سه روز پس از جباری پارکر اعلام کرد او تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus پادشاهان رو به جلو بود عکس بازی تنیس در Longfellow پارک در شیکاگو در شنبه TMZ ورزشی گزارش شده است.

پادشاهان انتشار بیانیه ای به NBC Sports کالیفرنیا در مورد این ماده: “ما آگاه هستند از این گزارش و در حال جمع آوری اطلاعات بیشتر. ما هیچ نظر بیشتر در این زمان است.”

پارکر یکی از سه پادشاه بازیکنان برای تست مثبت برای coronavirus این هفته است. مرکز الکس لن همچنین اذعان کرد یک تست مثبت و گارد دوستان Hield گزارش قرارداد ویروس.

“چند روز پیش من آزمایش مثبت برای COVID-19 و بلافاصله خود-جدا شده در شیکاگو جایی که من باقی می ماند” پارکر گفت: در بیانیه منتشر شده روز شنبه. “من پیشرفت در بهبودی من و احساس خوب. من مشتاقانه منتظر به پیوستن به هم تیمی های من در اورلاندو به عنوان ما بازگشت به دادگاه برای از سرگیری NBA فصل است.”

پادشاهان یکی از 22 تیم برنامه ریزی شده سر به اورلاندو در دو هفته آینده برای NBA 2019-20 نجومی راه اندازی مجدد در دیزنی جهان پیچیده است.

در حالی که چندین پادشاهان بازیکنان بازگشته اند به ساکرامنتو به آموزش در طلایی 1 مرکز پارکر باقی مانده است در شیکاگو و هیچ کلمه ای رسمی در زمانی که او به شما اجازه داده می شود برای پیوستن به این تیم قبل از رفتن به اورلاندو.

[مرتبط: پادشاهان صدمه دیده توسط NBA راه اندازی مجدد برنامه نیشگون گرفتن و کشیدن]

پارکر آمد به پادشاهان با لن در فوریه تجارت با Atlanta Hawks. سابق شماره 2 به طور کلی پیش نویس انتخاب کرده است به نظر می رسد در یک بازی برای ساکرامنتو که در آن او به ثمر رساند و چهار امتیاز و برداشت چهار ریباند در 15 دقیقه.

پادشاهان’ جباری پارکر دیده می شود بازی تنیس پس از مثبت coronavirus آزمون در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Area

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی