ستاره NBA را در مرکز صحنه در نژادی عدالت

Kyrie Irving را اعلام کرد باور است که بسکتبال خواهد پیشی احساسات ترس و خشم از این حرکت جدید در برابر بی عدالتی اجتماعی دارای اعتبار بوده است با آرامش ملت به نظر می رسد به در شاید یک لحظه از خستگی.

این احساسات خام که منجر به راهپیمایی و یا حتی خشم نبوده است به عنوان قابل مشاهده است. فراخوان “امروز یک روز خوب برای دستگیری Breonna تیلور قاتلان” شده است کمی خاموش در رسانه های اجتماعی تقریبا جای بحث از طناب دار به سمت چپ برای بابا والاس بود که در یک مسابقه نسکار بیش از آخر هفته.

سکوت نشان می دهد که فرصت های NBA در هفته های آینده به ادعای توجه جهان را در راه بسیار کمی ورزشکاران می تواند. بازیکنان باید پول های اجتماعی با دیگر ورزش های حرفه ای ارائه می کنند و در نتیجه مسئولیت را به تصرف ذهن باید آنها را انتخاب کنید.

NBA می توانید راه اندازی مجدد یک جنبش است که به نظر می رسد که آمار موقت موانع.

حتی نسکار بحث نشان داده است محدودیت های بالقوه آن اثرات پس از والاس شده است محوری به ملی افکن در راه LeBron James و دیگر بازیکنان NBA شده است در برای چند دهه.

در روز بین وحی از طناب دار در والاس گاراژ و نتیجه گیری از اف بی آی تحقیقات بازیکنان NBA بسیج در سراسر راننده در حمایت از. حتی اگر آنها به سختی می دانستم که نام خود را قبل از آن روز, تصاویر از طناب دار سرد است.

خود را تقویت صداها باید از این قدرت استفاده کنید که طناب دار به عنوان یک سلاح برای توجه جاهای دیگر. مردان سیاه و سفید در کالیفرنیا, گرجستان, New York, اورگان و تگزاس بودند آويزان از درخت خود به مرگ محکوم به خودکشی و واصل دور توسط مقامات اما تحت سنگین, سوء ظن باعث برخی موارد به دوباره مورد بررسی قرار گرفت.

Members of the Washington Wizards and Washington Mystics basketball teams hold a rally to mark the liberation of slavery on June 19, 2020, in Washington, DC. (Michael A. McCoy/Getty Images)
اعضای واشنگتن ویزاردز و واشنگتن عرفا تیم بسکتبال برگزاری تجمع به مناسبت آزادی از بردگی در ژوئن 19, 2020, در واشنگتن, DC. (Michael A. McCoy/گتی ایماژ)

قدرت آنها در شاید خواستار بیشتر موشکافی و تحقیقات اندازه است که قادر به گرفتن تاسف لحظه با والاس به یک بحث جدید را با نفوذ است.

قدرت خود را در ریشه های ورزشی خود را در تعالی که تعالی بزرگترین اهرم به عنوان NBA به شدت می خواهد به ادعای درآمد به سرقت رفته توسط COVID-19 بیماری همه گیر.

نشسته تحت پوشش نژادپرستی تخفیف 400 سال سر آن را شروع کرده است و اگر کسی نیاز به یک یادآوری سکوت اپوزیسیون بیرون آمد در نیروی کامل در زمانی که اف بی آی تحقیقات نشان داد هیچ بازی ناپاک در مورد والاس.

بازیکنان باید یک متحد در امور آدم نقره که البته می خواهد برای بازگرداندن پول به صاحبان تیم در این بازگشت-به-بازی برنامه. اما او می خواهد به در سمت راست از تاریخچه و حاضر است برای کمک به بازیکنان در خواسته های خود را به حرکت به جلو.

او می داند خود را در برابر بازیکنان در حال گرفتن یک سطح از سلامتی رهبری به فلوریدا حباب. که کمک های مالی آنها را یک مقدار از قدرت جمعی ما دیده نمی خم پس از LeBron را “تصمیم” از 10 سال پیش.

حتی برخی از به اصطلاح اختلاف میان بازیکنان نیست به عنوان بد به عنوان ارائه شده است. هر جنبش متفاوت برنامه خصلت و تناقضات اما آن را هنوز هم می تواند تولید نتیجه مورد نظر. بازیکنان که منتخب برای رفتن داخل حباب فرصت خود توانایی اتصال با رهبران مردمی که نمی باید با بلند گو حرف زدن اما سوخت و انرژی لازم برای ادامه این مبارزه است.

