دانیل Summerhays از دست می دهد حذفی در فینال شروع از نرم افزار حرفه ای

دانیل Summerhays از دست رفته یک پتانسیل پیاده کردن پیروزی با یک ماده در اینچ است.

36 ساله اعلام کرد پیش از آن در هفته است که او برنامه ریزی شده به Korn تور کشتی را یوتا قهرمانی نهایی خود را شروع به عنوان یک طرفدار امید بستن به بازنشستگی و گرفتن یک کار به عنوان یک معلم دبیرستان و مربی گلف. Summerhays شد بازی در این دوره او در حال برادر خود را در کیسه و دو دور اول در کنار برادرزاده اش, Preston.

اما یک چیز خنده دار اتفاق افتاده است در دور نهایی. Summerhays آتش در پشت نه بازی هفت سوراخ کشش در 6 تحت. حتی پس از یک دیو در 18 سوراخ که در آن خود را پر زدن توپ به سختی قرق لبه او امضا برای 62 مشخص شده است که کم دور روز پس از آن عقب نشسته و در حالی که خشن, آب و هوا منفجر به عنوان رهبران مواجه خانه کشش.

او به پایان رسید تا در سه راه حذفی با پل هیلی دوم و کایل جونز اما داستان سیندرلا به پایان رسید در اولین سوراخ اضافی هنگامی که Summerhays دوباره از دست رفته یک پر زدن توپ توسط اینچ است. جونز در ادامه به پیروزی با یک مرغک به شکست هیلی در سوراخ بعدی.

“چشم من رو واقعا بزرگ است که آخرین زدن توپ. من از نوع زود و به نام خودم کمی” Summerhays گفت. “اما در این موقعیت قادر خواهید بود که کمی اضافی گلف های دیدنی و جذاب بود.”

Summerhays برنده Korn کشتی رویداد در سال 2007 به عنوان یک تازه کار باقی می ماند و آخرین, تازه کار برای انجام این کار در هر دو Korn کشتی یا PGA Tour. اما آن است که هنوز اخیر خود حرفه ای پیروزی به عنوان او رفت 0-برای-215 شروع می شود در تور PGA با وجود درآمد نزدیک به 9 میلیون دلار است. Summerhays تا به حال چند تماس های نزدیک در طول راه از دست دادن یک حذفی به وودی Austin در سال 2013 Sanderson مزارع قهرمانی و در پایان سوم در سال 2016 PGA قهرمانی.

Summerhays به حال شده از دست رفته قطع در Greenbrier در ماه سپتامبر. در حالی که تکان دهنده زادگاه پیروزی نبود به او مطالب را به بیرون رفتن در شرایط خود خارج شد و به یک تشویق از دوستان و اعضای خانواده جمع آوری شده بر خواص پوشش این دوره است.

“من به وضوح نا امید کرد. من تا به حال برخی بسیار شگفت انگیز به نظر می رسد وجود دارد,” او گفت:. “انتظار بازی آسان نبود اما من سپاسگزار به بخشی از آن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>