LAS VEGAS, NEVADA - JUNE 27: (R-L) Dustin Poirier punches Dan Hooker of New Zealand in their lightweight fight during the UFC Fight Night event at UFC APEX on June 27, 2020 in Las Vegas, Nevada. (Photo by Chris Unger/Zuffa LLC)
لاس وگاس نوادا – ژوئن 27: (R-L) داستین Poirier مشت دن هوکر از نیوزیلند در سبک مبارزه در UFC Fight Night رویداد در UFC APEX در 27 ژوئن 2020 در لاس وگاس, نوادا. (عکس از کریس انگری/Zuffa LLC)

لاس وگاس — هر داستین Poirier و دن فاحشه عالی ساخته شده برای آنها بسیار سبک وزن و کشمکش شنبه در UFC راس آن کافی نیست.

آن را تقریبا به اندازه کافی.

سبک رقیب قرار داده و در تقلا برای سنین درون قفس در UFC پردیس بیش از ممکن است رویداد اصلی از یک هفته قبل در همان قفس جاش بین امت و شین بورگس.

Poirier های موقت سابق, سبک وزن قهرمان جیبش یک زمان اتفاق آرا تصمیم نمرات 48-47 دو بار و 48-46. آن را به یک مبارزه از سال نامزد است که نگه می دارد Poirier امیدوار است برای دیگری عنوان اجرای زنده است. یاهو ورزشی نیز تا به حال آن را 48-47 برای Poirier.

این کلاسیک MMA مبارزه است که شامل یک کمی — هیچ را که مقدار زیادی از همه چیز. وجود دارد مشت, زانو, زانو, آرنج و همه شیوه ای از تسلیم تلاش و مقدار زیادی از خون است.

آن قابل توجه بود که آنها قادر بودند به عنوان سخت در دور نهایی به عنوان آنها با توجه به خروجی آنها به سراسر کشمکش است.

Poirier نشان داد که فطرت ساخته شده است که او یک قهرمان توسط خروشان به پایین کشش به برنده نهایی سه دور. پس از آن هر دو مبارزان کردم سفر به بیمارستان.

“این یکی از سخت مرد” Poirier گفت. “دن آمد به مبارزه با. او یک مرد سخت. او در ظهور و واقعا فکر میکرد به گذشته من است. او صحبت زیادی از زباله بود و او را به حرکت به جلو و مبارزه با قهرمان اما من قهرمان. این چیزی است که من دوست دارم را انجام دهد. من قرار دادن همه در کار. من اعتماد به تیم من مهارت و اخلاق کاری. من اومدم اینجا کشیده یکی دیگر و تا به حال چند دور در من است.”

Poirier در اولین مبارزه خود را پس از عمل جراحی پس از یک شکست به قهرمان Khabib Nurmagomedov تا به حال به راه رفتن را از طریق یک بلیزارد از مجازات به منظور این را بیرون بکشید. هر دو از چهره خود را پوشانده شد و در تاول و خون.

فاحشه عالی به نظر می رسد wearier از این دو به دور نهایی آغاز شده و هر چند او مبارزه شجاعانه و دلیرانه در پنجم این واقعیت است که Poirier تا به حال کمی بیشتر در سمت چپ تانک به رهبری او را به دور پنجم و با آن مبارزه کنند.

هوکر که آمد به تقلا کردن خسته کننده و حرفه ای-تعریف پیروزی بر پل Felder آمد سخت از ابتدا. او فرود آمد چند thudding ضربات از جمله دو که کم بود.

که منجر UFC تحلیلگر Michael Bisping به اظهار نظر در آن است. Poirier آن را شنیده و گفت: به فاحشه عالی,,, “گوش دادن به Bisping.”

آن لحظه ای از سبک سری در یک طبقه بالا نبرد بین دو نفر از مبارزان نخبه در جهان است. آنها نشان دادند که همه چیز در آن طول می کشد به یک سطح جهانی مبارزان از جمله وقار به نگه داشتن عقل خود را و چوب به طرح بازی در طول یک دیوانه وحشی ماجراجویی.

“من می توانست کمی واضح تر” Poirier گفت. “من نمی حرکت از راه از چند عکس. این است که من بی احترامی دن اما من در آنجا ماند در جیب بیش از حد طولانی است. من باید شده اند وجود ندارد. در پایان من شروع به گرفتن در محدوده و مقابله کردن تنبل خود را عکس. من فرود آمد برخی از آنهایی که خوب و سر خود را ضربه محکم و ناگهانی. من سرقت دور با عکس هایی که, اما من می توانید انجام دهید بهتر است.”

آن را سخت به تصور کنید که هر کدام از آنها را که بسیار بهتر است. هر دو کاملا صرف زمان بیش از آن بود و کمی انرژی به چیزی جز کشیدن خود را خارج از قفس.

Poirier در حال رفتن به زمین دیگر قابل توجه در این بخش اما درست مثل آن بود پس از Nurmagomedov مبارزه با آن را برای رفتن به یک در حالی که. این زمان آن را نمی توان به دلیل عمل جراحی; آن خواهد بود چرا که او نیاز به رفتن به یک استراحت پس از یک جنگ وحشیانه.

فاحشه عالی خواهد شد نیاز به زمان و همچنین, اما او را مستحق قابل توجهی در بازگشت خود را به عنوان به خوبی.

Poirier خندید کردن یک خبرنگار را پیشنهاد او مبارزه تونی فرگوسن بعدی اما او قصد دارد به یکی دیگر از اجرا در بالای صفحه. اما همانطور که مشخص شده به عنوان او بود, او گفت که او نمی صدمه دیده است و در کنترل دیگر از زمانی که او ضربه با زانو.

“تنها زمانی که من صدمه دیده بود در مبارزه بود که دان کردم من در برابر حصار و تضعیف زانو در آن وجود دارد” Poirier گفت. “حتی زمانی که من ایستاده بود و با وضعیت خوب او آسانسور آنها را بالاتر از سر من. آن چشمگیر بود که چگونه بالا و سریع او از لگن تا بدون telegraphing. او به من رسید مربع با زانو و من دیدم برای یک ثانیه. زمانی که من آمد به او پرتاب قلاب در من. من تو را دیدم ref و نمی دانم که چقدر زمان باقی مانده بود. ما دوباره و آمد قوی تر است. که مبارزه با. یک مبارزه نیست یک مبارزه تا زمانی که وجود دارد چیزی است که برای غلبه بر. ما جنگیدند امشب.”

آنها نشان دادند که چگونه آن را انجام داده است که برای مطمئن.

بیشتر از یاهو ورزشی: