بیرمنگام, انگلستان (AP) — ولورهمپتون واندررز نقل مکان کرد و به مقام پنجم در لیگ برتر انگلیس به لطف هافبک لیندر Dendoncker در نیمه دوم هدف را به نفع خود در محلی رقیب استون ویلا 1-0 در روز شنبه.

پنجمین پیروزی از شش بازی لیگ فرستاده گرگ بالاتر از منچستر یونایتد و دو امتیاز پشت سر چهارم قرار می گیرد چلسی در مسابقه نهایی لیگ قهرمانان اروپا جای فصل آینده است. چلسی و یونایتد یک بازی در دست گرگ.

در ضمن 19-قرار داده ویلا ماند جدی سقوط مشکل پس از در نظر گرفتن دو امتیاز از شش بازی.

مربی نونو اسپیریتو سانتو گرگ طرف است که هر دو جذاب جلو می رویم و سخت به شکستن ثبت نام یک 11th کلین شیت این فصل است.

“همه چیز شروع می شود در روند دفاعی تیم و هدف ما این است که همیشه یک ورق تمیز,” او گفت:. “امروز آن را در مورد کنترل بازی به دلیل ویلا چهار هافبک بسیار کوتاه در اختیار داشتن آن سخت می شود.”

جناح آدما ترائوره کمک به تنظیم هدف یک دقیقه پس از جایگزینی مهاجم Diogo Jota.

ترائوره در بر داشت فضا در خط میانی تبدیل شده و شکست دو تکل قبل از پاشش توپ گسترده ای به جلو Raul Jimenez پایین سمت چپ. Jimenez شلاق در مقطعی که اسپانیولی جانی flicked به Dendoncker تحت فشار قرار دادند که توپ بر روی پای چپ خود را قبل از خان درون لوله تفنگ از آن گذشته دروازه بان Orjan Nyland.

“من بسیار خوشحال هستم برای لیندر چرا که او بسیار سخت کار او یک دونده” Espirito Santo گفت. “او به ما می دهد بسیار و او واقعا سزاوار این لحظه است.”

Nyland تقریبا با استعداد گرگ سرب با یک, عجیب و غریب خطا در نزدیکی پایان نیمه اول.

به دنبال پرتاب توپ از توپ پرواز از پشت دست خود را و فرود آمد در Jota را در نزدیکی لبه محوطه جریمه. اما رو به جلو با عجله خود را به ضرب گلوله تا حدودی و آن را فقط بیش از این میره.

پس از ویلا سمت چپ مت Targett گرفته شد زخمی در اوایل با آنچه به نظر می رسد مصدومیت همسترینگ گرگ تهدید برای اولین بار زمانی که Jimenez را در نزدیکی پست میپره ذخیره شده در 19.

ویلا بهترین, بازیکن, به عنوان اغلب در این فصل بود رومینگ هافبک جک گریلیش. اما جدا از یک کم ضربه او تاثیر کمی در برابر خوبی سازمان یافته گرگ.

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP-Sports