6 راه برای سعی کنید گوگل نسل بعدی AR تجربه در آندروید در حال حاضر


در حالی که اپل و سامسونگ را آغاز کرده اند یکپارچه سازی عمق سنسور به iPad Pro و Galaxy گوشی های هوشمند پیشرفته تر AR تجربه های ورود به صورت استاندارد دوربین های گوشی های هوشمند در دستگاه های آندروید است.

در اوایل این ماه Niantic آغاز شد نورد از به روز رسانی برای گوگل بروید که اضافه کردن واقع بینانه تر AR برخورد با هیولا جیب برای انتخاب دستگاه های آندروید قبل از گسترش به iOS. در حال حاضر گوگل به روز عمق آن API برای ارکر به انسداد و یا توانایی برای علیرضا اشیاء را به مخلوط خود را به محیط فیزیکی به برنامه های آندروید. و وجود دارد در حال حاضر شش برنامه در حال حاضر در دسترس که در آن شما می توانید تجربه تکامل یافته AR برای خودتان.

وجود دارد یک زن و شوهر از پیش نیاز قبل از اینکه شما شروع به کار با این برنامه ها است. شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما یک گوشی هوشمند سازگار با چک کردن گوگل لیست دستگاه های پشتیبانی شده. (اگر نه راه حلی وجود دارد اگر شما می خواهم زندگی خطرناکی.) دوم که گوشی نیاز به در حال اجرا نسخه 1.18 از خدمات بازی گوگل برای علیرضا که فرود در Google Play در تاریخ 9 ژوئن.

برنامه 1: جستجو در گوگل

گوگل عرضه عمق API به عنوان یک پیش نمایش در ماه دسامبر. آن را خوک گینه برای قابلیت شده است جستجو در گوگل که با استفاده از صحنه بیننده پروتکل مبتنی بر محتوای AR.

  • بازی فروشگاه لینک: گوگل (رایگان)

وجود طیف گسترده ای از محتوا است که شما می توانید در آر از طریق جستجو از جمله حیوانات, سفینه فضایی, سیارات, مارک, محصولات, آناتومی بدن انسان, و بیشتر. چک کردن پست زیر را برای جزئیات بیشتر در مورد چگونه برای پیدا کردن محتوای AR از طریق جستجو در گوگل.

برنامه 2: اسنپ چت

2020 شده است یک سال در بیش از یک راه. آخرین مثال از اسنپ چت در اندروید است که مدت طولانی است که زن فرزند خوانده نسبت به نسخه آیفون. در حال حاضر اندروید است که در واقع گرفتن منحصر به فرد لنز است که طول می کشد استفاده از عمق API.

این زیراب جهانی لنز submerges خود را از محیط های فیزیکی در یک اقیانوس مجازی با یک ستاره دریایی خود را زیر زل زل نگاه کردن و الصاق خود به کف و دیوار یا اشیاء دیگر در آن مشاهده گیاهان و جوانه زدن را در بالا و پشت مبلمان و مدارس از ماهی و شوم کوسه ها شنا به پس وپیش.

اینجا را کلیک کنید برای باز کردن یک Snapcode به اسکن اگر شما در حال خواندن این در دسکتاپ و یا دسترسی لنز به طور مستقیم اگر شما در حال حاضر در دستگاه تلفن همراه با Snapchat نصب شده است.

گوگل همچنین به طعنه یک نسخه بهبود یافته از بدنام رقص هات داگ لنز اما به نظر نمی رسد به هر گونه انسداد توانایی های در حال حاضر. این فقط آغاز به عنوان Snapchat ساخته شده است که عمق API قالب های موجود در لنز استودیو برای سازندگان خود را تجربه همهجانبه.

برنامه 3: عمق آزمایشگاه

بیشتر از یک اثبات مفهوم از عملکرد برنامه عمق آزمایشگاه از گوگل نشان می دهد عمق (هیچ جناس در نظر گرفته) و وسعت آنچه در ارکر کامپیوتر چشم انداز در حال حاضر قادر به.

برنامه خانه های 14 آزمایش. شما می توانید نقشه عمق پوشش محیط اطراف خود را در بافت های مختلف و یا پر کردن اتاق خود را با مه. شما می توانید پرتاب مجازی بالن که چلپ چلوپ کردن در واقع روی سطوح و یا 3D اشکال است که می تواند گزاف گویی کردن دیوار. شما می توانید به دنبال یک لیزر آن را به عنوان پرش کردن دیوارها و جداول.

