پادشاهان حرکت به شماره 2 در NHL پیش نویس اما در این قرعه کشی برنده یک راز باقی مانده


Kings President Luc Robitaille, seen here in 2018, said "we're pretty excited" after the team landed the No. 2 pick in the NHL draft lottery Friday night. <span class="copyright">(Gregg DeGuire / Getty Images)</span>
پادشاهان جمهور لوک Robitaille دیده می شود در اینجا در سال 2018 گفت: “ما بسیار هیجان زده” پس از این تیم فرود آمد شماره 2 انتخاب کنید در NHL پیش نویس قرعه کشی جمعه شب. (گرگ DeGuire / گتی ایماژ)

پادشاهان جمهور لوک Robitaille نگاه به اطراف اتاق, از صفحه تلویزیون به مدیر کل Rob Blake به دوربین کوچک راه اندازی در مقابل آنها و سپس بازگشت به تلویزیون است.

او لبخند زد و دست هایش را شروع به درک آنچه اتفاق افتاده است فقط آنچه در آن همه به معنای.

پادشاهان را از دست دادن نیست NHL پیش نویس قرعه کشی جمعه نه با longshot حرکت به بالا به شماره 2 به طور کلی انتخاب کنید با وجود اتمام لیگ چهارم-بدترین نقطه در صد. اما آنها نمی برد آن هم نیست. واقعا هیچ کس را حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

NHL بالا انتخاب خواهد شد به یکی از هشت تیم است که از دست دادن در لیگ به تازگی ایجاد حذفی صلاحیت دور بعید است تغییر ناگهانی درست آمده به عنوان یک نتیجه از coronavirus-تاخیر نجومی. که بلافاصله پس هیچ کس کاملا مطمئن شوید که چگونه به احساس.

“ما در حال هاکی مردم” Robitaille گفت: این تیم در خانه پادکست. “لحظه به لحظه شما [می دانم که شما] در سه, شما, رفتن, ‘ما نیاز به شماره 1.’ این است که چگونه شما شروع به فکر کردن.”

به جای پادشاهان را انتخاب کنید دوم, احتمال ابطال شانس خود را برای تهیه پیش نویس توافق بالا چشم انداز الکسیس Lafreniere اما هنوز ترک آنها را در موقعیت به افزایش خود را بازسازی با یک ردیف بالا انتخاب.

آن خواهد بود که بالاترین پادشاهان باید پیش نویس از سال 2008 زمانی که آنها در زمان defenseman به خود جلب کرد بی باک دوم به طور کلی و چهارمین بار در تاریخ حق رای دادن آنها را انتخاب کنید از شماره 2 اسلات.

“ما بسیار هیجان زده” Robitaille گفت. “ما trustMark [Yannetti مدیر تازه سراغ] و کارکنان خود را. آنها همیشه رفته بالا و فراتر از فهمیدن که بهترین شخصیت چه کسی بهترین بازیکن است. … این به ما می دهد یک فرصت برای به دست آوردن بیشتر از یک بازیکن است که خواهد آمد به سازمان ما است که به معنی چیزی است که می شود با پادشاهان.”

در جای دیگر در قرعه کشی اردک فرود در شماره 6 حرکت کردن یک نقطه به عنوان یک نتیجه از “placeholder” تیم پرش به بالا پیش نویس هیئت مدیره. خواهد شد که اردک’ بیشترین انتخاب از سال 2012 و یکی از آنها را در این سال برای اولین بار دور. این تیم همچنین صاحب حق بوستون برونز’ اولین انتخاب است.

شماره 1 انتخاب در پیش نویس نخواهد بود تصمیم گرفت تا در قرعه کشی فاز دوم برگزار می شود بعد از این تابستان پس از اتمام تحصیلات دور است که دیدن تیم های کشت و پنجم از طریق 12 در هر کنفرانس بازی بهترین-از-پنج سری. هشت برندگان از این سری را در حرکت به 16 تیم پلی آف جام استنلی. بازنده خواهد شد که برابر با 12.5% شانس گرفتن پیش نویس برتر انتخاب شده است.

عنوان سوم-از طریق هشتم میدارد اعلام شد در جهت معکوس در طول پخش جمعه از سیکوکس, N. J., بلیک و Robitaille — که به تماشای قرعه کشی از این تیم در ال سگوندو — متوجه شدم اوایل که پادشاهان منتقل شده بود به سه نفر برتر.

“آنها در حال چیدن کارت و لوک و من در حال تلاش برای محاسبه ‘OK تا جایی که ما نشسته سمت راست در حال حاضر؟’ “بلیک گفت. “سپس شما را بشنود جف [سلیمان معاون اجرایی رئیس جمهور از هاکی عملیات] داد از اتاق دیگر” ما در سه صفحه!’ بنابراین در حال حاضر شما یک کمی هیجان زده است. مانند ” ما کجا مناسب در بالا و سه ؟ و وجود یک تیم است که حتی در پایین هفت است که رفتن به در این کار؟’ “

وقتی NHL معاون کمیسر لایحه دالی بدبختانه بیش از شماره 1 انتخاب کنید, کارت, NHL آرم در پشت تایید حفره یا سوراخ معمای باعث Robitaille به پیچ و تاب و سر خود را در حالی که بلیک نشسته سنگ رو در انتهای دیگر میز.

“هر بار که آنها رفت و از [انتخاب] پنج به چهار به سه … بچه ها در حال اجرا در گفتن ما متفاوت شانس” بلیک گفت. “بنابراین شما در حال تلاش برای بازی که همه را, اما شما نیز در حفظ و زیبا چهره ای راست زمانی که آنها در حال چیدن کارت.”

در تصویر بزرگ آن را هنوز هم یک خبر خوب برای یک تیم است که از دست رفته پلی آف سه نفر از چهار فصل است. هر کس پادشاهان انتخاب کنید — به جلو Quinton Byfield و تیم Stutzle در نظر گرفته بعدی بهترین گزینه پس از Lafreniere — پیوستن یک چشم انداز خط لوله در حال حاضر دارای رتبه در میان NHL بهترین عنوان این تیم را دو اخیر در قرعه کشی انتخاب گیب Vilardi (11th انتخاب در سال 2017) و الکس Turcotte (که رفت و پنجم تابستان گذشته).

“هنگامی که شما در حال صحبت کردن میدارد یک یا دو در پیش نویس شما در حال صحبت کردن بسیار بالا مشخصات بازیکنان” بلیک گفت: وقتی پرسیده شد که اگر نتیجه قرعه کشی کمک می کند تا سرعت بخشیدن به تیم بازسازی برنامه های. “ما می دانستیم که ما می خواهم که در قرعه کشی طوری شده است که میان به این طرح است. امیدوارم این اتفاق با سرعت آن را به دلیل کالیبر و تنظیم که بازیکن [ما] در NHL.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>