اتومبیل های متعدد برای شروع از عقب در روز یکشنبه جام نسکار سری مسابقه در Pocono

چند اتومبیل در جام نسکار سری افت خواهد کرد به عقب قبل از شروع روز یکشنبه Pocono 350 (4 p. m. ET در FS1, MRN, SiriusXM نسکار رادیو).

چون نژاد روز یکشنبه دوم در یک آخر هفته doubleheader تیم قرار است به استفاده از همان ماشین از اول مسابقه. پنج تیم اگر چه تایید شده اند برای رفتن به یک نسخه پشتیبان تهیه ماشین و بنابراین مجبور به عقب نشینی قبل از پرچم سبز: شماره 00 StarCom مسابقه شورلت از کوین Houff (قرار است برای شروع 40) به شماره 8 ریچارد Childress مسابقه شورلت Tyler Reddick (قرار است برای شروع 30) با شماره 20 Joe Gibbs Racing تویوتا اریک جونز (قرار است برای شروع 38) به شماره 22 تیم Penske فورد جوی afton wagner (قرار است برای شروع 36) و شماره 88 Hendrick Motorsports شورلت الکس بومن (قرار است برای شروع 27).

همچنین چهار نفر دیگر رانندگان خود را از دست بدهند نقطه شروع برای دلایل مختلف. تعقیب الیوت شماره 9 Hendrick Motorsports شورلت و B. J. McLeod شماره 78 B. J. McLeod سونیک شورلت به حال خود انتقال تغییر کرده است. الیوت و مک لئود شد به آتش خاموش 25 و 39 بود. سپس ویلیام بایرون شماره 24 Hendrick Motorsports شورلت و رایان Preece شماره 37 JTG Daugherty مسابقه شورلت تا به حال موتورهای خود را تغییر داد. بایرون رفتن به شروع به هفتم در حالی که Preece در اصل به حال موقعیت قطب.

پنج شنبه صف شد بر اساس در پایان نتایج از شنبه که شامل وارون از 20 بالا finishers.

مرتبط: رسمی شروع صف برای روز یکشنبه

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>