MLB شایعات: فروغ اردن برای پیوستن به Red Sox در چشمگیر امضای جایزه

فروغ اردن انتخاب Red Sox بیش ایالتی می سی سی پی — و بوستون است او پرداخت سخاوتمندانه برای آن است.

Red Sox مجموعه به 17 ساله infielder a $1.75 میلیون ثبت, جایزه, MassLive.com’s کریس Cotillo گزارش روز شنبه.

که $1.75 میلیون معامله بیش از دو برابر $667,900 اسلات ارزش برای شماره 89 انتخاب کنید که جایی است که Red Sox در زمان اردن در سال 2020 MLB پیش نویس است.

دریافت آخرین اخبار و تجزیه و تحلیل در تمام تیم های خود را از NBC Sports بوستون توسط دانلود من تیم برنامه

اما بوستون تا به حال پول اضافی برای خرج کردن و پس از گزارش امضای دور اول پیش نویس انتخاب نیک Yorke به یک معامله خود را در زیر $3.61 میلیون اسلات ارزش.

اردن همراه با وسوسه انگیزی صعودی بیش از حد: می سی سی پی بومی شد یوتیوب ستاره در حالی که راه اندازی 500-پا به خانه اجرا می شود به عنوان یک دختر 13 ساله و کشیده شده مقایسه برایس هارپر که وارد لیگ های عمده ای در 19.

اردن متعهد به می سی سی پی امور خارجه در کلاس هشتم و می تواند با تاخیر خود را در لیگ حرفه ای با پیوستن به Bulldogs این سقوط. که تصمیم گیری را به او اجازه دوباره وارد MLB پیش نویس پس از کالج حرفه ای و به طور بالقوه دریافت پیش نویس توسط تیم دیگری.

با امضای او در حال حاضر, اما, Red Sox خواهد اطمینان از فروغ می آید به بوستون و وارد این تیم را جزئی-سیستم لیگ. جوان phenom پرواز به بوستون هفته آینده خود را فیزیکی و قرارداد رسمی در هر Cotillo.

MLB شایعات: فروغ اردن برای پیوستن به Red Sox در چشمگیر امضای جایزه در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>