اپل اضافه شده 8 کلید ویژگی های Android به iOS 14 & آن را یک معامله بزرگ اگر شما در حصار در مورد اپل


گوشی های هوشمند بازار راکد است. بدون انبوهی از کاربران جدید نورد در هر سال بهترین راه برای افزایش سود امروزه به تجاوز کردن مشتریان از رقابت است. که دقیقا همان چیزی است که اپل به نظر می رسد به انجام این کار با iOS 14.

به عنوان یک دیرین کاربر اندروید من واقعا شیفته آیفون جدیدترین به روز رسانی. آن را در نهایت آوردن یک تعداد انگشت شماری از ویژگی های که در شرایطی بود که همیشه یک dealbreaker جلوگیری از حتی با توجه به در iOS. اگر کفش در پای دیگر این یکی می تواند بسیاری مانند آندروید شدن iMessage.

1. برنامه به طور پیش فرض

من آن را گفته ام ده بار: من نمی خواهد تبدیل به یک آی فون اپل اجازه می دهد تا انتخاب کنید خود برنامه به طور پیش فرض. آن را ممکن است زمان شروع به گفتن چیزی دیگری است.

من به iOS 14 “برنامه به طور پیش فرض” به زودی اما اجازه بدهید تکرار مکررات که بحث یک بار دیگر. هر اصلی سیستم عامل اجازه می دهد تا کاربران را انتخاب کنید که برنامه های انجام آن وظایف است. Windows, Linux, Android — حتی macOS. اما نه iOS.

که فقط یک dealbreaker. در اندیشه من می توانم نصب هر برنامه موسیقی و تنظیم آن را به عنوان پیش فرض دستگاه پخش MP3. من می توانم نصب جدید گوشی, برنامه های جدید ارسال پیامک, نرم افزار جدید, نرم افزار دوربین, جدید, جستجو, نرم افزار جدید دیجیتال دستیار ناوبری جدید برنامه, جدید, مرورگر جدید ایمیل کلاینت, جهنم, حتی کاملا جدید روی صفحه اصلی برنامه.

فقط کمی skeet طعم آندروید به طور پیش فرض برنامه های سیستم. iOS 14 هنوز راه برای رفتن است.

ترکیب که با تجربه بر روی دسکتاپ و برای ما تمام زندگی دیجیتالی کاربران آندروید مشروط شده اند برای همیشه در پیدا کردن بهترین برنامه برای هر هدف.

پس مشکل واقعا می تواند خلاصه مثل این: که برنامه ایمیل استفاده کنم در آندروید? یکی از بهترین. که برنامه ایمیل استفاده کنم در iOS? اپل.

iOS 14 در نهایت تغییر این. شما در حال حاضر قادر به انتخاب خود را مرورگر و ایمیل نرم افزار و سیستم استفاده از آنها برای باز کردن وب سایت ها و رایانامه لینک کلیک کنید. آن را به هیچ وجه نزدیک به اندازه کافی اما چیزی. همچنین سیگنال های تغییر در فلسفه چون استیو جابز’ آیفون را هرگز به شما اجازه خود را انتخاب کنید هر چیزی.

2. ویدجت

اپل تقریبا قطعا هرگز به کاربران اجازه می دهد به جای آی فون صفحه نمایش با برنامه های شخص ثالث. بنابراین بهترین امید ما بوده است که آنها به سادگی باز کردن سفارشی سازی برای آن و آنها در نهایت با iOS 14 — به یک اندازه است.

شما هنوز هم نمی تواند جای آیکون های هر کجا که شما می خواهید آنها را (آنها خودکار مرتب از بالا سمت چپ از طریق پایین سمت راست) اما شما در نهایت می توانید چیزی به غیر از یک مربع با گوشه های گرد و برخی از فناوری راه اندازی آرم بر روی صفحه اصلی خود: ویدجت.

آنها مقدار واقعی بیش از حد. این یک API برنامه های شخص ثالث می توانید استفاده کنید برای پر داده ها به طور مستقیم بر روی آی فون صفحه نمایش. آن را کاملا به عنوان غنی به عنوان اندیشه — مثلا ویدجت نمی تواند متعدد متمایز دکمه یا swipeable عناصر مانند یک پخش اسکرابر — پس از آن فقط زنده-به روز رسانی داده ها در یک جعبه. اما آنها کار می کنند و آنها یک گام به سوی صفحه نمایش سفارشی در iOS.

اپل حتی سعی در پنهان کردن این واقعیت است که این ویژگی در آمد از اندروید در غیر این صورت آنها را داده اید و آن را بازاریابی نام و یا به نام آن هر چیزی به غیر از “ابزارک.” این مماشات بالقوه آندروید تبدیل به هر دو روش. افرادی مثل من که استفاده می شود به ابزارک و نمی سوئیچ بدون آنها و یا دیرین کاربران آی فون که آندروید خود را دوستان صفحه نمایش و فکر می کنم برای سفارشی سازی.

