اتریش F1 2019 گذشته نگر: این شکست که تیز لکلرک دندان


Austria '19: The defeat that sharpened Leclerc's teeth
اتریش ’19: شکست که تیز لکلرک دندان

چارلز لکلرک پرداخته می شد تلخ شکست در 2019 جایزه بزرگ اتریش – جریان توسط فرمول 1 امروز. اما bareknuckle پرخاشگری که هزینه او را به اولین پیروزی در نهایت تیز کردن دندان های خود را برای مبارزه با

تا پایان 2019 فرمول 1 فصل چارلز لکلرک به حال پاسخ به تمام سوالات خود را در مورد آمادگی برای پیوستن به فراری در او دوم سال کامل بر روی شبکه.

این یک فصل که دیدم لکلرک نمره دو مسابقه برنده و نمره چهار قطب موقعیت و مسیر کاملا ضرب و شتم team-mate Sebastian Vettel در این رده بندی است. آن را به دست آورده لکلرک جدید در دراز مدت فراری معامله و همچنین به مناسبت پایان راه برای او چهار بار قهرمان جهان team-mate در مرنللو.

لکلرک را به دست آورد فقط خود مسابقه دوم برای فراری شده است در اواخر موتور مسئله در بحرین. او در زمان قطب قبل از پیروزی اولیه مبارزه با Vettel – که چرخید در حالی که دفاع از P2 از لوئیس همیلتون تنها به از دست دادن قدرت با 10 دور به رفتن و رها کردن به سوم.

لکلرک را برای شروع فصل به دور از بی عیب به خصوص در مرحله مقدماتی به عنوان یک تمایل به فشار بیش از حد سخت در اوایل جلسات ویژه در باکو زمانی که او سقوط کردن در Q2. اما او از آن درس و رویکرد خود را تغییر, رفتن به outqualify Vettel در نه متوالی مسابقات.

آن را نشان داد سطح باور نکردنی از بلوغ و خود بازتابی از لکلرک – اما حتی بیشتر مثال در آمد و شکست خود را به حداکثر Verstappen در مراحل نهایی سال گذشته جایزه بزرگ اتریش. این امر می تواند در این مسابقه که تیز لکلرک دندان و در نهایت به نوبه خود او را به یک جایزه بزرگ برنده است.

فراری ظهور به عنوان تیم به ضرب و شتم در اتریش بیش از یک زانوی با لکلرک پیشرو از Vettel در Q2. یک موتور موضوع در Vettel ماشین در شروع Q3 او را مانع از تنظیم یک زمان در جلسه هموار کردن راه برای لکلرک به قطب دو دهم ثانیه.

لکلرک را از مزیت های انجام شده در این مسابقه در یک روز گرم در اسپیلبرگ به عنوان او cantered به دور از تعقیب مرسدس بنز از Valtteri Bottas و لوئیس همیلتون از طریق باز کردن از روی لئامت دادن. ضد غرفه مسئله باعث شده بود Verstappen به رها کردن تمام راه را از دوم به هشتم در آغاز, در حالی که Vettel نشسته یک راه طولانی از هم تیمی خود را به عنوان او چیتی راه خود را به عقب به منظور.

Austria '19: The defeat that sharpened Leclerc's teeth
اتریش ’19: شکست که تیز لکلرک دندان

مرسدس سعی کردم به یک نیش از لکلرک پنج مزیت دوم با ایجاد حفره Bottas از دوم در پایان دامان 21 ساخت و او را برای اولین بار از جلو دونده به در آمده است. فشار برای تضعیف شد دیده می شود به سرعت توسط فراری که در نوع پاسخ داد با آوردن لکلرک در خود تنها برنامه ریزی شده جلوگیری از مسابقه یکی از دامان بعد. آن را به اندازه کافی برای نگه داشتن لکلرک جلوتر از Bottas, تنها از دست دادن حدود یک دوم از او استفاده.

بدون Vettel برای حمایت از لکلرک در مقابل مرسدس بنز قادر به تقسیم آن استراتژی و اجرای همیلتون دیگر از Bottas به او امکان استفاده از لایو لاستیک برای روی لئامت دادن دوم. این طرح به نظر می رسد به کار به عنوان همیلتون نگه داشته و فاصله به لکلرک نسبتا پایدار قرار دادن نایب قهرمان جهان در قاب یک شارژ-و-تصویب اجرا در لایو لاستیک.

اما درست قبل از همیلتون بود مجموعه به در آمد او فرار گسترده در آخر گوشه ای که ناشی از خود مرسدس W10 ماشین را انتخاب کنید تا جلوی آسیب بال در سراسر kerbing و در نتیجه از دست دادن downforce. این تیم واکنش نشان داد و بلافاصله با آوردن او در اما نیاز به تغییر جبهه بال به معنای همیلتون کاهش یافته است از مشاجره در جلو.

لکلرک گذاشته شد کالایی با این حرکت و گفتند: “چه جهنم است؟” Verstappen پاسخ سریع بود. “او در بر من,” او گفت: خود مهندس پاسخ: “همسر وجود دارد هیچ مشکلی با آن.”

Verstappen صرف یک دامان پیشرو قبل از آمدن برای او توقف برخی نه دور پس از لکلرک به حال بازمی گردد و ظهور در مکان چهارم است. لکلرک بازسازی کرده بود برتری خود را بر Bottas به پنج ثانیه با سرعت خود را حتی به او اجازه می دهد به رشد خود را استفاده بیش از ردبول به 13 ثانیه در یک مرحله.

