Re-تهیه پیش نویس NBA 2017 کلاس: که شماره 1?

2020 NBA پیش نویس برنامه ریزی شده بود برای شنبه تا coronavirus تعطیل بسکتبال جهان است. ما نمی دانیم که کدام بازیکن را بشنود نام خود را به نام اول تا اکتبر. 16 — پیش نویس جدید تاریخ — و آن را به چند فصل به ببینید که بازیکنان تابه. در سال 2017 پیش نویس کلاس پر بود از پتانسیل اما سه فصل در ما تقریبا می دانیم که بازیکنان در حال افزایش است و که در حال رکود.

بنابراین در اینجا این است که چگونه در سال 2017 پیش نویس باید رفته اند با آنچه ما امروز می دانیم.

Jayson Tatum is the class of the 2017 draft. (Photo by Carmen Mandato/Getty Images)
Jayson Tatum است این کلاس در سال 2017 پیش نویس است. (عکس از کارمن Mandato/گتی ایماژ)

شماره 1 Jayson تاتوم

واقعی انتخاب کنید: Markelle Fultz فیلادلفیا 76ers

تاتوم پیش نویس حافظه: شماره 3 بوستون سلتیکز

فقط در سه فصل کوتاه, تاتوم به بالا افزایش یافته است از این پیش نویس کلاس است و جوانه زدن ستاره. 22-ماه-پیر بال شد به طور متوسط 23.6 امتیاز و 7.1 ریباند در هر بازی قبل از فصل بود به حالت تعلیق در اوایل ماه مارس. تاتوم رتبه در 92 درصد در امتیاز در هر بازی در 5.8 اموال در هر بازی به عنوان یک pick-and-roll ball-handler. که از 2.4 اموال در هر بازی در 2018-19 فصل است.

هر جنبه ای از بازی خود را همچنان به بهبود بخشد. او شات بیش از 400 threes این فصل بیش از دو برابر مقدار تلاش از خود rookie سال — و در حال تیر اندازی 39.9 درصد از عمیق برای کار خود را. توپ خود را-دست زدن به بهبود یافته است و او به طور متوسط کمتر از دو گردش در هر بازی در سه فصل. تاتوم پیدا آزادی در جرم و تبدیل شدن به یک نمره ماشین انداختن 30 یا بیشتر امتیاز در 14 بازی این فصل است.

6-پا-8 فریم شروع به پر کردن ساخت و او را یک تهدید در پایان دفاعی. تاتوم به حال چهار دزد در آخرین بازی مقابل ایندیانا پیسرز و به طور متوسط 2.5 دزد بیش از گذشته خود چهار بازی قبل از توقف. او می تواند گارد سه موقعیت در محیط و رها کردن کم در ایزو شرایط.

تاتوم کامل ترین بازیکن در این پیش نویس کلاس و همه ستاره برای سال آمده است.

واقعی انتخاب کنید: ساق پوش, جوراب, توپ, L. A. لیکرز

میچل پیش نویس حافظه: شماره 13 یوتا جاز

میچل صعود آمد سریع و بدون هشدار در طول rookie فصل است. او برنده با شدت بهم زدن غوطه دادن مسابقه بود و دونده-به بن سیمونز به عنوان Rookie از سال است. بیش از سه فصل او را به طور متوسط 22.7 امتیاز 4.1 ریباند و چهار پاس گل در هر بازی. آن را چشمگیر feat با توجه به LeBron James و Dwyane Wade هستند و تنها دو بازیکن در تاریخ به طور متوسط حداقل 22 امتیاز و چهار ریباند و چهار پاس گل در سه فصل اول. آن را سخت به این باور Mitchell کاهش یافت و به شماره 13 در سال 2017, و او بزرگترین شگفتی در این کلاس.

میچل یکی از بهترین گالری در NBA است و بسیار عالی در اطراف لبه و در نقشه کشی تماس با ما. در 23 او را تبدیل به یک رهبر جوان برای مبارزه یوتا جاز تیم و پتانسیل را دارد که به یک حق رای دادن بازیکن پایین جاده.