3. کشو برنامه

iOS 14 جدید اختصاص داده شده روی صفحه نمایش صفحه تمام راه را به سمت راست به نام “برنامه کتابخانه.” تماس با آن چه شما می خواهید, اما آن را به یک برنامه کشو ساده و ساده — و این یک چیز بزرگ اگر شما شده است با استفاده از آندروید برای مدتی.

برخی ممکن است استدلال می کنند که اپل هوش مصنوعی-طراحی خودرو-سیستم سازمان برای کتابخانه برنامه باعث می شود آن را پیشرفته تر و یا به نحوی متفاوت از یک کشو برنامه. اما برنامه اندروید زیر شلواری می تواند هوشمندانه سازماندهی همه چیز بیش از حد. نگاهی به گوگل پیشنهادات برنامه به عنوان مثال (منظورم این است که چیزی است که اپل انجام داد amirite).

4. تصویر در تصویر

امروزه هر دو سیستم عامل iOS و اندروید می توانید نگه داشتن برنامه های در حال اجرا در پس زمینه در حالی که شما را به صفحه اصلی خود را و باز کردن یکی دیگر از برنامه است. به طوری که آنها می تواند هر دو چند کاره هستند با ویژگی های تعریف اصطلاح اما اندیشه می کند بهتر است آن را با چیزهایی مانند split-screen apps, حباب, اطلاعیه ها و تصویر-در-تصویر.

عدم آیفون عملکرد چند تکلیفی آب و برق شده است و یک مانع برای ورود برای یک می تواند سابق کاربر آندروید که تلفن در خدمت بیشتر به عنوان یک ابزار کار. اما اپل کار بر روی پل این شکاف بیش از حد.

در حال حاضر هیچ حالت تقسیم صفحه نمایش بر روی آی فون ، اما شما در نهایت می تواند باز کردن ویدئوها در یک شناور بازیکن با نام مستعار و تصویر در تصویر حالت. پنجره بازیکن است و حتی قابل اندازه بندی مجدد است که یک ویژگی آندروید نمی تواند به رخ کشیدن تا زمانی که آخرین نسخه.

5. تماس های دریافتی اطلاع رسانی

در ادامه با چند وظیفه ای, تم iOS دیگر سوء استفاده از کل صفحه نمایش زمانی که شما با استفاده از دستگاه خود و دریافت یک تماس تلفنی. کامل روی صفحه نمایش منو را بیش از آنچه شما انجام می دهند با چند پراکنده تماس بگیرید-گزینه های مربوط به, اما در حال حاضر UI ساده است سر تا سبک اطلاع رسانی با دکمه درست مثل آندروید.

پنجره تماس های دریافتی UI در Android 11 (سمت چپ) و iOS 14 (راست)

6. دستیار پوشش

سیری خوبه فقط بالا میآید بر روی صفحه نمایش در حال حاضر به جای مصرف بیش از کل صفحه نمایش است که مارکس در عین حال یکی دیگر بهبود عملکرد چند تکلیفی. این است چگونه گوگل دستیار برای سال کار کرده و به تازگی به پنجره تبدیل شده است و حتی بیشتر مانند یک overlay را به جایی که این سیری جدید UI بسیار مشابه است.

اگر شما تماشای آنها را در عمل در کنار, آن را سخت به این باور یکی در سمت راست نیست حداقل قرعه کشی سنگین با الهام از این یکی در سمت چپ.

گوگل دستیار در اندروید 11 (سمت چپ). سیری در iOS 14 (سمت راست).

7. سنجاق اطلاعات تماس

این نیست خیلی UX بهبود آن را به عنوان یک UI شباهت, اما آن را قطعا باید کمک سابق کاربران آندروید در خانه احساس. iOS 14 شرکت معروف اجازه می دهد تا شما را به پین مردم به بالای اپل پیام برای دسترسی آسان به مورد علاقه خود را در مکالمات و آن را به نظر می رسد درست مثل سنجاق نفر به بالا از گوگل گوشی در آندروید.

8. پیش نمایش برنامه های که نصب شده

فروشگاه App های iOS است که کمی محدود تر از فروشگاه Google Play. فقط با نصب یک نرم افزار است که بیشتر دست و پا گیر — شما باید برای اسکن صورت خود را و یا اثر انگشت به منظور بررسی هویت خود را قبل از شما حتی می توانید با نصب یک برنامه رایگان. اما این تغییر در iOS 14 تشکر در بخشی دیگر دیرین اندروید ویژگی ها: نرم افزار کلیپ.

واقعا این یکی ترکیبی از دو اندروید همه چیز: فوری برنامه و نرم افزار برش. سابق اجازه می دهد تا کاربران آندروید به راه اندازی ارتباط با برنامه های سازگار حتی اگر برنامه نصب نشده است — یک نوع از پیش نمایش زنده از این برنامه است. دومی اجازه می دهد تا برنامه های سطح غنی عناصر از درون خود را در برنامه های دیگر و در حال حاضر برنامه کلیپ در آوردن هر دو ویژگی به iOS.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش, تصویر, تصاویر, و, GIF توسط دالاس توماس/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>