مسابقه شروع به حرکت به سمت Verstappen به عنوان لکلرک را لاستیک کاهش یافته است به او اجازه می دهد برای به دست آوردن بیش از یک ثانیه در هر دامان در یک مرحله. فراری منتقل شده بود Vettel بر روی دو توقف استراتژی پس از Verstappen کاسته روشن از آلمان سوم شد اما متعهد به نگه داشتن لکلرک ،

Verstappen شروع به Bottas در جایگاه دوم با 15 دور به رفتن اما گزارش او از دست دادن قدرت خیره کننده نگرانی برای ردبول. هلندی نشان داد چند نشانه هایی از نگرانی در مسیر به او شیرجه تا داخل Bottas به نوبه خود 3 برای دوم ترک فقط پنج ثانیه برای تصمیم به لکلرک در جلو.

“این است که بازی در” بود عجله بسر می رسانید تا از گودال دیوار به عنوان Verstappen حک شده به لکلرک مزیت گرفتن در DRS محدوده با پنج دور به رفتن. لکلرک قادر به رد این پیشرفت در ابتدا دفاع نسبتا با چهار دور برای رفتن به زمانی که Verstappen سعی کردم به نوبه خود یکی دیگر 3 شیرجه – اما راننده فراری تا به حال کمتر موفقیت بسیار دامان بعدی.

Austria '19: The defeat that sharpened Leclerc's teeth
اتریش ’19: شکست که تیز لکلرک دندان

Verstappen کردم سمت-توسط-جانبی با لکلرک و ساخته شده در اوایل سوئیچ به ارتکاب به داخل زد اما عمیق را امتحان کنید و نیروی فراری خارج گسترده ای به عنوان او تبدیل به در گوشه ای. دو اتومبیل ضربه چرخ تف لکلرک بر روی محدود کردن و خاموش کردن آهنگ به عنوان Verstappen برداشت منجر شود.

لکلرک گذاشته شد کالایی با این حرکت و گفتند: “چه جهنم است؟” Verstappen پاسخ سریع بود. “او در بر من,” او گفت: خود مهندس پاسخ: “همسر وجود دارد هیچ مشکلی با آن.”

استوارت به سرعت اعلام کردند که به دنبال به حرکت به معنی Verstappen عبور از خط به نمره به اولین پیروزی خود در این فصل و برای اولین بار هوندا در F1 از سال 2006 – هنوز هم وجود دارد یک عنصر شک.

سه ساعت و یک جعلی استوارت سند بعد از آن (چیزی که hoodwinked بسیاری از یک روزنامه نگار که باید بدانید بهتر) آن را تایید کرد که هیچ اقدام خواهد شد. Verstappen بود برنده ترک لکلرک عذاب آور P2, سه دور خجالتی از اول F1 برنده شوید.

توسط مسابقه بعدی در Silverstone, لکلرک گرفته بود شکست در چانه و پوشش نقره ای. “شده اند وجود دارد برخی از حوادث دیگر در گذشته بوده که کوچکتر در راه که تنبیه کنید,” او گفت:. “اگر ما می تواند مسابقه است که من بیش از خوشحال به مسابقه که در راه است. من فکر می کنم آن را خوب است برای فرمول 1, من فکر می کنم این چیزی است که ما رانندگان می خواهیم اما ما فقط نیاز به دانستن آنچه که ما می توانید انتظار از دیگران است.”

این یک درس سخت برای لکلرک به یاد بگیرند که در شرایط از آنچه است و مجاز نیست در wheel-to-wheel جنگ اما او در زمان خوبی است. او سخت تر در مسیر جنگ اثبات است که در آینده به عنوان اوایل به عنوان جایزه بزرگ بریتانیا زمانی که او دوباره رفت wheel-to-wheel با Verstappen این زمان بیرون آمدن در بالا.

اما شکوه بیشتر آمد و در مونتزا که در آن او تولید برخی از تهاجمی و دفاعی حرکت می کند به نگه داشتن همیلتون در خلیج و امن فراری را در خانه اول پیروزی برای تقریبا یک دهه است. قابل توجه ترین حرکت آمد Roggia Chicane زمانی که همیلتون فشرده در خارج از گوشه لکلرک در یک حرکت است که باعث یک هشدار از استوارت اما هیچ مجازات است.

Austria '19: The defeat that sharpened Leclerc's teeth
اتریش ’19: شکست که تیز لکلرک دندان

“از اتریش روشن است ما می توانید کمی بیشتر در راه دفاع کنیم و پیشی و فقط پرخاشگری از ما رانندگان” لکلرک گفت: پس از پیروزی.

“من باور دارم که اتریش به من کمک کرد تغییر رویکرد و امروز نیز با تشکر از این که من موفق به برنده شدن. آن بدیهی است که بسیار در این حد اما من خوشحال هستم برای مسابقه بود.”

چنین توسعه شده است مشخصه لکلرک اولیه F1 حرفه ای. به عنوان برآمدگی به عنوان شکست به Verstappen در اتریش ممکن است در آن زمان لازم است خود را برای رشد.

آن را کمک کرده و به نوبه خود او را به یک راننده قادر به ضرب و شتم لوئیس همیلتون در یک چرخ به چرخ مسابقه – کاملا مهارت آموخته اند به طوری که در اوایل در حرفه خود.

Austria '19: The defeat that sharpened Leclerc's teeth
اتریش ’19: شکست که تیز لکلرک دندان

دسترسی نامحدود به جهان بهترین سی نگاری با Autosport به همراه

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>