کالین گاو چران در Seahawks ترس 49ers ساختگی است

Seattle Seahawks گزارش شده است داشتن بحث در مورد اضافه کردن استعداد گیرنده گسترده Antonio Brown به فهرست خود را. Josh Gordon که رسما کاربردی برای بازگشت او پس از پنجم تعلیق می تواند به عنوان یکی دیگر از downfield هدف راسل ویلسون در فصل آینده.

اما کالین گاو چران از FS1 را گله معتقد است سیاتل علاقه به ساخت splash حرکت در می آید در زمان جالب به نقل از 49ers تعالی به عنوان نیروگاه در NFC غرب است.

من فکر می کنم San Francisco 49ers آنقدر توانمند است که در آن مجبور است هر کس در بخش خود را — سیاتل, L. A. قوچ و آریزونا — به نوسانات بزرگ است. هنگامی که شما از خواب بیدار در صبح در این بخش و شما در سان فرانسیسکو شما ببینید چه به نظر می رسد بهترین مربی جوان در, NFL, بهترین, تنگ, پایان, NFL, بهترین خط دفاعی — و بسیاری از آنها واقعا جوان و بهتر شدن است. شما بهتر از متوسط جوان حق رای دادن کارفرمایی که وجود دارد می تواند برای 10 سال و یک مقابل دفتر که به نظر می رسد به دانستن آنچه که آنها انجام می دهند. این ترسناک است. — کالین گاو چران

این Niners آیا لبه Seahawks در سال 2019 اما به معنای واقعی کلمه توسط اینچ است. البته Seahawks برنامه بازی این است که بهتر است در این فصل و البته سیاتل می خواهد به خلع NFC غرب شانزه اما نیست هدف هر تیم به نفع خود ؟

زمان این شایعات است تصادفی نیست, آن است که انتظار می رود. پیت کارول و جان اشنایدر همیشه همیشه رقابت ذهنیت این است که هیچ چیز جدید است. اما راسل ویلسون احساس خود تیم underachieved در سال 2019 و تنها راه برای به دست آوردن بهتر است برای پیدا کردن راه هایی برای بازگشت به سوپر باول هر چه زودتر به جای بعد.

“بسیاری از مردم فکر می کنم که ما overachieved” ویلسون گفت:. “من فکر می کنم ما underachieved, به نظر من, چون من فکر می کنم این هدف باید همیشه برنده سوپر باول. که رو به ما استاندارد است. که رو به ما میدن.

واقعیت این است که ما شده ایم بسیار خوب برای هشت سال گذشته یا بیشتر و برای رفتن به پلی آف هفت از هشت و به همه کسانی که چیزهای خاص, چیزهای خاص, برای رفتن به سوپر کاسه به یک برنده. ما باید به گرفتن است که در سراسر کل کل فصل رفتن به سال آینده. ما باید برای پیدا کردن راه هایی برای بهتر شود. ما باید برای پیدا کردن راه هایی به گذشته فقط به اول و یا دور دوم پلی آف و رسیدن به فشار نهایی. این واقعیت است. من می دانم که چرا من بازی بازی. من می دانم که چرا بسیاری از بچه ها در این اتاق قفل سعی کنید به بازی بازی [است] که. ما باید برای پیدا کردن راه هایی برای بهتر می کنیم و سعی کنید به انجام همه چیز ما می توانیم به شکل که. –Russell Wilson

اضافه کردن یک استعداد و در عین حال مشکل گیرنده نمی آید بدون پرچم قرمز. اما نمی کشیدند در مورد قهوه ای و یا نگه داشتن گوردون در ذهن خواهد بود در برابر کارول و اشنایدر نهایی ایمان “برنامه است.”

سابق Seahawks wideout براندون مارشال می داند Seahawks می تواند به تیم ایده آل برای مهار قهوه ای در.

“این اتاق قفل کامل سازمان را قادر به کنترل آن” مارشال گفت. “راسل ویلسون یک نابغه است. او در دیدار مردم که آنها در. اما در اینجا مسئله این است که یک گیرنده گسترده ای است که می خواهد 180 اهداف در سال است. این یک گیرنده گسترده اگر او نمی باید 100 جلب او نمی خواهد احساس خوبی در مورد آن فکر می کنم در مورد فلسفه است. پیت کارول یک دفاعی مرد به طوری که او می بیند آن را از طریق دفاعی لنز.

“پیت کارول من می خواهم او را به دریافت AB به دلیل آن را کامل فرهنگ, اما شما باید برای دیدن بازی از طریق توهین آمیز لنز اگر این است که رفتن به محل کار آن را تغییر دهید. اجازه دهید راسل ویلسون شما باید یکی از بهترین quarterbacks در تاریخ از این بازی بالا 3 کارفرمایی در حال حاضر اجازه دهید این مرد به پیروزی برای شما.”

Seahawks فقط انجام علت سعی و کوشش. آنها نه زیاده به San Fransico.

علاوه بر این با راسل ویلسون تحت مرکز سیاتل بهترین بازیکن در این زمینه تقریبا هر یکشنبه و در نتیجه شانس برای پیروزی در هر بازی است.

[گوش دادن به آخرین Talkin’ Seahawks پادکست با میزبان جو Fann و مهمان ویژه سابق Seattle Seahawks افسانه استیو Largent].

کالین Cowherds را در Seahawks ترس 49ers ساختگی است در ابتدا در ظاهر NBC Sports, غرب

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>