Cam Newton کردم بدتر معامله از تعقیب دانیل?

ریچارد شرمن گفت: آن را “مضحک” و “نفرت انگیز” است که کم نیوتن تا به حال به حل و فصل برای یک انگیزه لادن قرارداد از میهن پرستان جدید انگلستان است که به خوبی زیر چه کارفرمایی نیوتن قد به طور معمول باید دریافت کنید.

او اشتباه نیست.

وجود دارد یک دلیل تعقیب دانیل شد روند در رسانه های اجتماعی شنبه. واضح ترین مقایسه کارفرمایی معاملات است Daniel امضای سه سال $13 میلیون مقابله با Detroit Lions این offseason در حالی که نیوتن تا به حال به حل و فصل برای یک “حداقل” یک سال معامله است که می تواند ارزش تا آنجا که $7.5 میلیون, با توجه به NFL Network. دانیل تبدیل شده است استادانه در معاملات بزرگ به عنوان یک پشتیبان و کارفرمایی; او هفت touchdowns و پنج interceptions بیش از 218 حرفه ای تلاش و در حال حاضر $34.3 میلیون دلار برآورد درآمد. که قبل از شیرها قرارداد. و او نمی باید یک جایزه MVP مانند نیوتن. او ابدا بازیکن نیوتن است. اما او را نگه می دارد تجاری در.

دانیل ترین فاحش است و کارفرمایی بازار در این سال شده است به خصوص سخت در دو بازیکنان: نیوتن و New Orleans Saints پشتیبان Jameis وینستون.

Cam Newton signed a small one-year deal with the Patriots. (Photo by Thearon W. Henderson/Getty Images)
Cam Newton امضا کوچک و یک سال مقابله با میهن پرستان. (عکس Thearon W. هندرسون/گتی ایماژ)

بسیاری از QBs کردم معاملات بزرگتر از Cam Newton بود

سه بازیکن امضا رایگان-عامل معاملات شما می خواهم انتظار از شروع quarterbacks.

عروسکی Bridgewater, امضا قرارداد برای 63 میلیون دلار بیش از سه سال از Carolina Panthers تام بردی امضا دو سال قرارداد به ارزش 50 میلیون دلار با Tampa Bay Buccaneers و Indianapolis Colts امضا فیلیپ رودخانه به یک سال 25 میلیون دلار معامله (h/t به Spotrac برای جزئیات قرارداد). Dak پرسکات کردم حق رای دادن برچسب به ارزش حدود 31 میلیون و هنوز هم تا 15 ژوئیه به امضای دراز مدت با فرمت دالاس کاوبویز بنابراین خواهیم دید که چگونه است که معلوم است.

بیایید همچنین شامل Nick Foles. شیکاگو خرس معامله یک پیش نویس دور چهارم انتخاب و بازسازی Foles معامله 21 میلیون دلار تضمین شده بیش از سه سال است. احتمالا آنها می توانستند نیوتن بهتر بازیکن در طول حرفه خود را بسیار ارزان تر از هزینه در نظر پول و انتخاب کنید.

کسانی که معاملات همه توجیه. سه QB معاملات است که توجیه شرمن خشم? دانیل ، همچنین مارکوس Mariota امضا دو سال $17.6 میلیون مقابله با لاس وگاس اظهارات و مورد Keenum امضا سه سال 18 میلیون دلار در مقابله با کلیولند براونز. هر سه آنها خواهد بود پشتیبان گیری برای شروع این فصل است. هیچ یک از آنها در هر نقطه در نزدیکی نیوتن به عنوان یک بازیکن. که مسلم است. همه آنها بسیار بهتر است قرارداد نسبت به نیوتن.

نیوتن صبر کردم اما گزینه های خود را هرگز بهتر است. این پرستان نبودند علاقه مند به نیوتن تا زمانی که او “myket قرارداد خود را خواسته” با توجه به جف هاو از ورزشی است.

دانیل به حال هیچ مشکل گرفتن یکی دیگر از $13 میلیون اما نیوتن تا به حال به ثبت نام در حداقل معامله است. این سخت است برای توجیه.

چرا نیوتن که برای حل و فصل این قرارداد ؟

نیوتن و وینستون رفت و مشابه مسیر. آنها با امضای یک سال تخفیف بسیار کمی — وینستون کردم 1.1 میلیون دلار معامله خواهد شد و تبدیل به اولین کارفرمایی در سوپر باول دوران منجر به NFL در عبور متری به تغییر تیم برای شروع فصل بعد — احتمالا به امید پیدا کردن یک بازار بهتر بعدی offseason. که به احتمال زیاد تا پایان بودن برای آنها بهتر از امضای چند سال معامله برای کمی پول بیشتر در هر سال است.

نیوتن به احتمال زیاد صدمه دیده قادر به کار کردن برای تیم در طول coronavirus بیماری همه گیر. او تا به حال عمل جراحی پا در سال گذشته و بهداشت نیست ، وجود دارد همچنین نبودند بسیاری از تیم ها در بازار برای یک شروع کارفرمایی پس از اولیه حرکت در آژانس رایگان. نیوتن است که بهتر از بسیاری از استارت اما تیم باید صحبت خود را به که آنها باید یا یک بازیکن جوان که نیست ثابت نشده است.

فرانشیز نیز عجیب و غریب معاندت وقتی که می آید به امضای quarterbacks برای عمق. هر تیم NFL بهتر خواهد بود در سال 2020 با نیوتن ساخت لیگ حداقل. اما تیم نگران نباشید خیلی در مورد احساسات خود را دیگر quarterbacks که آنها را اضافه کنید خوب QBs حتی زمانی که آنها ارزان هر چند آنها می شود هیجان زده به آن را انجام دهد در هر موقعیت دیگر. لس آنجلس شارژر برای یک مثال می شده اند فوق العاده مناسب برای نیوتن اما آنها گذشت. تیم های گیر کرده در مدرسه groupthink با quarterbacks و نه مایل به انحراف از آن است.

حتی با کسانی که دلایل آن هنوز هم دیوانه نیوتن نمی توانستم بیشتر. با فرض متوسط حتی سلامت او را بهتر از Bridgewater, Foles و هر یک از آن ها پشتیبان گیری. بردی بدیهی است که بهتر و حرفه ای تر از نیوتن و رودخانه ها مسلما بیش از حد, اما هر دو نشان داد نشانه هایی از کاهش در فصل گذشته و نیوتن است که بسیار جوانتر از هر دو یکی است.

نیوتن احتمالا سزاوار پول بیشتر اما NFL نیست که در حال حاضر گزینه ای برای او. او دوباره سعی کنید بعد offseason.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>