Bronny جیمز می دهد خود را بالا 5 مورد علاقه بازیکنان NBA در حال حاضر, اما گرفتن وجود دارد

Bronny جیمز پسر لوس آنجلس لیکرز ستاره LeBron James نیست ترس به او نظر خود را از بالا به 5 مورد علاقه بازیکنان NBA در حال حاضر. Bronny که NBA آرمان خود نشان داد شخصی بالا-5 در طول یک livestream. معناداری وجود دارد گرفتن به سوال: James تا به حال برای انتخاب بازیکنان دیگر از پدر خود.

که 15 ساله جیمز را انتخاب کنید به عنوان بالا به 5 مورد علاقه بازیکنان در NBA? نگاهی به گوش دادن:

جیمز بلافاصله اشاره جیمز هاردن قبل از تمرکز بر روی بازی او را بازی می کند. پس از یک مکث کوتاه جیمز نام های سخت و Giannis Antetokounmpo. او سپس می افزاید: Damian Lillard, آنتونی دیویس و کوین دورنت به پایان لیست خود را.

یک فرض جیمز را اضافه شده پدر خود را به این لیست اگر LeBron James شد واجد شرایط.

آن را سخت به استدلال می کنند با هر یک از James’ انتخاب هر چند عدم وجود هر دو Kawhi Leonard و استفان کاری بسیار بزرگ است. جیمز پاک کردن یکی از کسانی که snubs گفت که او به معنای به ذکر لئونارد.

در همان زمان این سوال برای خواسته James’ “مورد علاقه” بازیکنان. آن را نمی کند به او بپرسید به نام بهترین بازیکنان در NBA. خواهد شد که متوقف کردن مردم از بحث که آیا جیمز آن را کردم راست ؟ احتمالا نه.

بیشتر از یاهو ورزشی:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>