بالا داستان برای NBA خشمگین پایان

NBA منتشر کرده است باقی مانده به طور منظم فصل برنامه برای 22 تیم زنجان به راه اندازی مجدد 2019-20 فصل در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در اورلاندو فلوریدا آغاز ژوئیه 30. وجود دارد چند نمره از چپ به حل و فصل در هشت بذر بازی های هر تیم را قبل از بازی پلی آف آغاز on Aug. 17.

مهمترین هر یک از این شش تیم در حال حاضر در خارج از 16-تیم حذفی تصویر می force یک بازی در سری اتمام در نهم و در چهار بازی از هشتم-محل تیم در دو کنفرانس. چهار تیم در کنفرانس غرب در حال حاضر در چهار بازی از هشتم-محل ممفیس گریزلیز.

در اینجا بیشتر است که در این شش چیز به دیده بان طول NBA هشت بازی بذر نبرد:

LeBron James and Giannis Antetokounmpo will almost certainly headline the NBA's top-seeded playoff teams. (Harry How/Getty Images)
LeBron James و Giannis Antetokounmpo تقریبا قطعا تیتر NBA top-کشت حذفی تیم است. (هری چگونه/گتی ایماژ)

شماره 1 دانه ها احتمالا در سنگ تنظیم

میلواکی دیگران و لس آنجلس لیکرز را به رنج می برند فاجعه بار فرو می ریزد بیش از نهایی هشت به طور منظم فصل بازی نمی کند برای ورود به پلی آف به عنوان بالا در دانه های مربوطه همایش.

تنها شانس دوم-محل تورنتو رپتورز را از به پایان رساندن اولین بار در شرق است و اگر آنها به 8-0 به دیگران از دست دادن تمام هشت نفر از آنها باقی مانده به طور منظم فصل بازی. هیچ تیم دیگری می گرفتن میلواکی.

لیکرز منجر دوم-محل لس آنجلس کلیپرز با 5 1/2 بازی و به مقام سوم دنور ناگتس با هفت بازی. لیکرز در حال حاضر نگه داشتن سر به سر tiebreaker بیش از این قطعات.

دیگران (53-12) نیز منجر لیکرز (49-14) با چهار بازی برای بهترین رکورد کلی. هیچ پیشرفت گزارش شده در بحث در مورد راه های خلاقانه برای دستکاری خانه-دادگاه استفاده در اورلاندو اما حتی اگر لیگ آیا اتخاذ یک یا بیشتر از آن در اوایل طرح های پیشنهادی (یعنی در اختیار داشتن برای شروع در هر سه ماهه) را ملاحظه لبه میلواکی ممکن است تا به حال در میزبانی L. A. برای بازی 7 نهایی از بین رفته است.

آیا شرط بندی در شرق بالا سه دانه تغییر یا

مقام سوم بوستون سلتیکز (43-21) دنباله رپتورز با سه بازی و سرب چهارم-محل Miami Heat 2 1/2 بازی. تورنتو نیز برنده دو از سه سر-به-سر جلسات با بوستون. مطمئن میامی می توانید دو بازی شکاف بدجور سریع اما این نیمه بازی بيشترین با هشت هر کدام به بازی.

هیچ چیز تضمین شده است در غرب فراتر از لیکرز

چهار بازی جداگانه کلیپرز (44-20) از ششم-محل Houston Rockets (40-24) و چهار بازی جداگانه هفتم-محل دالاس ماوریکس (40-27) از قطعات (43-22). در بین این جایگاه چهارم یوتا جاز (41-23) برگزاری شکننده یک بازی سرب بیش از دو شهر اوکلاهما تندر (40-24) و موشک. (OKC در حال حاضر در مکان پنجم با راه 2-1 سر-به-سر tiebreaker با هوستون.)

برای یک تصویر واضح تر:

 1. کلیپرز (44-20)

 2. قطعات (43-22)

 3. جاز (41-23)

 4. تندر (40-24)

 5. راکت (40-24)

 6. ماوریکس (40-27)

این مانورهای رندانه برای کاشت موقعیت می تواند جذاب در غرب است. دنور infamously استراحت آن بهترین بازیکنان در بازی یکی مانده به آخر بازی از فصل گذشته اساسا تانک برای جلوگیری از پتانسیل دور دوم حذفی سریال برابر هوستون. (آن کار نمی کند تا به خوبی به عنوان Portland Trail Blazers حذف قطعات در هفت بازی نیمه نهایی کنفرانس غرب هر حال.) اگر جدول رده بندی باقی می ماند همان قطعات و راکت دیدار خواهد کرد و در دور اول رقابت های بین Nos. 3 و 6 دانه بود.

هیچ کس باید می خواهید برای دیدار با یک استراحت جیمز هاردن و راسل وستبروک در دور اول. نیز کلیپرز با استعداد ترین تیم در غرب و هر کس می خواهد برای جلوگیری از دالاس که در آن است در حال حاضر.

به دلایل مختلف جاز, رعد و برق و ماوریکس هستند مطلوب تر در دور اول مخالفان. یوتا از دست Bojan Bogdanovic به عمل جراحی مچ دست در طول وقفه. OKC بیش از حد انتظارات در این فصل به طور منظم اما موفقیت خود را احساس می کند کمتر به احتمال زیاد به ترجمه برگشتی. و دالاس از دست داد شروع مرکز دوایت پاول به یک آشیل آسیب و جایگزینی ویلی Cauley-استین که تصمیم گرفتند از راه اندازی مجدد.

