مایکلسون آگهی مسافران در جستجوی 45 PGA Tour عنوان

نیویورک (AFP) – فیل مایکلسون, ساخت اولین ما PGA Tour شروع و پس از تبدیل 50, اخراج هفت-تحت-par 63 روز جمعه برای به دست گرفتن رهبری در مسافران قهرمانی در کانکتیکات.

پنج بار برنده اصلی ستاره خیمه گروهی که همچنین برجسته جهان شماره یک Rory McIlroy و Bryson DeChambeau تکان دادن خاموش اولیه دیو به کارت هشت birdies و ساخت 13-تحت همتراز در مجموع 127.

او یک سکته مغزی در مقابل یک شبه رهبر مکنزی هیوز کانادا و صبح pacesetter خواهد گوردون.

مایکلسون به پایان رسید در سبک نزدیک به holing رویکرد خود را به ضرب گلوله در 18 و بهره برداری در صورت بسته شدن مرغک.

آن را نشانه اولین بار در زندگی حرفه ای شامل 44 PGA Tour عناوین که مایکلسون باز کرده است یک مسابقات با دو دور از 64 یا بهتر است.

“من به برخی از آمار خوب قاچ اما مهم تر از این که من داده ام خودم را عادلانه شانس چون من ضربه زیادی از فیرویز” مایکلسون گفت. “من احساس مثل من در بازی تهاجمی است که به دلیل.

“من همچنین برخی از خوب putts امروز” اضافه شده مایکلسون که birdies شامل سه در یک ردیف در 13 و 14 و 15 که در آن او خشک putts از شش فوت, 32 پا و هفت ،

“من ساخته شده برخی از سخت شش-پاورقی که واقعا نگه داشته و دور رفتن” او گفت:. “Birdies در 13 و 15 نفر آسان نیست وجود دارد مقدار زیادی از استراحت.”

هیوز که آتش کشیدند TPC رودخانه ارتفاعات برای 10-زیر 60 روز پنج شنبه به مبارزه 68 برای 128.

یک طریق نه سوراخ پس از سه birdies و دو bogeys او ساخته شده فقط یک مرغک در پشت نه.

گوردون ساخت هشتم تور شروع یک ضامن معافیت شده و شانس خود را با یک هشت-تحت-par 62.

23 ساله آمریکایی بود نه birdies در برابر تنهاست دیو در اولین تور شروع از پورتوریکو باز به تور در زمان سه ماه وقفه شروع در ماه مارس به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

“من ضربه کمی بهتر از امروز و ور رفتن معمولا کار کرده است واقعا خوب” گوردون گفت که بهترین PGA Tour نتیجه یک سهم در 10 سال گذشته RSM کلاسیک. “فقط تلاش برای اقامت در خارج از راه خود را و ماندن در لحظه. من واقعا رایگان و اجازه دادن به آنها بروید.”

گوردون آغاز شده در پشت نه و birdied شش از اول خود را هشت سوراخ برای اولین بار آنها را بر روی 45-پا زدن توپ در 10.

او نورد در 25-پاورقی در هشتم نهایی او مرغک از روز است.

McIlroy تا به حال چهار birdies و دو bogeys در دو-تحت-par 68 و با عنوان یک گروه در نه تحت 131 که همچنین شامل آمریکایی ها Xander Schauffele برندان استیل و ایمپلنت تاد و استرالیا مارک Leishman.

استیل به دست آورده و سهم خود را از مکان چهارم با درخشان 62. تاد و Leishman هر دو امضا برای 65s در حالی که Schauffele زده 68.

– Morikawa نتواند برش –

آمریکا Collin Morikawa که ساخته شده خود را برای اولین بار 22 متوالی کاهش به عنوان یک حرفه ای از دست رفته علامت پایان دوم-طولانی ترین جمله خط در 30 سال گذشته سه خجالتی مطابق با تایگر وودز با 25.

Morikawa باز با 72 و تنها موفق 71 روز جمعه.

“آن محدود بود به اتفاق می افتد در برخی از نقطه,” او گفت:. “در حال حاضر من حدس می زنم ما در حال رفتن به صحبت در مورد آن.”

این مسابقات سوم پس از PGA Tour را از سر گرفت و دیدم یک بازیکن دیگر تست مثبت برای COVID-19 روز جمعه پس از دو ویلچرهای و یک بازیکن آزمایش مثبت در آستانه این مسابقات است.

دنی مک کارتی آزمایش مثبت پس از خصوص احساس درد و خستگی پس از دور اول. او را به قرنطینه رفت در حالی که یکی از اولین دور بازی شریک جوانه Cauley عقب نشینی به عنوان یک احتیاط و یکی دیگر از بازی شریک Matt Wallace انگلستان تصمیم گرفتند به حمل.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>