Bam Adebayo has some surprising aspects to his game. (Photo by Jonathan Bachman/Getty Images)
Bam Adebayo است برخی از جنبه های تعجب آور به بازی خود را. (عکس از جاناتان Bachman/گتی ایماژ)

شماره 3 Bam Adebayo

واقعی انتخاب کنید: Jayson Tatum, Boston Celtics

Adebayo پیش نویس حافظه: شماره 14 Miami Heat

Adebayo مدرن روز بزرگ است که بسیار متنوع در 6-پا-9. او به سرعت در دادگاه علنی و زیادی در دست است که او را یک رویا پشت سر هم برای سپاه پاسداران است. بیش از سه فصل Adebayo بهبود یافته است و تقریبا هر آمار خط. توانایی خود را برای پیدا کردن برش در خط نادری است که یک قدرت رو به جلو و او را به طور متوسط 5.1 کمک در بازی این فصل dishing از 10 یا بیشتر کمک پنج بار در این سال است.

Bam بود به نام NBA All-Star در این فصل پس از به طور متوسط 16.2 امتیاز و 10.5 ریباند در هر بازی در سال برک آوت برای گرما.

De'Aaron Fox is one of the league's fastest players. (Photo by David Berding/Getty Images)
د’Aaron فاکس یکی از لیگ سریعترین بازیکنان است. (عکس از دیوید Berding/گتی ایماژ)

شماره 4 د’Aaron فاکس

واقعی انتخاب کنید: Josh Jackson, Phoenix Suns

روباه پیش نویس حافظه: شماره 5 ساکرامنتو کینگز

روباه یکی از سریعترین end-to-end سپاه پاسداران در NBA و به راحتی بهترین پوینت گارد در این پیش نویس است. او درست در وسط هل دادن ساکرامنتو کینگز به یک نقطه حذفی قبل از فصل متوقف شد. روباه به آرامی بدل به نخبگان نقطه گارد به طور متوسط 20.4 امتیاز و 6.8 کمک به ازای هر بازی در این فصل است.

او در 3 نقطه شات نیاز به بهبود تیراندازی فقط 33.5 درصد در حرفه خود. این تدبیر گارد نقطه است که توانایی را به بیش از اموال و همیشه می توانید یک شات زمانی که ساعت های پیچ در پیچ پایین. اگر در این سال بهبود هر نشانه ای از فاکس رشد طرفداران خواهد شد از دیدن او در All-Star Game به زودی.

Lonzo Ball needed a change of scenery. (Photo by Abbie Parr/Getty Images)
ساق پوش, جوراب توپ نیاز به یک تغییر از مناظر. (عکس Abbie پار/گتی ایماژ)

شماره 5 ساق پوش, جوراب توپ

واقعی انتخاب کنید: ده’Aaron Fox, Sacramento Kings

توپ را پیش نویس حافظه: No. 2, Los Angeles Lakers

تمام پوشش منجر به 2017 پیش نویس درگیر LaVar توپ استقلالی. آن را کشش می گویند که LaVar بزرگترین ستاره در داخل مرکز بارکلیز با طرفداران شعار به نام او درخواست عکس و برخی از طرفداران booing او را از میدان جنگ. با وجود همه پدرش antics, ساق پوش, جوراب رفته به یک سازنده حرفه ای. روی لئامت دادن خود را در لس آنجلس به طول انجامید دو فصل اما در این سال در New Orleans شده است متفاوت است. توپ به طور متوسط 20.8 امتیاز در هر بازی در ماه مارس و ما شروع به دیدن یک نگاه اجمالی از آنچه او می تواند انجام دهد با صهیون ویلیامسون در دادگاه است. توپ یکی از بهترین رهگذران در کالج و آن را هنوز هم یکی از بزرگترین نقاط قوت. او به طور متوسط هفت پاس گل در هر بازی در این فصل dishing از 15 dimes در پیروزی بوستون سلتیکز در اواخر ماه ژانویه است.

