گزارش: ماوریکس’ ویلی Cauley-استین نشسته; دالاس نشانه Trey برک


NBA فصل به طور معمول به پایان می رسد در ماه ژوئن. در این سال با توجه به coronavirus بازیکنان برای ورود به یک حباب در دیزنی جهان در ماه جولای و اقامت از طریق به عنوان در اواخر ماه اکتبر.

که برنامه کار نمی کند برای ماوریکس مرکز ویلی Cauley-استین اما باز کردن درب برای Trey برک.

شمس Charania های ورزشی:

در برخی از راه این احساس ناعادلانه به Cauley-استین. نشسته هزینه خواهد شد او $188,119 از پایه حقوق و دستمزد به علاوه $23,515 برای هر بازی-در بازی حذفی دالاس بازی می کند (تا $329,209 در کل از دست داده حقوق و دستمزد پایه).* اما بازیکنان اغلب از دست زمان برای حضور در تولد فرزندان بدون داشتن حقوق خود را لنگر انداخت.

هنوز coronavirus را مجبور به NBA به اقدامات احتیاطی ویژه. آن را نا امن برای بازیکنان به راحتي ورود و خروج از دانشگاه در دیزنی جهان. Cauley-استین خواهد در صورت طولانی قرنطینه. بازی نیز بسیار بیشتر و سنگین تر از معمول و در ادامه بازیکنان به افزایش حقوق و دستمزد گلدان برای همه بازیکنان است.

از سوی دیگر اگر Cauley-استین بودند در یکی از هشت انجام شده تیم او می تواند اقامت در خارج از حباب و نگه داشتن حقوق و دستمزد خود را.*

*با لیگ درآمد راه را بدون بازیکنان را کامل دریافت سهم خود را از حقوق و دستمزد پایه.

Coronavirus ایجاد کرده است متعدد شرایط دشوار است. این یکی از آنها است.

ماوریکس معامله برای Cauley-استین در ژانویه به جای مجروح مرکز دوایت پاول. برک کمک خواهد کرد وجود دارد, اما او را به اضافه کردن عمق در backcourt با کورتنی لی و Jalen Brunson نیز مجروح شدند. دالاس مربی ریک کارلایل اغلب با استفاده از دو نقطه-گارد ترکیب اولیه و برک باید مناسب است.

شاید Mavericks را به دیگری حرکت می کند به آدرس مرکز. Waiving لی که در یک انقضای قرارداد یک گزینه است.

یا دالاس فقط می تواند رول با Kristaps Porzingis, Boban Marjanovic Maxi Kleber, مایکل کید-Gilchrist و دوریان فینی-اسمیت خلاق در ترکیب تیم. Porzingis بسیار با استعداد است و بسیار موثر در مرکز اما او بیش از حد جزئی برای برخی از ترکیب هیرو و او را ایده آل رول تهدید برای تکمیل لوکا Doncic. Marjanovic بیش از حد واقع برای بسیاری از ترکیب هیرو. Kleber کید-Gilchrist و فینی-اسمیت کوچک هستند-توپ گزینه های.

ماوریکس را بهره مند از داشتن یک بیشتر-فعل مرکز (مانند پاول و Cauley-استین بودند). اما اهمیت است.

گزارش: ماوریکس’ ویلی Cauley-استین نشسته; دالاس نشانه Trey برک در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>