید کرد که زمان در ژوئن 11. تا آنجا که تماشای آن چیزهایی شبیه به این رویداد در سال گذشته با برخی از راحتی اضافه شده.

 • کلیدی: 22 ژوئن سال 2020 در 10 a. m. PDT (1 p. m. EDT)

آنچه مورد نیاز است به Livestream کلیدی?

در حالی که اپل هنوز به پرده رسمی مورد نیاز برای livestreaming WWDC سال 2020 سخنرانی آن را به احتمال زیاد به همان چند سال گذشته است. وجود دارد یک جایزه راه به تماشای آن باز می شود تا کلیدی برای هر کس بدون توجه به آنچه دستگاه آنها با استفاده از.

 • هر دستگاه است که می توانید یوتیوب livestream ویدئوها

درست است. در حالی که اپل به طور سنتی نوشته شده WWDC keynotes در یوتیوب پس از این رویداد آن نشده است livestreamed آن را بر روی پلت فرم. همه از گزینه های زیر به نظر می رسد تا حدودی کهنه.

اپل به احتمال زیاد یوتیوب اضافه شده به لیست livestreaming گزینه های برای کمک به روشن کردن فشار بر آن معمول سیستم عامل پس از همه خواهد بود جریان این رویداد نه فقط کسانی که نمی تونستم این کنفرانس است. با توجه به این که این اولین یوتیوب livestream برای این رویداد شما ممکن است بهتر است تماشای آن را از یکی از مسیرهای سنتی که ثابت کرده اند که قابل اعتماد است. هر یک از گزینه های زیر به کار خواهد کرد.

 • اپل, آی فون, آی پاد لمسی با استفاده از تلویزیون اپل برنامه در iOS 12.3 و یا بعد از
 • اپل, آی فون, آی پاد لمسی با استفاده از اپل توسعه دهنده نرم افزار (که قبلا به نام WWDC برنامه) در iOS 12.0 یا بعد از
 • اپل, آی فون, آی پاد لمسی با استفاده از سافاری در iOS 10 و یا بعد از
 • مک با استفاده از سافاری در macOS سیرا 10.12 و یا بعد از
 • انتخاب, سامسونگ, Roku, آمازون آتش تلویزیون ال جی تلویزیون و رسانه با استفاده از تلویزیون اپل برنامه (لینک های مفید: سامسونگ; Roku; آمازون; LG)
 • کامپیوتر با استفاده از Microsoft Edge در ویندوز 10
 • تلویزیون اپل (چهارم/پنجم gen) با استفاده از به روز رسانی اپل حوادث نرم افزار و یا اپل توسعه دهنده نرم افزار (که قبلا به نام WWDC برنامه)
 • تلویزیون اپل (دوم/سوم gen) از اپل حوادث کانال
 • هر گوشی های هوشمند (از جمله اندروید) و یا کامپیوتر با یک مرورگر وب است که با پشتیبانی از MSE (Media Service Extensions)

که یکی از آخرین شما می توانید پخش زنده حوادث در نسخه های جدید گوگل کروم و یا موزیلا فایرفاکس, تا زمانی که کسانی که نسخه های پشتیبانی MSE (Media Service Extensions) در علاوه بر این به H. 264 (تصویری) و AAC (صوتی). اگر شما ترجیح می دهند به استفاده از مرورگر دیگری آن را باید فقط خوب کار می کنند تا زمانی که آن را مطابق با آن شرایط حتی اگر شما در حال تکان دادن یک Amazon Fire قرص. اگر شما یک دستگاه اندیشه سعی کنید از گوگل کروم یا موزیلا فایرفاکس نرم افزار.

شما همچنین می توانید پخش این رویداد به تلویزیون اپل (نسل 2 یا بالاتر) و یا پخش-سازگار با تلویزیون های هوشمند. شما فقط نیاز به آخرین tvOS نسخه اگر با استفاده از تلویزیون اپل به عنوان به خوبی به عنوان جدید ترین نسخه از iOS یا macOS بسته به جایی که شما در حال AirPlaying از.

بهترین راه برای تماشای کلیدی?

یوتیوب است که قطعا ساده ترین راه برای سازمان دیده بان اپل WWDC سال 2020 سخنرانی. این سرویس عملا با این نسخهها کار در تمام دستگاه ها از کامپیوتر به گوشی های هوشمند به تلویزیون های هوشمند, پس از آن هیچ سر و صدا راه برای رفتن است. شما حتی می توانید تماشای آن را از اینجا هنگامی که ما قراردادن آن است. اگر شما آندروید یا iOS دستگاه شما نصب یوتیوب از Play Store (یا آمازون فروشگاه App) و یا فروشگاه App بود.

 • یوتیوب livestream لینک (به زودی)

یکی دیگر از راه بسیار خوبی برای پخش از طریق تلویزیون اپل برنامه در انتخاب تلویزیون های هوشمند و رسانه های جریان دستگاه های ذکر شده در بالا. فقط باز کردن برنامه پیدا کردن “رویداد ویژه Keynote” آن را انتخاب کنید و صبر کنید تا همه چیز برای شروع است.

اگر شما در حال تلاش برای پخش زنده رویداد اپل در آی فون خود را, اپل, آی پاد لمسی, و یا تلویزیون اپل اپل, اپل, رویدادها و تلویزیون اپل برنامه های بهترین شرط بندی شما از یوتیوب livestreams می تواند حشره گاهی اوقات. اگر شما بر روی مک و یا کامپیوتر و یا اگر شما ترجیح می دهم نه به دانلود این برنامه با استفاده از یکی از لینک های زیر کلیک کنید به تماشای جریان در سافاری و یا دیگر مرورگر سازگار.

چگونه می توانم شما را تماشا WWDC دیگر جلسه ؟

اگر شما یک توسعه دهنده بسیاری از شرایط فوق و راه هایی اعمال می شود برای تمام جلسات و مسابقات فراتر از نطق اصلی. اپل توسعه دهنده نرم افزار برای iOS و iPadOS است یکی از راه های دیگر برای رفتن به اپل توسعه دهنده وب سایت در:

بهترین از همه, آن را همه رایگان (مسلم است که شما یک توسعه دهندگان حساب). اپل به طور معمول اتهامات حدود 1600 دلار در هر بلیط برای حضور در WWDC در سن خوزه در فرد اما با اینترنت-تنها رویداد آن را به رایگان برای همه. در ژوئن 11, اپل طرح اولیه برنامه ها به عنوان:

 • سویفت, دانشجو, چالش نهایی: ژوئن 16
 • ویژه رویداد کلیدی: زندگی در ژوئن 22, 10 a. m. PDT (1 p. m. EDT)
 • سیستم عامل امور خارجه اتحادیه: بر روی تقاضا با شروع ماه ژوئن 22, 2 p. m. PDT (5 p. m. EDT)
 • 100+ مهندسی جلسات: بر روی تقاضا در ژوئن 23 تا 26 ارسال شده در 10 a. m. PDT (1 p. m. EDT) روزانه
 • 1-در-1 توسعه دهنده Labs (با تعیین وقت قبلی): ژوئن 23 تا 26

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصویر پوشش از طریق اپل

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر