NWSL گام گذاشتن در بالا-سیم عمل می کنند در بازگشت


Portland Thorns midfielder Lindsey Horan expressed frustration that the NWSL hasn't been recognized as the first American team sports league to reopen after the COVID-19 pandemic shut down sports in March. (Photo by Daniel Bartel/ISI Photos/Getty Images).
پورتلند خار هافبک لیندزی Horan ابراز نا امیدی که NWSL نشده است به رسمیت شناخته شده به عنوان اولین تیم آمریکایی, ورزش, لیگ, برای بازگشایی پس از COVID-19 همه گیر تعطیل ورزشی در ماه مارس است. (عکس از Daniel Bartel/ISI عکس/گتی ایماژ).

خبرنگار سوال نیست در واقع در مورد NWSL به عنوان اولین تیم لیگ ورزش به بازگشت در ایالات متحده, اما پورتلند خار هافبک لیندزی Horan نیاز به دریچه.

“این واقعا قرار داده شده است در خارج وجود دارد به اندازه کافی — شده است وجود دارد بسیاری از اجتماعی دسته که نمی گفت: NWSL اول لیگ برتر بازگشت اما باید در مورد تمام این لیگ در کنار ما” Horan گفت: در یک کنفرانس پنج شنبه. “این واقعا خسته کننده است. من نمی فهمم که.”

Horan البته با اشاره به گرایش برخی از شخصیت های ورزشی و رسانه به اعتیاد به مواد مخدره تا ماه جولای به عنوان بازگشت تیم ورزشی به دلیل, NBA, MLB و MLS همه میله میله به سر.

در ماه ژوئن به مناسبت بازگشت تیم حرفه ای ورزشی در این کشور است. روز شنبه NWSL خواهد شد شروع مسابقات به نام چالش جام هنگامی که خار در صورت حاکم شانزه کارولینای شمالی شجاعت در 12:30 p. m. ET در CBS.

استادیوم خالی خواهد بود و این بازی خواهد بود که تنها زمان بازیکنان مجاز به ترک هتل خود را. این NWSL خواهد بود در عمل هفته پیش از NBA و هر کس دیگری است.

در حال حاضر با یک ماه مسابقات میله میله به هوا در فردا و فردا همه-دسترسی به, هشت-فصل-پیر NWSL امیدوار است که اول بودن به معنی آن را می شود سخت تر برای صاحب نظران و رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها که از لیگ.

“این خطر بزرگ بزرگ پاداش” گفت: خار هافبک Rocky رودریگز. “این واقعیت که ما در حال آنهایی که برای اولین بار به لیگ های دیگر می تواند یادگیری از اشتباهات ما اگر آنها تا موسیقی پاپ. است که حرکت نزولی اما از سوی دیگر من واقعا امیدوارم که ما دریافت توجه از افرادی که به طور معمول نمی تماشای فوتبال زنان. اگر ما در حال رفتن به تنها مسابقات در اطراف امیدوارم این کمک می کند تا لیگ رشد است.”

COVID-19 عفونت ها و برداشت ها

که سیم بالا عمل NWSL است گام گذاشتن در: دلیل بیم و مزایای که برای اولین بار در حالی که به حداقل رساندن خطر به عنوان آنجا که ممکن است.

داشتن تقویم ورزشی همه به خودی خود به معنی داشتن توجه undivided از هر کسی که به دنبال تماس با تیم ورزشی که تعطیل شده اند در ایالات متحده از ماه مارس است. این همچنین به معنای NWSL تبدیل خواهد شد اولین آزمون مورد بدانند چگونه به حرکت مملو وضعیت که هیچ دیگر لیگ آمریکا هنوز.

برخی از بازیکنان نمی خواهم به خوکچه هندی یا پیشگامان بسته به چگونه شما را در آن نگاه کنید. ایالات متحده زنان تیم ملی ستاره مگان Rapinoe یکی از معروف ترین بازیکنان فوتبال در این کشور تصمیم گرفتند. برخی دیگر از بازیکنان نیز نگرانی در مورد خطر COVID-19 عفونت و USWNT ستاره توبین هیت و تعمید مطبوعات نیز برای شرکت کاهش یافته است.

“این بسیار دشوار است برای من در ابتدا گفت:” Horan خواهد شد که بازی در این مسابقات است. “من مثبت ترین مورد آن صادق باشد. آن را سخت بسته بندی سر من در اطراف آن داده شده چه چیز دیگری در جریان است با بقیه جهان است. آن را سخت به خودخواه به عنوان یک بازیکن فوتبال و بگو: خوب, من می خواهم به بازی خیلی برای من مهم نیست.’

“مراقبت از ما و ما می خواهیم به مطمئن شوید که این است که درک در راه اشتباه,” او اضافه شده است. “این بزرگ است و من در مورد آن مثبت و من فکر می کنم آن را به خوبی برای NWSL.”

قبل از این مسابقات آغاز شده و حتی به NWSL رو اول آن عمده COVID-19 جنجال یک یادآوری جدی از سهام درگیر است. اورلاندو غرور بودند مجبور به عقب نشینی از این مسابقات دوشنبه پس از راش بدون علامت مثبت آزمون دو روز قبل از این تیم بود که به مجموعه وارد در ایالت یوتا است.

داستان رو مسیه از وجود دارد در یک یادآوری از چه دشوار است حاوی هرگز قبل دیده می شود ویروس.

چند بازیکن نقض پروتکل های لیگ با رفتن چماقی در فلوریدا منابع گفته ورزشی یاهو. فلوریدا میله های زندان شد, بازگشایی زودتر از بسیاری از نقاط کشور است. در حال حاضر دولت در حال تجربه یک رکورد تعداد بالایی از عفونت.

شش بازیکن و چهار کارکنان تست شده ارسال شده برای COVID-19 روز یکشنبه اما پس از دوباره تست سهشنبه برخی از آنها آزمایش منفی است. آیا این بازیکنان باید COVID-19 یا نه نامشخص است — آنها را آزمایش دوباره جمعه — اما آن را خیلی دیر شده برای اورلاندو برای پیوستن به این مسابقات است.

حتی اگر یکی NWSL بازیکن تست مثبت در طول مسابقات در یوتا که تیم خطرات خارج از مسابقات به طور کامل منابع گفته ورزشی یاهو. این بازی اتفاق می افتد بیش از حد به سرعت هر چهار روز یک بار — و وقت کافی وجود ندارد به صبر و تعیین اگر ویروس است که می تواند به یک هفته است.

که چه چیزی باعث میزبانی چالش فنجان چنین دلهره آور بالا-سیم عمل می کنند: اگر یک بازیکن می شکند پروتکل و آلوده می شود, آن می تواند یک خانه از کارت آماده به جست و خیز کردن. و حتی اگر بازیکنان به دنبال تمام قوانین خطر نیست صفر یا.

“صرف نظر از هر پروتکل در زیر آفتاب مگر اینکه شما در حال رفتن به پنهان کردن خود را در اتاق برای یک سال همیشه وجود دارد احتمال که آیا آن .1 درصد احتمال” خار مربی علامت پارسونز گفت. “بنابراین اگر شما به دنبال پروتکل و آن را هنوز هم اتفاق می افتد که در مورد. اما اگر آن را که — اگر بازیکنان یا کارکنان در اورلاندو را دنبال نمی کند پروتکل و این که چگونه از آن اتفاق افتاده است — آن را ناامید کننده است.”

Rio Tinto Stadium in Sandy, Utah, will be one of two sites in the Salt Lake City area that will host the NWSL's Challenge Cup as the first American team sports league to return. (AP Photo/Rick Bowmer, File)
ورزشگاه ریو تینتو در سندی یوتا خواهد بود یکی از دو سایت در منطقه سالت لیک سیتی که میزبان NWSL چالش جام به عنوان اولین آمریکایی تیم لیگ ورزش به بازگشت. (AP Photo/ریک Bowmer فایل)

های مختلف ‘حباب’ جو

این نیست عادی سفر جاده ای برای NWSL بازیکنان و کادر. آنها در برخی از معنی واقعی کلمه به دام افتاده است.

آن را سخت حباب است که تا به حال در مورد صحبت شده است تا کنون پس از ورزش لیگ اول کاوش در تلاش برای بازگشت در طول بیماری همه گیر. برای مثال کارکنان هتل شنی در ایالت یوتا هنوز هم خواهد آمد ، آن را هنوز هم معمول دور-تجربه بازی.

یک هتل است که بسته به خارج از مهمانان است و با چهار NWSL تیم — هر یک خود را در آن طبقه. تیم های دسترسی به هتل استخر, اما آنها به ثبت نام در آن روز برای جلوگیری از آلودگی متقاطع. تیم های دیگر مشابه امکانات رفاهی است.

در غیاب معمول گردش به فروشگاه و یا ناهار خوردن از تیم های دسترسی به دهکده المپیک به سبک اجتماعی با فضاهای تصویری, بازی Jenga مجموعه و پینگ پنگ میز.

“ما و دوباره می شیم Wi-Fi — من فکر می کنم آن می تواند بدتر, برای, مطمئن,” رودریگز گفت. “اگر هر چیزی, آن می تواند از نظر ذهنی خسته کننده است. می توان آن را خسته کننده و چه چیزی نیست, اما آن را بخشی از این چالش است.”

لیزا بیرد جدید NWSL کمیساریای است که در زمان شارژ در ماه مارس خواهد بود در سایت در حباب در طول چالش جام. این مسابقات اولین باری خواهد بود که او می تواند با هر یک از NSWL بازیکنان در فرد — اما پروتکل های ایمنی را که دشوار است.

“من قصد دارم به یک تورنمنت با 210 ورزشکاران و من واقعا غم انگیز است که من نمی قادر خواهد بود برای دیدار با هر یک از آنها — که بسیار سخت” بیرد روز سه شنبه گفت. “من می توانم موج. شاید من می تواند به لحاظ اجتماعی فاصله. اما حتی چیزهای کوچک شما می خواهم فکر می کنم می تواند بسیار هیجان انگیز را به انجام — معمولا کمیساریای می شود به دست جام به ورزشکاران در این زمینه و من فکر نمی کنم من می تواند انجام این کار.

“ما در حال پس مراقب باشید و محتاط باشد چرا که ما می خواهیم این را به رفتن خوب است.”

تیم فقط شروع به ورود در ایالت یوتا در روز شنبه و برخی حتی نمی خواهد زمین تا روز شنبه پس از آن هنوز زود است. یکی از سخت یادآور چرا همه جمع آوری شده در یوتا می آید هر دو روز هنگامی که بازیکنان باید تحت آزمایش که در آن یک سواب پنبه مسدود, عمیق در داخل بینی خود را.

“من فکر نمی کنم من تا به حال خواهد تنظیم به تست” Horan گفت:. “برای کسانی از شما که نمی تست شده آن را وحشتناک است.”

اضطراب در اطراف COVID-19 بدتر در آمریکا ساخت تست همه بیشتر لازم است. این هفته در کشور, آمار یک رکورد برای عفونت های جدید به عنوان بسیاری از ایالت ها اقدام به بازگشایی پس از هفته مستند. این افزایش را تنها نمی توان توضیح بیشتر تست — رای مثبت آزمایشات نشان می دهد که افزایش در اعداد است چرا که این ویروس در حال گسترش است سریع تر.

در مورد انفجار اخیر جدید موارد بیرد با اشاره به این که مسابقات را مجموعه ای به بازی در ورزشگاه ریو تینتو و Zions بانک ورزشگاه در خارج از باغ زمستان از عفونت های جدید. یوتا مقامات دولتی لیست سایت های از مسابقات در زرد به معنی کم خطر است.

“کلید کاهش خطر و مطمئن شوید که ما در حال ماندن در محیط زیست ما است و ما باید برنامه های سمت راست در جایی که ما باید با ما مثبت تست پروتکل,” او گفت:. “من اعتماد به نفس این کار بر اساس تجربه ما با اورلاندو است.”

اول بودن مسائل مربوط به NWSL اما ممکن است برای هیچ اگر آن را امن و موفقیت بیش از حد.

Caitlin موری نویسندگان به یاهو ورزشی و کتاب او در مورد ایالات متحده ملی زنان, تیم ملی, تیم: داستان در داخل از زنانی که تغییر فوتبالاست در حال حاضر. او در توییتر دنبال کنید @caitlinmurr.

بیشتر از یاهو ورزشی:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>