او وارد لیگ با یک غیر متعارف شات پرش اما تبدیل کرده خود تیراندازی مکانیک و شماره خود را بهبود یافته است. توپ 3-نقطه تیراندازی درصد بهبود یافته به 38.3 درصد تنها پس از عکسبرداری 30 درصد خود را rookie فصل است. او تنها بازیکن در این پیش نویس کلاس به طور متوسط حداقل 10 امتیاز و شش پاس گل در هر فصل.

When healthy, Jonathan Isaac is an elite defender. (Photo by Sean Gardner/Getty Images)
زمانی که سالم جاناتان اسحاق نخبگان مدافع. (Photo by Sean Gardner/گتی ایماژ)

شماره 6 Jonathan اسحاق

واقعی انتخاب کنید: اسحاق توسط اورلاندو سحر و جادو

صدمات را به ستوه آورده اسحاق او در طول سه فصل است. مصدومیت زانو او را محدود به 32 بازی این فصل اما 6-پا-11 رو به جلو بود در راه خود را به یک سال برک آوت. اسحاق به طور متوسط 12 امتیاز و 6.9 ریباند در هر بازی. دفاعی او می تواند گارد تقریبا در هر موقعیت تعویض همه چیز و جلسه بازیکنان در لبه. او در 3 نقطه تیراندازی (33 درصد) بد نیست برای یک بازیکن اندازه او و او سعی کرد حداقل دو 3-اشاره گرها در تقریبا در هر بازی در این فصل است.

اسحاق تبدیل به یکی از بهترین جوان شات بلاکرها در لیگ رتبه بندی در بالا 20 در مجموع بلوک دو فصل است. او تا به حال 78 بلوک های خود را در کوتاه فصل لبه به خارج بازیکنان مانند جوئل Embiid, Giannis Antetokounmpo و دوایت هاوارد. اگر اسحاق سالم باقی می ماند یک بازیکن دفاعی سال افتخار می تواند در آینده خود را.

OG Anunoby's value goes beyond stats. (Photo by Alex Goodlett/Getty Images)
OG Anunoby ارزش فراتر از آمار. (عکس توسط Alex Goodlett/گتی ایماژ)

شماره 7 OG Anunoby

واقعی انتخاب کنید: Lauri Markkanen مینه سوتا تیمبرولوز

Anunoby پیش نویس حافظه: No. 23 تورنتو رپتورز

Anunoby سرآمد به عنوان یک بازیکن که همه چیز کمی. درست 3-و-D بازیکن آمار خط نیست دیوانه (10.7 امتیاز و 5.4 ریباند در هر بازی) اما او بسیار موثر است. 6-پا-7 بال تیراندازی 38.1 درصد از سه و بیش از 50 درصد از این زمینه است.

آن چه او می کند دفاعی است که باعث می شود او را مانند یک دارایی. او رتبه در 94 درصد در انزوا دفاع از دست دادن تنها 0.61 امتیاز در اختیار داشتن. او همچنین همه کاره با قابلیت محافظت از تمام پنج موقعیت. Anunoby کامل شروع نقش بازیکن برای هر تیم با یک سوپراستار.

John Collins is a key part of the Hawks' future. (Photo by Todd Kirkland/Getty Images)
جان کالینز است که در یک بخش کلیدی از شاهین’ آینده. (عکس توسط تاد کرکلند/گتی ایماژ)

شماره 8 John Collins

واقعی انتخاب کنید: Frank Ntilikina نیویورک نیکز

کالینز’ پیش نویس حافظه: شماره 19 Atlanta Hawks

کالینز است که در سوپر فنری در 6-پا-9 و یک حلقه برجسته در هنگام ابتلا به lobs و در پایان putbacks. او خوب 3-نقطه تیرانداز در 40.1 درصد در این فصل است و به طور متوسط 21.6 امتیاز و 10.1 پرتاب ریباند. او کاملا به اندازه کافی بزرگ برای حضور دفاعی در خط هاوکز باید و نیست به اندازه کافی سریع به ماندن در مقابل سپاه پاسداران در محیط. اما با Trae جوان پیشرو جوان بازها کالینز است که بخشی جدایی ناپذیر از بازسازی و باید یک زندگی حرفه ای طولانی به دلیل خارج تیراندازی.

