Alexis Lafreniere must wait. (Photo by Minas Panagiotakis/Getty Images)
الکسیس Lafreniere باید صبر کنید. (عکس از میناس Panagiotakis/گتی ایماژ)

سلام به تیم, حفره یا سوراخ, الکسیس Lafreniere.

به جای یکی از هفت تیم حذف شده از مشاجره در یک فصل متوقف شد توسط یک بیماری همه گیر شماره 1 انتخاب کنید در سال 2020 NHL پیش نویس را متعلق به یکی از 16 تیم که رقابت برای نهایی هشت نقاط در جام استنلی براکت.

وجود خواهد داشت یک دوم قرعه کشی (یا فاز 2) که برای تعیین تیم برنده در سمت راست به شماره 1 به طور کلی انتخاب و در تمام احتمال Lafreniere — هنگامی که بازی در دور به اتمام است به عنوان بخشی از NHL بازگشت-به-بازی برنامه. هشت از دست دادن تیم از باز کردن در دور پلی آف را هر کدام 12.5 درصد شانس برنده شدن بالا انتخاب به عنوان یک ساخته شده است در و خوشمزه جایزه تسلی.

در اینجا کامل قرعه کشی و اعلام نتایج دیدم که این تیم با کمترین فرد شانس برای برنده شدن در این شماره 1 انتخاب Detroit Red Wings, سقوط از بالا سه:

1) حفره یا سوراخ تیم
2) پادشاهان لس آنجلس
3) Ottawa Senators (از طریق SJ)
4) Detroit Red Wings
5) Ottawa Senators
6) Anaheim Ducks
7), New Jersey Devils
8) Buffalo Sabres

در علاوه بر این به رمز و راز تیم لس آنجلس کینگز و سناتورهای اتاوا (توسط راه San Jose Sharks) در هر حال خود را در قرعه کشی توپ انتخاب شده به عنوان به خوبی. پادشاهان نقل مکان کرد و تا دو لکه به شماره 2 انتخاب کلی در حالی که سناتورهای شرکت برگزار شد در شماره 3 از طریق پیش نویس انتخاب به دست آورد و در Erik Karlsson تجارت است.

پویا آلمانی رو به جلو تیم Stutzle همراه با کانادایی ها Quinton Byfield و جیمی درایسدیل در نظر گرفته خواهد شد برای سه انتخاب است.

وجود خواهد داشت مقدار زیادی از بحث و مسخره پیش نویس تولید بیش از چند هفته آینده, اما در حال حاضر تمرکز باقی خواهد ماند و این واقعا باور نکردنی و بی سابقه نتیجه در قرعه کشی. این یکی که Lafreniere تعمق آینده خود را برای چند ماه در حالی که همچنین ترک تیم با پرسش در مورد امکانات که باقی می ماند.

درست مثل postseason فرمت برخی از تیم ها را احساس می کنم خوش شانس, در حالی که دیگران مانند Winnipeg Jets ممکن است فکر که آنها ترجیح داده اند به قبول حقوق به Lafreniere از شماره 13 اسلات در این رده بندی که خیلی اتفاق افتاده به تولید ترکیب مناسب در قرعه کشی.

در هر صورت NHL را با خستگی راه رفتن به جلو و اگر لیگ می توانند رزومه خود را فصل هشت تیم با یک فرصت خواهد شد که دیگر به سقوط دوباره در هر داشتن شانس برابر در یکی از هیجان انگیز ترین چشم انداز دیده ایم پس کانر McDavid.

Lafreniere دوم دو بار CHL بازیکن سال برنده جایزه در تاریخ پیوستن به Pittsburgh Penguins ستاره سیدنی کرازبی. او به ثمر رساند 35 اهداف و جمع آوری 112 امتیاز در این فصل برای Rimouski اقیانوسی از کبک عمده تاریخ لیگ هاکی و چراغ کانادا به یک مدال طلا در جهان Junior قهرمانی.

بیشتر NHL پوشش در یاهو ورزشی