نقشه نشان می دهد که کدام کشورها بیشترین تماس را تحریم نسکار پس از آن ممنوعیت مؤتلفه پرچم و بابا والاس طناب دار حادثه


A Confederate flag flies outside the Talladega Superspeedway in Lincoln, Alabama.
یک مؤتلفه پرچم مگس در خارج از آلاباما Superspeedway در لینکلن, Alabama.

ماروین Gentry-ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

  • از آن متفق پرچم ممنوعیت به طناب دار حادثه مربوط بابا والاس نسکار دستخوش برخی از تغییرات قابل توجهی در طول چند هفته گذشته.

  • با همه این حوادث تأثیر نسکار آن می ایستد به همین دلیل است که مسابقات لیگ را ببینید یک تغییر در آن fanbase.

  • این تیم در sportsinsider.com استفاده گرایش نرم افزار با دسترسی مستقیم به برچسب جغرافیایی توییتر اطلاعات به تعیین که ایالات متحده دارای بیشترین تماس ها برای تحریم نسکار.

  • میسوری ساکنان تولید بیشترین توییت با هشتگ مانند #boycottnascar, #nascarboycott و بیشتر.

  • با کمال تعجب تعدادی از کشورهای ترین حمایتی از نسکار تحریم واقع شده است در جنوب.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

نسکار است تحت برخی از تغییرات قابل توجهی از اواخر سال.

Bubba Wallace, NASCAR's sole Black driver.
بابا والاس نسکار تنها سیاه راننده.

گتی/کریس Graythen

در اوایل ژوئن برتر مسابقه ماشین سهام ارتباط برقرار ممنوعیت مؤتلفه پرچم در آن حوادث است. حرکت در آمد میان امریکا حساب با مرگ جورج فلوید.

نسکار را جارو تصمیم به ممنوعیت مؤتلفه پرچم آمد و به عنوان یک شوک برای بسیاری به عنوان حرکت نشانه یک تغییر قابل توجهی از این انجمن سابقه طولانی condoning و در زمان آشکار حمایت پرواز از رده خارج نژادپرستانه نماد است که در خدمت به عنوان یک یادگاری از ایالات متحده گناه اصلی.

A plane toting a Confederate flag and a banner that read "Defund NASCAR" flies over the Talladega Superspeedway.
یک هواپیما toting یک مؤتلفه پرچم و بنر که به عنوان خوانده شده “پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار” مگس بیش از آلاباما Superspeedway.

ایسنا

سپس صرف هفته بعد نسکار در بر داشت طناب دار در گاراژ غرفه از آن تنها سیاه راننده — بابا والاس — قبل از GEICO 500 در آلاباما Superspeedway در لینکلن, Alabama. کشف آمد از برخی از طرفداران اعتراض نسکار مؤتلفه پرچم ممنوعیت توسط brandishing پرچم های خود را خارج از مسیر دروازه در اعتراض.

یکی ناراضی فن حتی پرواز یک هواپیما toting یک مؤتلفه پرچم و بنر که به عنوان خوانده شده “پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار” بیش از آلاباما Superspeedway.

تحقیقات توسط نسکار و اف بی آی نشان داد که طناب دار شده بود در گاراژ برای بسیاری از سال و در نظر گرفته شده بود به عنوان یک جرم و جنایت نفرت در برابر والاس. هنوز هم ارتباط قوی بود در آن محکومیت نفرت. به طور مشابه, والاس مخالف رانندگان نسکار صحنه یک صفحه نمایش زیبا در حمایت از او را با هل دادن اتومبیل خود ایستاده و با او در سرود ملی قبل از روز دوشنبه GEICO 500.

در هر دو مورد متفق پرچم بان کی مون و که از طناب دار و والاس بسیاری از طرفداران و تازه واردان به این ورزش تقدیر نسکار برای گرفتن چنین موضع شرکت در برابر نژادپرستی و تعصب اما دیگران بودند خشم مسابقه بدن اخیر اقدامات است. برخی از طرفداران حتی قول به تحریم لیگ به طور کامل به آنها باور دارند که نسکار باید خودداری از حرکات سیاسی از هر طیف.

این تیم در sportsinsider.com به حفر داده ها برای تعیین که در آمریکا هستند پرشور در مورد تحریم نسکار. با استفاده از روند نرم افزار با دسترسی مستقیم به برچسب جغرافیایی توییتر اطلاعات گروه میسوری دریافتند که ساکنان تولید بیشترین توییت با هشتگ مانند #boycottnascar, #nascarboycott و بیشتر است که در حمایت از تحریم. آریزونا در آمد در شماره دو و نبراسکا گرد تریبون.

تا حدودی جای تعجب تعدادی از کشورهای ترین حمایتی از نسکار تحریم نیست واقع در جنوب که در آن متفق پرچم آثار ریشه های آن است.

در اینجا کامل تحریم نسکار top 10:

1. میسوری
2. آریزونا
3. نبراسکا
4. نوادا
5. کارولینای شمالی
6. کارولینای جنوبی
7. آیووا
8. مکزیک جدید
9. فلوریدا
10. می سی سی پی

و در اینجا ورزش خودی نقشه به تصویر می کشد که در آمریکا رخ کشیدن ترین و حداقل تحریم فعالیت:

Sports Insider's map depicting which US states boast the most and least NASCAR boycott activity.
ورزش خودی نقشه به تصویر می کشد که در آمریکا رخ کشیدن ترین و حداقل نسکار تحریم فعالیت است.

ورزش خودی

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>