Jarrett Allen has an old-school game. (Photo by Mitchell Leff/Getty Images)
جارت آلن یک مدرسه قدیمی بازی بازی. (عکس توسط Mitchell Leff/گتی ایماژ)

شماره 9 جارت آلن

واقعی انتخاب کنید: دنیس اسمیت جونیور دالاس ماوریکس

آلن پیش نویس حافظه: شماره 22 Brooklyn Nets

هیچ بازیکن در این کلاس بیش از آلن 293 حرفه ای عکس های مسدود شده و یا 1,665 پرتاب ریباند. این 6-11 مرکز نیز شروع به پیدا کردن محل خود را بر روی جرم به طور متوسط 10.6 امتیاز در هر بازی و گرفتن 195 توهین آمیز تخته در این فصل است. او گاهی اوقات طول می کشد 3-اشاره گر در اینجا وجود دارد اما بسیاری از ارزش خود را می آید در خط و یا در بلوک. آلن مدرسه قدیمی است مرکز است که تنها 22. او تا آن زمان به رشد و توسعه خود را بازی اما با NBA قرار دادن ارزش بیشتر در سپاه پاسداران و گالری آلن نقش در دادگاه محدود است و بدون توسعه در خارج میکنه.

Lauri Markkanen's third season wasn't great. (Photo by Adam Glanzman/Getty Images)
Lauri Markkanen فصل سوم بزرگ نیست. (عکس از آدم Glanzman/گتی ایماژ)

شماره 10 Lauri Markkanen

واقعی انتخاب کنید: Zach کالینز, Sacramento Kings

Markkanen پیش نویس حافظه: شماره 7 شیکاگو بولز

Markkanen تا به حال آرام و حرفه ای در یک مبارزه شیکاگو بولز تیم اما او هنوز موفق به قرار دادن شماره های جامد. در طول 2018-19 فصل Markkanen قرار داده تا 10 یا بیشتر امتیاز در 48 از 52 بازی را ایفا کرده است. او به طور متوسط 14.7 امتیاز و 6.3 ریباند در این فصل قرار داده و تا 20 یا بیشتر از امتیاز در فقط 10 بازی این سال است. او به اندازه بزرگ در 7 -, پا, اما, مبارزات دفاعی هنگامی که او را به گام و گارد در محیط. گاو نبوده است بهترین مکان برای رشد بازیکنان جوان و Markkanen گرفتار شده است با آسیب. او می تواند ضربه موج دیگری از موفقیت در تیم های مختلف است که می توانید از استفاده 7 پا بازیساز روی بال است.

Derrick White of the San Antonio Spurs in action against the Miami Heat during the second half at American Airlines Arena on January 15, 2020 in Miami, Florida. (Photo by Michael Reaves/Getty Images)
جرثقیل سفید از سن آنتونیو اسپرز در عمل در برابر گرمای میامی در نیمه دوم در American Airlines Arena در ژانویه 15 سال 2020 در میامی فلوریدا. (عکس از مایکل نفره/گتی ایماژ)

شماره 11 جرثقیل سفید

واقعی انتخاب کنید: ملک راهب شارلوت بابکتس

سفید پیش نویس حافظه: No. 29 سن آنتونیو اسپرز

اسپرز را باور نکردنی چشم به صورت لکه بینی استعداد و مناسب است. سفید نیست یک انتخاب محبوب در اواخر دور اول اما او شکوفا شد به یکی از شدیدترین مدافعان در لیگ. این 6-4 گارد یکی از بهترین شات-مسدود کردن سپاه پاسداران در لیگ, با تشکر از 6-8 بال و او به طور متوسط کمتر از یک بلوک در هر بازی در طول 2019-20 فصل است. او را سخت در خط به خط پرتاب آزاد 74 بار در این سال و تیراندازی 85.7 درصد است. او در 3 نقطه تیراندازی بهبود یافته از 2018-19 فصل اما هنوز هم نیاز به برخی از کار. سفید بزرگ نیست در ایجاد برای دیگران در خط و یا در iso اما او به نظر می رسد به انجام هر چیز دیگری واقعا خوب او یک کلید چرخشی بازیکن.