اما مسلما جالبترین تجربه است آواتار که به ارمغان می آورد یک شناور ربات به دوربین های خود را مشاهده. پس از قرار دادن این ربات شما می توانید قطره مجریان در فضایی خود را برای ربات برای بازیابی. محل لنگر بر روی دیوار و ربات صعود به آن را گرفتن. پنهان کردن لنگر در پشت یک سری از موانع و ربات خواهد مانع آن اشیاء برای رسیدن به آن هدف.

برنامه 4: Houzz

مانند Ikea, بازی, Houzz شما اجازه می دهد پیش نمایش مبلمان در خانه خود را قبل از خرید آن. در واقع زمانی که اپل راه اندازی شد ARKit, Houzz حمل آن AR برنامه قبل از Ikea انجام داد.

  • بازی فروشگاه لینک: Houzz (رایگان)

در اینجا Houzz دوباره adopter اولیه به دست آوردن دسترسی سریع به عمق API پیش از آن در ماه دسامبر پیش نمایش. انسداد مناسب برای این برنامه اجازه می دهد صفحه اصلی ساکنان برای مشاهده چگونه صندلی و تخت و مانند نگاه در کنار آیتم های موجود, مانند, می گویند یک میز.

برنامه 5: Five Nights at freddy’s AR: تحویل ویژه

از راه اندازی Illumix این تاریخ بازی یکی از قابلیت های چشمگیر گوگل بروید کلون در خارج وجود دارد, اعمال نفوذ, محبوب, Five Nights at freddy’s حق رای دادن. به جای آن از ابتلا به هیولا جیب شما جستجو در محیط اطراف خود را به صورت فوقالعاده animatronics قبل از آنها پرش ترساندن بیش از همه شما.

با عمق API وحشت زده از شخصیت های فردی را در جهان می تواند پنهان در پشت دنیای واقعی اشیاء قبل از آنها پاپ و شما را بترساند.

برنامه 6: Teamviewer خلبان

یکی از این مطلب بلافاصله برنامه های مفید برای AR شده در شرکت جهان است. وجود مجموعهای از سیستم عامل را قادر می سازد که از راه دور کارشناسان برای دیدن نمای دوربین از یک همکار و یا مشتری به منظور پشتیبانی فنی. AR اجازه می دهد تا از راه دور این کارشناسان در قرعه کشی و اضافه کردن راهنمایی دهید برای گفتن, راه اندازی مجدد روتر.

Teamviewer خلبان متناسب در این ژانر است. در حال حاضر با عمق API از راه دور کارشناسان می توانند حاشیه صحنه های دقیق تر. برای مثال یک پیکان با اشاره به جلوی روتر می ماند وجود دارد که همکار یا مشتری شیفت به عقب آن است. در تصویر زیر شما می توانید از کلید ترکیبی کمی با لپ تاپ های صفحه کلید.

ذکر شریف: اگه رفتن

همانطور که اشاره کردیم زودتر Niantic نیز اضافه شده بیشتر همهجانبه آر به گوگل بروید و با یک ویژگی به نام واقعیت ترکیب. اما به جای گوگل عمق API Niantic با استفاده از خود را در تاریخ تکنولوژی به نام Niantic دنیای واقعی پلت فرم برای فعال کردن انسداد برای بازی.

واقعیت ترکیب شروع نورد به انتخاب گوگل صفحه و سامسونگ کهکشان گوشی های هوشمند, اما از آن خواهد شد در نهایت می رسند در اپل به عنوان به خوبی. در نهایت Niantic فعال خواهد شد و دیگر توسعه دهندگان به استفاده از دنیای واقعی به عنوان به خوبی.

به زودی

وجود دارد بیشتر تجربه ورود در تاریخ بعد. برای مثال گوگل قول داده است یک آزمایش به نام خط بازی است که اجازه می دهد تا شما خط مجازی دومینو و به عنوان شما سرنگونی آنها دومینو واکنش نشان می دهند در نوع خود به جهان واقعی از موانع.

اندازه گیری سریع برای Samsung Galaxy Note 10+ و کهکشان S20 فوق العاده را اتخاذ عمق API “در ماه های آینده” با توجه به گوگل وبلاگ پست. در حالی که عمق API می توانید با استاندارد گوشی های هوشمند, دوربین, سنسور عمق در واقع بهبود تجربه و آن جایی که سامسونگ را وادار به نشان دادن این.

بعد از آن در سال, توسعه دهندگان, واقعیت بحران و ForwARdgames در حال آماده سازی یک جفت آر بازی. سابق در حال کار بر روی SKATRIX که در آن بازیکن می تواند راهنمای مجازی اسکیت باز از طریق مجازی پارک اسکیت. دومی را ارائه شامل نقاشی محیط زیست خود را در, دیجیتال, رنگ.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش, تصویر, تصاویر و فایل های Gif با تامی Palladino/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی

ایندکسر