کیم Pegula عینک هدست برای صورتحساب’ به طور منظم فصل آخر

صورتحساب مالک و رئیس جمهور کیم Pegula کردم به اقدام نزدیک تر از صاحبان به طور معمول انجام در روز بازی برای صورتحساب’ به طور منظم فصل آخر.

Pegula نشان داد این هفته که او عینک یک هدست در هفته 17 به احساس بهتر برای این کار مربیان انجام می دهند در روزهای یکشنبه. او گفت: دن ایوانز صورتحساب’ معاون فناوری اطلاعات او متقاعد شده است که آن را بهترین راه برای یادگیری چگونه افرادی که کار را برای او انجام دهد شغل خود را.

“او به من گفت:” اگر شما واقعا می خواهید به دانستن چه خبر است در این زمینه شما نیاز به هدست,'” Pegula گفت: Vic Carucci از بوفالو اخبار. “گفتم:” آه من مجاز به یک هدست؟’ بنابراین من برداشت یک بازی بعد از ما ساخته شده بود برگشتی. من در peeked آنها تا به حال این هدست برای من و واکنش من بود, ” اوه خدای من!’ هرج و مرج سازمان یافته است که همه به من می گویند. من مطمئن هستم که همه آنها دقیقا می دانستند چه همه بود گفت: در همان زمان. اما فقط گوش دادن بر روی این هدست واقعا به من داد قدردانی برای آنچه در آن طول می کشد — این که آیا شما یک توهین آمیز [هماهنگ کننده] موقعیت مربی یا سرمربی و زمان با سرعت از همه چیز که اتفاق می افتد و تصمیم گیری است که شما را.”

Pegula شرکت در این هفته NFL Quarterback مربیگری اجلاس برای کمک به حفظ و توسعه اقلیت مربیان و او اجازه دهید آنها را می دانیم که تجربه به او تجدید قدردانی برای کار آنها در روزهای یکشنبه.

کیم Pegula عینک هدست برای صورتحساب’ به طور منظم فصل آخر در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>