Rumour Has It: Achraf حکیمی به ترک مادرید برای اینتر عاقل بایرن را در حرکت نگه دارید

Achraf حکیمی به نظر می رسد به پیدا کردن یک خانه جدید.

مراکش بین المللی را تحت تاثیر قرار در طول طلسم وام خود را در بوروسیا دورتموند جذب مقدار زیادی از علاقه.

اما LaLiga غول های رئال مادرید در این گزارش آماده به پول نقد در Achraf.

داستان بالا – اینتر موافقت ACHRAF معامله

اینتر موافقت کرده اند یک معامله به ثبت نام Achraf حکیمی از رئال مادرید با توجه به Sky Sport Italia.

Achraf صرف دو فصل گذشته در وام در بوروسیا دورتموندکه علاقه مند به امضای مراکش بین المللی به طور دائم.

چلسی و پاریس سنت ژرمن شده اند در میان باشگاه های علاقه مند به Achraf اما در مادرید را به فروش 21 ساله به آنتونیو کونته را اینتر برای گزارش €40million هزینه.

ROUND-UP

– Sport1 ادعا Leroy عاقل را پیشنهاد انتقال به بایرن مونیخ در انتظار نگه داشته تا 2021. منچستر سیتی استار است که نوک به ترک ورزشگاه اتحاد برای بایرن مونیخ بایرن هر چند این دو باشگاه شده اند قادر به اعتصاب یک معامله است. عاقل در حال حاضر به نظر می رسد به احتمال زیاد به ترک یک بار قرارداد خود را منقضی می شود در سال آینده.

آرتور سفر به تورین در روزهای آینده به انجام یک پزشکی جلوتر از او حرکت می کند به یوونتوسبا توجه به RAC1. بارسلونا هافبک آرتور تنظیم شده است برای پیوستن به یوونتوس با فیورنتینا در حال حرکت در جهت مخالف است.

رم در حال توطئه یک حرکت به صورت رایگان agent Edinson دیالیزیمی گوید Calciomercato. دیالیزی در دسترس است در یک انتقال آزاد پس از ترک بارسلونا با اتلتیکو مادرید, اینتر و ناپولی eyeing اروگوئه رو به جلو است.

– ورزش گزارش نهایی لیگ قهرمانان اروپا را تعیین خواهد کرد نیمار را در آینده در پاری سن ژرمن. Neymar شده است در ارتباط با بازگشت به بارسا پس از دنیا-ثبت خروج در سال 2017.

– Calciomercato می گوید میلان در حال تمرکز بر امضای سالزبورگ احساس Dominik Szoboszlai. اما پاری سن ژرمن و آرسنال نیز در میان تیم های eyeing 19 ساله مجارستانی.

منچستر یونایتد در میان مقصد امکان را برای آرسنال هافبک Matteo Guendouziکه چهره های آینده با این باشگاه لندن با توجه به l’equipe.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>