Kyle Kuzma has taken a step back since a good rookie season. (Photo by Harry How/Getty Images)
کایل Kuzma گرفته است یک گام به عقب پس خوب rookie فصل است. (عکس از هری چگونه/گتی ایماژ)

شماره 12 Kyle Kuzma

واقعی انتخاب کنید: Luke Kennard دیترویت پیستونز

Kuzma پیش نویس حافظه: شماره 27 لس آنجلس لیکرز

Kuzma بازی مانند او یکی از بزرگترین تراورس در دور اول خود را در طول rookie فصل به طور متوسط 16.1 امتیاز و 6.3 ریباند در هر بازی. او همچنین شات آبرومندانه از 3 نقطه در محدوده 36.6 درصد کار خود را بالا خوانده شده را علامت. Kuzma تنها جوان دارایی به ماندن با لیکرز پس از این تیم داد و ستد, ساق پوش, جوراب, توپ, Brandon اینگرام و جاش هارت برای آنتونی دیویس در تابستان گذشته. Kuzma نیست یک مدافع بزرگ اما یک چیز او می تواند انجام دهید این است که نمره. او تا به حال بود همه ستاره ؟ اما او یک بازیکن با کیفیت.

Josh Hart should have a long NBA career. (Photo by Jonathan Bachman/Getty Images)
جاش هارت باید یک حرفه ای NBA. (عکس از جاناتان Bachman/گتی ایماژ)

شماره 13 جاش هارت

واقعی انتخاب کنید: Donovan Mitchell, دنور ناگتس

هارت پیش نویس حافظه: شماره 30 لس آنجلس لیکرز

هارت یکی از بهترین rebounding سپاه پاسداران در لیگ است و در بالای جهش نرخ ورق آمار (با paxton rembis) برای بازیکنان 6-5 و تحت. او یک موتور بازیکنی که حملات شیشه ای, و او به طور متوسط 6.5 ریباند در این فصل است. هارت جامد چرخشی بازیکن که تا به حال لحظات خود را در این فصل هدف قرار دادن عکس های بزرگ برای پلیکان. در روز کریسمس پیروزی برابر دنور ناگتس هارت به پایان رسید و با 16 امتیاز و رفت 4 از 5 از 3 نقطه خط. ویلانووا دارای سابقه ای طولانی در تولید مسن تولیدی پاسداران است که می تواند حق دور و هارت از این قاعده مستثنی است. او به طور مداوم بهبود یافته در هر فصل و دارای پتانسیل برای یک زندگی حرفه ای طولانی به عنوان یک چرخشی گارد.

Zach Collins has missed most of this season. (Photo by Steve Dykes/Getty Images)
ژاک Collins دهکدهای از دست رفته بسیاری از این فصل است. (عکس از استیو دایک/گتی ایماژ)

شماره 14 ژاک Collins

واقعی انتخاب کنید: Bam Adebayo Miami Heat

کالینز’ پیش نویس حافظه: شماره 10 Portland Trail Blazers

کالینز بود کنار برای بسیاری از این سال پس از درد و رنج پایان فصل آسیب دیدگی شانه. ما شروع به دیدن یک نگاه اجمالی از آنچه کالینز می تواند با برخی از توسعه به عنوان او یک بازیکن کلیدی آینده روی نیمکت در نیمه نهایی کنفرانس غرب سال گذشته در برابر ناگتس. در این مجموعه او به طور متوسط 8.7 امتیاز و 4.2 ریباند به ثمر رساندن 14 امتیاز در دو تا از هفت بازی. کالینز است که در یک جامد لبه محافظ که دارای توانایی به گام در خارج از 3 نقطه خط. در طول 2018-19 فصل او ساخته شده 40 3-اشاره گرها و شات 33 درصد از عمیق است. او هنوز هم یک پروژه اما پورتلند به نظر می رسد مانند یک جا بزرگ برای این جوان رو به جلو به رشد را به یک جامد pro.

