داستین جانسون دارای عصبی خود را برای برنده شدن مسافران و بازگشت فوری به جهان پنج


Dustin Johnson - Rob Carr/Getty Images North America
داستین جانسون – راب Carr/گتی ایماژ, شمال امریکا

داستین جانسون برنده 21st, PGA Tour عنوان و برای اولین بار در 16 ماه در روز یکشنبه در یک زمان پایان به مسافران قهرمانی.

جانسون بود که جهان No1 کمی بیش از یک سال پیش افتاد از پنج رتبه بندی هفته گذشته صحنه بازگشت فوری با یک شات پیروزی بر همکار آمریکایی کوین Streelman پس از 67 برای 19-تحت.

کم حرف بزرگ-hitter وظیفه نگاه به کروز زمانی که بازی خود را شریک و تاریخ-شبانه رهبر ایمپلنت تاد در زمان های سه گانه-دیو در 12th.

اما در par-پنج 13th, Johnson, دریافت وحشتناک شکستن زمانی که درایو خود را به دقت تمام شده خارج از محدوده. اما در drivable پر-چهار 15th, بانوی شانس بازپرداخت بدهی هنگامی که جانسون توپ bizarrely آمد به استراحت چند پا کوتاه آب خطر.

جانسون, 36 قادر به فرار با پر و با وجود این انحراف از یک سیستم تعلیق برای عبور از طوفان, او موفق به دفع Streelman که تا به حال به محتوا و با نفر دوم 18-زیر پس از 67.

در مقام سوم در 17-زیر آمد رتبه خارجی گوردون که 64 به دست آورده است او بازی امتیازات در تور کانادا در کنار مکنزی هیوز.

Rory McIlroy سرزنش کرده “گنگ اشتباهات” خود را برای سه هفته به اجرا در تور PGA باز گشت بازده بالا-10s. جهان No1 در حال حاضر آماده را یک هفته بیش از اول برنامه ریزی شده برای رفع ضعف.

McIlroy ارسال شده 67 در دور نهایی در, Hartford, Connecticut به 13-زیر و اطمینان از 20 بالا پایان است که bettered خود 32nd در استعمار در افتتاحیه مسابقات پس از سه ماه وقفه و سپس 41 در بندرگاه شهر در گذشته یکشنبه.

در عین حال بدون یک زن و شوهر از درهم و برهم اوایل bogeys و پس از آن دو شیطان در 17 آن می شده اند بسیار جذاب تر. و این مبالغ نه تنها خود را در هفته اما بازگشت او پس از مستند.

Rory McIlroy swings - Maddie Meyer/Getty Images
Rory McIlroy نوسانات – Maddie مایر/گتی ایماژ

“این نا امید کننده” McIlroy گفت. “دوباره, شده است وجود دارد برخی از چیزهای واقعا خوب در آن وجود دارد اما تنها برخی از واقعا احمق اشتباهات. آن را بیش از حد بالا و پایین کمی rollercoaster-ish که در آن واقعا احساس می کنم که قبل از ما متوقف [به دلیل همه گیر].

“این کاملا سازگار قبل از زمانی که من در ساختمان دور بسیار خوبی – بسیاری از پارس چند birdies و نه بسیاری از اشتباهات. من تصمیم گیری وحشتناک بود چند روز گذشته فقط برخی از احمقانه عکس, و در تلاش برای گرفتن بیش از حد در زمان. Dumb اشتباهات من معمولا نمی دهند.”

او در لباس پوشیدن در اولین اما bogeyed دوم و پنجم. از وجود او تبدیل به McIlroy ما تبدیل شده اند عادت کرده اند به بازی بعدی 11 سوراخ در شش زیر با یک گوه از 122 متری به دو پا در هفتمین 35-پاورقی عقاب در 13th و پناه پناهگاه شات در پر و سه 16th. آدرنالین بود پمپاژ.

اما, در 17th, McIlroy نادرست رفت و سبز از یک fairway پناهگاه و آمار آن بیش از حد چربی و تماشا در دلسردی به فرود در دریاچه. ذهنی که 31 ساله است که به وضوح خسته و این کاملا قابل فهم است که او طرفداری نمی بازگشت تا یادبود در اوهایو در دو هفته.

“من نا امید شده است در این دوره سه هفته گذشته و نه حال در کشاکش و آن را مرتب کردن بر اساس از بمکد رفتن در وسط بسته در یکشنبه, دانستن, شما واقعا باید شانس” McIlroy گفت. “پس از چند هفته در خانه شاید – فقط تنظیم مجدد و شروع دوباره است.”

بیشتر پایین میدان انگلستان پل کیسی لذت می برد رضایت بخش بازگشت با 10 زیر مجموع پس از 68 در حالی که هموطنان ایان Poulter شات 69 برای دو زیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>