شواهد روشن بود زمانی که خیابان های سوخته و قلب را نادیده گرفته coronavirus تهدید به مارس با هم در ده ها تن از شهرستانها آمریکا است. خشم و شهامت و بی باکی بود آنقدر قابل لمس بسیاری از کسانی که به شدت ایستاده در برابر khezri را تظاهرات مسالمت آمیز ناگهان آمد به تحقق آن را به حال چیزی برای انجام با پرچم اما همه چیز را به انجام با مرده بدن در خیابان و هشت دقیقه, 46 ثانیه ای عمل می کنند که این کشور نمی تواند به نوبه خود به دور از.

و چشم تغییر خواهد کرد به دیزنی جهان که NBA ری استارت که در آن سیاه و سفید استثنایی خواهد شد بر روی صفحه نمایش کامل. استثنایی می تواند بسیار فریبنده و حتی مخالفان اغلب متمرکز بر روی این چهره های کاریزماتیک است که شما خود را بیش از یک لحظه از وقت خود را.

فقط به عنوان علی و راسل و اسمیت و کارلوس بودند چهره و رابط آنها با کمک کسانی که بر روی زمین که متصل نقطه. کمال بود که لازم نیست اما نیت خالص بودند.

آن را ندارد که کسی مانند ایروینگ اشتباه حداقل نه نیت خود را. این نباید یک یا/یا گزاره به خصوص که برخی از بازیکنان انتظار می رود برای اندازه گیری ریسک و اصول اخلاقی در برابر پاداش و نتیجه بازی نیست ارزش چه خواهد شد نشستن در وجدان خود پس از آن.

باور برخی را در اولین فرصت به نوبه خود به دور از پیام نیست false; وجود خواهد داشت مقدار زیادی که تغییر کانال — آنهایی که هرگز نمی تواند برنده بیش از.

اما اگر این جنبش به عنوان انعطاف پذیر و قابل انعطاف به عنوان آن نیاز به چگونه بسیاری از کانال باید یک تغییر برای جلوگیری از پیام های در مورد مسائل مهم که: خشونت پلیس در همه جا; کسانی که از شیکاگو و نیویورک می دانم که در مورد املاک و مستغلات redlining; بزرگ شهری شهرستانها دیدن ناهموار شیوه های استخدام.

بسیاری از تصمیم گیران قرار داده اند کوکی-برش اظهارات در مورد ایستاده در برابر نژادپرستی بدون اینکه پاسخگوی اقدامات خود را دارند. راضی به دادن کارکنان Juneteenth به عنوان یک نشان از حمایت الشعاع تعهد واقعی به خوب بیشتر.

Former NBA player Stephen Jackson, a friend of George Floyd's, speaks during a rally in front of the Hennepin County Government Center on June 11, 2020, in Minneapolis. (Brandon Bell/Getty Images)
سابق NBA بازیکن Stephen Jackson, اچ جورج فلوید را در حال سخنرانی در یک تجمع در مقابل Hennepin County Government مرکز در ژوئن 11, 2020, در مینیاپولیس. (برندن بل/گتی ایماژ)

بسیاری از مجسمه ها از نژادپرستان پاره کردن اما انگیزه ای سازه های نژاد پرستی هنوز هم ایستاده و قد بلند. این هیچ انتقاد و توجه داشته باشید که این کاهش سرعت به دلیل آن را نشان نمی دهد رضایت.

حرکات به ندرت خطی. وجود دارد شروع می شود و متوقف می شود و شروع مجدد و حتی لحظات که در آن دشمنان خود را روز به سرعت حرکت. و اگر حرکت گیر کرده است در کنار جاده NBA بازگشت می تواند آن را افزایش بسیار مورد نیاز به جای خدمت به عنوان غیر ضروری حواس پرتی.

بازیکنان توجه فرمان است که می تواند اهرم حامیان آن به بخش, الهام بخش, درست قانون به عنوان جنبش واژک از یک فرم به بعد در حالی که فراموش کردن نیست به ریشه است.

زیبایی نهفته در این غیر منتظره طبیعت ریشه های آن خود به خود پشت سر هم از احساسات غیر منتظره از متحدان همراه با سال سرخوردگی سیاه مردمی که احساس نادیده گرفته میان شواهد آشکار.

در ماه اوت آف میله میله برای شروع در اورلاندو است.

این یک یادآوری از چه راهبردی این می بود.

تعداد بسیار کمی از بازی حذفی می تواند برنده کردن احساسات و خشم به تنهایی. در آن طول می کشد زمان و زرنگ و دانا جهت به اعتصاب دقیقا در زمان مناسب به ویژه هنگامی که مبارزه از طریق lulls.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>