Joel Embiid looms large in Eastern Conference upset alerts. (Jason Miller/Getty Images)
جوئل Embiid بيشترین در کنفرانس شرق ناراحت هشدار. (جیسون میلر/گتی ایماژ)

5-6 مسابقه در شرق خواهد بود و جذاب

این overachieving پنجم ایندیانا پیسرز (39-26) شبیه به رعد و برق که هر دو باید تعدادی از بازیکنان بسیار خوب است اما فاقد قدرت ستاره است که به طور سنتی نوسانات یک سری حذفی, مگر اینکه شما تعداد 35 ساله کریس پل و ویکتور Oladipo که بازی های برگزار شده است 13 بازی در آخرین 17 ماه.

ایندیانا در حال حاضر آگهی ششم-محل Philadelphia 76ers (39-26) از 2-1 سر-به-سر tiebreaker. Sixers مرکز Joel Embiid یک کابوس است برای هر کس در شرق و به خصوص سلتیکز که می تواند پرتاب دانیل Theis Enes کانتر و رابرت ویلیامز در Embiid اگر حذفی امروز آغاز شده است. بوستون از دست داد آن فصل سری با Sixers, 3-1. سلتیکز شد 3-1 در برابر گرما و پیسرز.

پیسرز و/یا Sixers می تواند گرفتن چهارم-محل گرما (41-24) یکی دیگر از سختی matchup. حدس من این است که اگر شما نظرسنجی بوستون میامی و فیلادلفیا را ترجیح می دهند ایندیانا در دور اول مگر اینکه سلتیکز و گرما در حال متقاعد شیمی مسائلی که گرفتار 76ers قبل از ماندگار هستند.

پورتلند مشخص کراوات-شکستن مزیت

نه تنها وقفه اجازه استارت Yll Nurkic و ژاک Collins مدت زمان بیشتری برای ناتوانی خود را قابل توجهی صدمات نهم-محل پورتلند نیز خروجی با یک بار فقط یک کراوات-شکستن لبه.

اگر نهم-محل تیم در دو کنفرانس از اتمام در چهار بازی از هشتم-جایگاه تیم در پایان هشت به طور منظم فصل بذر بازی این دو تیم را در دیدار با یک بازی در سری نهم-محل تیم نیاز به پیروزی در دو مستقیم سر به سر بازی به منظور سرنگون هشتم بذر.

تریل (29-37), New Orleans Pelicans (28-36) و ساکرامنتو کینگز (28-36) همه تقریبا در این رده بندی 3 1/2 بازی پشت هشتم-محل ممفیس گریزلیز اما به دلیل تریل ایفا کرده و دو بازی بیشتر از هر پادشاهان یا گریزلیز آنها خود را یک درصد پیروزی tiebreaker توسط .001 درصد است. به عبارت دیگر اگر جدول رده بندی برگزار پورتلند خواهد پیش برای بازی در سریال Memphis.

با توجه به چهار تیم در حال حاضر است که در آن چهار بازی گسترش گریزلیز (سن آنتونیو است که در یک نیمه بازی پشت مذکور سه نفر) Memphis است که تقریبا تضمین شده برای رقابت در یک بازی در سری است. که اخبار ناخوشایند با Damian Lillard و صهیون ویلیامسون بلندی به عنوان پتانسیل مخالفان.

وجود دارد با شکوه تانک فرصت در شرق

هشت تیم دعوت نشده به اورلاندو را بهترین شانس در قرعه کشی:

 1. شارلوت بابکتس (23-42)

 1. شیکاگو بولز (22-43)

 1. نیویورک نیکز (21-45)

 1. دیترویت پیستونز (20-46)

 1. Atlanta Hawks (20-47)

 1. مینه سوتا تیمبرولوز (19-45)

 1. کلیولند کاوالیرز (19-46)

 1. رزمندگان طلایی امور خارجه (15-50)

شش تیم که موفق به پلی آف در اورلاندو خواهد شد و سپس چاک دار در پشت سر آنها بر اساس سوابق خود را قبل از فصل را راه اندازی مجدد. در حال حاضر که قرار دادن واشنگتن ویزاردز (24-40), Phoenix Suns (26-39), اسپرز, پادشاهان, پلیکان و تریل در قرعه کشی موقعیت 9-14 بود. اما هر تیم است که باید از آن ظهور گروه به پلی آف پس از آن که صرفنظر کردن از آن قرعه کشی ،

که بدان معنی است که یا هفتم-محل Brooklyn Nets (30-34) یا هشتم-محل اورلاندو سحر و جادو (30-35) می تواند مخزن راه خود را به قرعه کشی. گریزلیز باید انگیزه کمی برای سقوط از هشتم نقطه از زمان خود را در دور اول پیش نویس انتخاب می تواند انتقال محافظت نشده به سلتیکز در فصل آینده با بد قرعه کشی شانس است.

شبکه جذاب تانک تست مورد. نه کایری اروینگ و کوین دورنت را در اورلاندو و بروکلین شانس کمی برای پیشبرد گذشته دور اول بسیار کمتر رقابت برای عنوان. حالا تصور کنید که شبکه بروید winless در اورلاندو هدیه شماره 7 و 8 دانه به سحر و جادو و جادوگران واشنگتن (24-40) و پس از آن ضربه در 5.7 درصد شات در بالا و چهار انتخاب به جفت با ایروینگ و دورنت?

NBA بازگشت است ،

– – – – – – –

بن رهربچ تحریریه برای یاهو ورزشی. یک نکته? ایمیل او را در rohrbach_ben@yahoo.com و یا در توییتر دنبال او! Follow @brohrbach

بیشتر از یاهو ورزشی:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>