NFL شایعات: چرا Cam Newton به احتمال زیاد نمی خواهد تاریخ میهن پرستان با وجود قوی شانس

به عنوان طولانی به عنوان Cam Newton یک عامل آزاد و به میهن پرستان جدید انگلستان لیست جارت Stidham و برایان Hoyer بالای خود کارفرمایی نمودار عمق شایعات ادامه خواهد داشت.

اما به نظر می رسد نیوتن نیست یک بیت علاقه مند به پیوستن به یک تیم جدید انگلستان است.

در اینجا چیزی است که ورزش نشان داده شده است childhood ruiner نوشت: روز شنبه در مورد آنچه سابق Carolina Panthers کارفرمایی است که به دنبال در تیم جدید خود:

برای آنچه در آن ارزش نیوتن گفته است که مردم او را نه به دنبال رفتن به یک محل به عنوان یک شرکت شماره 2 و یا در یک مربیگری نوع نقش برای یک جوان کارفرمایی-و به دلایل آشکار است. او هنوز هم معتقد است که او می تواند بازی و که او یک استارت.

که قطعا به نظر می رسد به حکومت پرستان.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

این تیم به نظر می رسد متعهد به Stidham به عنوان آن سال 2020 استارت و حتی اگر لایحه Belichick در نظر گرفته امضای نیوتن برای شروع به عنوان یک “پل” QB بین تام بردی و Stidham آن را برای تلفن های موبایل مانند نیوتن نخواهد بود علاقه مند به مربیگری در 23 ساله Auburn محصول.

و در عین حال میهن پرستان هنوز هم شدند شرط بندی علاقه مندی به ثبت نام نیوتن به تازگی به عنوان ژوئن 15 شده اند و برای بسیاری از offseason. نیوتن به انگلستان را حس بر روی کاغذ: با وجود از دست رفته 14 بازی فصل گذشته به دلیل مصدومیت پای این 31 ساله QB سه-time Pro کاسه و سابق NFL MVP خواهد بود که ثابت استعداد در یک QB اتاق فاقد آن است.

به گزارش میهن پرستان صحبت با نیوتن اردوگاه در اوایل بهار امسال به طوری که وزوز نبود لزوما بی جا. مگر اینکه نیوتن خود را تغییر طرز فکر هر چند انتظار نداریم که او را به زمین جدید در انگلستان است.

NFL شایعات: چرا Cam Newton به احتمال زیاد نمی خواهد تاریخ میهن پرستان با وجود قوی شانس در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>