کوین Hoffman دیگران را بیشتر در ذهن این روز از مسابقات

با تمام مسائل اجتماعی نسکار درگیر شده اخیرا از جمله ممنوعیت مؤتلفه پرچم در مسابقه حمایت از بابا والاس و مخالفت با نژادپرستی و سیستمیک نابرابری رانندگان باید به حال بسیاری در ذهن خود. و نیز وجود دارد که های اخیر چشم انداز مثبت در مثبت آزمون از COVID-19 ویروس.

شنبه مسابقه برنده کوین Hoffman به عنوان به خوبی به عنوان خدمه رئیس رادنی Childers and Brad Keselowski همه خطاب اجتماعی چالش های اواخر بعد از مسابقه و همچنین نگرانی مداوم در مورد کوروناویروس.

“این یک جامعه بسیار محکم گره,” Hoffman گفت. “همه چیز اجتماعی در این است که یک گروه واحد از مردم است.

“هنگامی که شما در نگاه این گروه از مردم هستند که در این گاراژ بسیاری از ما شده اند در اطراف هر یک از دیگر برای نیمی از زندگی ما است. شما می دانید که بسیاری از مردم در گاراژ شما می دانید شخصیت افراد در این گاراژ و شخصیت افراد در این ورزش است. آن را یک ورزش ساخته شده در اطراف خانواده ها آن را در یک محل که در آن من عشق را به بچه های من که در آن من عاشق دیدن افراد دیگر بچه ها از دیدن طرفداران’ بچه ها.

“شده است وجود دارد مقدار در خط مقدم با چیزهایی که رفته اند در ورزش ما است. هفته گذشته همه ما رو به پایین وجود دارد با هم (حمایت از والاس در آلاباما). من می توانم از فکر می کنم تعدادی از موقعیت های مختلف شما می توانید با هم قرار داده چیزی شبیه به آن و شما می توانید نشان می دهد کسانی که لحظات و جهان نشان می دهد که ممکن است بسیاری از پچ پچ های خارج از آنچه که در گاراژ ما اما مردم در این گاراژ با هم هستند.

“همه ما می خواهیم برای دیدن مسابقه و هر یک از دیگر موفقیت است. همه ما بسیار رقابتی تمام تیم صاحبان و رانندگان می خواهید به ضرب و شتم هر یک از دیگر, اما در پایان, این است که اکثر دادن خوشخو گروهی از مردم که شما می توانید برای درخواست در ورزش است. هیچ راهی وجود دارد که در اطراف.

“هنگامی که شما به آن نگاه کنید از یک خیریه یا وحدت نظر اینها فقط خوب به زمین مردم است که عشق به نژاد عاشق چه کار می کنیم و آنچه که ما باید انجام دهیم ، قرار دادن ورزش ما با خیال راحت در مسیر مسابقه و انجام کارها است.”

استوارت-هاس مسابقه تا به حال حداقل دو نفر از کارکنان تست مثبت برای COVID-19 در چند هفته گذشته و در عین حال یکی دیگر از نگرانی های است که وزن آن در اعضای تیم ذهن.

“وجود دارد مقدار زیادی برای به حرکت در حال حاضر, اما این راهی است که همه چیز در حال ساختار” Hoffman گفت. “من فکر می کنم این ساختار که در این مسابقه تیم ها با شیفت از مردم و تماس با ردیابی و همه چیز ما بود قطعا به بازی را به مطمئن شوید که شما محدود کردن همه چیز را از افراد دیگر قرار گرفتن در معرض. آن را اجتناب ناپذیر است که که رفتن به اتفاق می افتد. آن را فقط چگونه شما آن را مدیریت کند.”

Childers گفت: او را ندیده است او مهندس ارشد Dax Gerringer در بیش از یک ماه در Stewart-هاس مسابقه ترکیب به دلیل بیماری همه گیر.

“هر کسی در این مسابقه تیم نمی تواند جایگزین” Childers گفت. “اما اگر آن را یک مکانیک در فروشگاه, حداقل وجود دارد یکی دیگر از مکانیک در فروشگاه است که می تواند کمک کند.

“ما نمی اضافی کوین Hoffman نشسته در گنجه گاهی اوقات من آرزو می کنم ما تا به حال دو نفر از او, اما ما نمی. و ما لازم نیست یکی دیگر از من یا داخ. آن سخت بوده است. همه انجام شده است یک کار بزرگ با آن و تنها در تلاش برای انجام بهترین های ما.”

Keselowski به چشم انداز و همچنین پس از مسابقه در مورد اینکه آیا او احساس امن رفتن به مسابقه آهنگ و سپس رفتن به خانه به خانواده اش. تیم Penske تا به حال حداقل یکی از اعضای تیم در نسکار طرف آن مغازه که همچنین آزمایش مثبت برای این ویروس و در حال گذراندن 14 روز در قرنطینه.

“هر کس تعریف خود را از امن درست است؟” Keselowski گفت. “ما قبول خطر دوم ما قدم زدن به بیرون از خانه ما هر روز است. آن است که فقط آنچه سطح ایمنی – آنچه که خود را در آستانه این چیزی است که ایمنی است. دوم شما راه رفتن از درب خود را شما در حال گرفتن شانس گرفتن ضربه توسط یک اتوبوس یا شهاب یا هر چیز دیگری. آن است که خیلی کم شانس.

“من فکر می کنم گرفتن بیمار است که احتمالا شانس بالاتری از گرفتن توسط رعد و برق زده اما من هم بیشتر عصبی شدن در هواپیما و چیزی که در حال اجرا به یک کوه از من گرفتن COVID. شاید که برخی از چشم انداز برای شما. من نمی گویم من نمی خواهد یا نمی تواند مریض اما از یک ضریب ایمنی من خوب هستم.”

Keselowski همچنین خطاب به ویژه که قرار داده شده بر نسکار در هفته های اخیر و چگونه ورزشی است خطاب به بی عدالتی اجتماعی.

“من نمی دانم که شده است وجود دارد هر دوره زمانی مانند این است که من همیشه می توانید به یاد داشته باشید اما حافظه من نیست آنقدر بزرگ شده بود صادقانه با شما” Keselowski گفت. “آن احساس می کند مانند یک صابون اپرا با به نوبه خود از وقایع چپ و راست و آن است که تقریبا نه حتی قابل باور است.

“اما این واقعی است و اتفاق می افتد و همه ما در حال تلاش برای انجام کار درست با یکدیگر و ورزش و طرفداران. من فکر می کنم ما در حال انجام آن است. من احساس خوبی در مورد چیزهایی که ما انجام می دهند اما از آن است که سراسیمگی از احساسات و تعهدات مخلوط با باران روز و تاخیر قادر به خود را با تیم.

“همه چیز شما عامل با مشتقات جزئی است حقایق در همه زمان ها و در همه چیز شما را انجام دهد و آن را بسیار سخت به سر و یا دم از آنچه در جریان است به صورت کاملا صادق است.”

Follow @JerryBonkowski

کوین Hoffman دیگران را بیشتر در ذهن این روز از مسابقات در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>