Markelle Fultz of the Orlando Magic in action against the Brooklyn Nets at Barclays Center on February 24, 2020 in New York City. (Photo by Jim McIsaac/Getty Images)
Markelle Fultz از سحر و جادو اورلاندو در عمل در برابر بروکلین نتز در بارکلیز سنتر در تاریخ 24 فوریه سال 2020 در شهر نیویورک است. (عکس از جیم McIsaac/گتی ایماژ)

شماره 15 Markelle Fultz

واقعی انتخاب کنید: جاستین جکسون, Portland Trail Blazers

Fultz پیش نویس حافظه: شماره 1 Philadelphia 76ers

بسیاری از مردم نوشت: Fultz پس از محدود زمان بازی در فیلادلفیا و غیر معمول خود را شانه آسیب دیدگی که شکست خود را تقریبا کامل پرش شات از کالج. او شده است از طریق بسیاری در طول سه سال در لیگ اما Fultz شروع به پیدا کردن راه خود را در اورلاندو پس از 2019 تجارت است. او به طور متوسط 12.1 امتیاز و 5.2 کمک این فصل و 47.3 درصد از این زمینه است. او در 3 نقطه شات هنوز نیاز به کار او به عنوان آمار تنها 30 از 118 در این فصل است. حرکت صعودی به Fultz است که او هنوز جوان تبدیل 21 مه و او به نظر می رسد سالم و به طور کامل بهبود از خود آزار دهنده آسیب دیدگی شانه.

شماره 16 لوقا Kennard

واقعی انتخاب کنید: جاستین پاتون شیکاگو بولز

Kennard پیش نویس حافظه: شماره 12 دیترویت پیستونز

تیم فعلی: دیترویت پیستونز

2019-20 های نجومی: 15.8 امتیاز 3.5 ریباند 4.1 کمک

حرفه ای مجموع: 9.8 امتیاز 2.8 ریباند 2.2 کمک

شماره 17 فرانک Ntilikina

واقعی انتخاب کنید: D. J. Wilson, Milwaukee Bucks

Ntilikina پیش نویس حافظه: شماره 8 نیویورک نیکز

تیم فعلی: نیویورک نیکز

2019-20 های نجومی: 6.3 امتیاز 2.1 ریباند 3 پاس گل

حرفه ای مجموع: 6 امتیاز 2.2 ریباند 3.1 کمک

شماره 18 دیلون بروکس

واقعی انتخاب کنید: T. J. برگ ایندیانا پیسرز

بروکس’ پیش نویس حافظه: No. 45 ممفیس گریزلیز

تیم فعلی: ممفیس گریزلیز

2019-20 های نجومی: 15.7 امتیاز 3.3 ریباند 2 پاس گل

حرفه ای مجموع: 12.4 امتیاز 3 ریباند 1.7 کمک

شماره 19 مونته موریس

واقعی انتخاب: جان کالینز Atlanta Hawks

موریس’ پیش نویس حافظه: No. 51 دنور ناگتس

تیم فعلی: دنور ناگتس

2019-20 های نجومی: 8.4 امتیاز 3.5 کمک

حرفه ای مجموع: 9.4 امتیاز 3.6 کمک

شماره 20 دنیس اسمیت جونیور

واقعی انتخاب کنید: هری Giles, Portland Trail Blazers

اسمیت جونیور پیش نویس حافظه: No. 9 دالاس ماوریکس

تیم فعلی: نیویورک نیکز

2019-20 های نجومی: 5.5 امتیاز 2.3 ریباند 2.9 کمک

حرفه ای مجموع: 12.5 امتیاز 3.2 پرتاب ریباند, 4.5 کمک

شماره 21 Josh Jackson

واقعی انتخاب کنید: Terrance فرگوسن Oklahoma City Thunder

جکسون پیش نویس حافظه: شماره 4 Phoenix Suns

تیم فعلی: ممفیس گریزلیز

2019-20 های نجومی: 10.4 امتیاز 3.2 پرتاب ریباند

حرفه ای مجموع: 12.1 امتیاز 4.3 ریباند

شماره 22 جاستین جکسون

واقعی انتخاب کنید: Jarrett Allen, Brooklyn Nets

جکسون پیش نویس حافظه: شماره 15 ساکرامنتو کینگز

تیم فعلی: دالاس ماوریکس

2019-20 های نجومی: 5.7 امتیاز 2.4 ریباند

حرفه ای مجموع: 6.6 امتیاز 2.6 ریباند

شماره 23 Terrance فرگوسن

واقعی انتخاب کنید: OG Anunoby تورنتو رپتورز

فرگوسن پیش نویس حافظه: No. 21, Oklahoma City Thunder

تیم فعلی: Oklahoma City Thunder

2019-20 های نجومی: 4.2 امتیاز 1.5 ریباند

حرفه ای مجموع: 4.9 امتیاز 1.4 ریباند

شماره 24 فرانک جکسون

واقعی انتخاب کنید: Tyler Lydon یوتا جاز

جکسون پیش نویس حافظه: No. 31, New Orleans Pelicans

تیم فعلی: New Orleans Pelicans

2019-20 های نجومی: 5.6 امتیاز 1.4 ریباند

حرفه ای مجموع: 7 امتیاز 1.8 ریباند

شماره 25 هری Giles

واقعی انتخاب کنید: Anžejs Pasečņiks اورلاندو سحر و جادو

جایلز’ پیش نویس حافظه: No. 20 ساکرامنتو کینگز

تیم فعلی: Sacramento Kings

2019-20 فصل: 7 امتیاز 4.2 ریباند

حرفه ای مجموع: 7 امتیاز 4 ریباند

شماره 26 نیمه Ojeleye

واقعی انتخاب کنید: Caleb Swanigan Portland Trail Blazers

Ojeleye پیش نویس حافظه: شماره 37 بوستون سلتیکز

تیم فعلی: Boston Celtics

2019-20 های نجومی: 3.1 امتیاز 2 ریباند

حرفه ای مجموع: 3 امتیاز 2 ریباند

شماره 27 استرلینگ قهوه ای

واقعی انتخاب کنید: Kyle Kuzma, Brooklyn Nets

براون پیش نویس حافظه: شماره 46 Milwaukee Bucks

تیم فعلی: Milwaukee Bucks

2019-20 فصل: 5 امتیاز 3.7 ریباند

حرفه ای مجموع: 5.2 امتیاز 3.1 ریباند

شماره 28 ملک راهب

واقعی انتخاب کنید: تونی Bradley, L. A. لیکرز

راهب پیش نویس حافظه: شماره 11 شارلوت بابکتس

تیم فعلی: شارلوت هورنتس

2019-20 های نجومی: 10.3 امتیاز 2.9 ریباند 2.1 کمک

حرفه ای مجموع: 8.6 امتیاز 1.9 ریباند 1.7 کمک

شماره 29 وس Iwundu

واقعی انتخاب کنید: Derrick, سفید, سن آنتونیو اسپرز

Iwundu پیش نویس حافظه: شماره 33 اورلاندو سحر و جادو

تیم فعلی: اورلاندو سحر و جادو

2019-20 های نجومی: 5.3 امتیاز 2.5 ریباند

حرفه ای مجموع: 4.6 امتیاز 2.5 ریباند

شماره 30. توماس برایانت

واقعی انتخاب کنید: جاش هارت یوتا جاز

برایانت پیش نویس حافظه: No. 42 لس آنجلس لیکرز

تیم فعلی: Washington Wizards

2019-20 های نجومی: 12.1 امتیاز 6.8 ریباند 1.9 کمک

حرفه ای مجموع: 9.9 امتیاز 5.8 ریباند 1.4 کمک

بیشتر از یاهو ورزشی:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>