MLB 60-بازی های نجومی: تاریخ شروع برنامه تغییر حکومت برای بیس بال بازگشت

آن را در واقع اتفاق می افتد مردمی. لیگ اصلی بیس بال را یک سال 2020 فصل است.

MLB و MLB بازیکنان ارتباط توافق سه شنبه شب در 60 بازی فصل پس از ماه از ستیز مذاکرات است.

کوتاه فصل شامل چند تغییر حکومت و دقیق پروتکل های ایمنی که تیم باید به دنبال محدود کردن گسترش COVID-19. اما اگر همه می رود با توجه به طرح Boston Red Sox و MLB دیگر 29 تیم خواهد شد و گزارش به اردوگاه های آموزشی در تاریخ 1 ژوئیه — یک هفته از روز شنبه — و شروع به طور منظم فصل بازی در اواخر ماه جولای.

دریافت آخرین اخبار و تجزیه و تحلیل در تمام تیم های خود را از NBC Sports بوستون توسط دانلود من تیم برنامه

پس چه خواهد شد و این بی سابقه ای فصل نگاه مانند? در اینجا چیزی است که طرفداران بیس بال نیاز به دانستن در مورد 2020 کمپین:

چه در مقابله با اردوگاه آموزشی?

اردوگاه های آموزشی برای تمام تیم آغاز ژوئیه 1 و دو هفته گذشته. تیم میزبان اردوگاه آموزشی در شهر خود به جای سفر به فلوریدا و آریزونا که هر دو دیده اخیر سنبله در COVID-19 موارد است. که به معنی Red Sox بازیکنان خواهد شد در بوستون شروع ژوئیه 1 و بازی در نمایشگاه بازی در Fenway پارک.

وقتی فصل شروع شد ؟ هر کلید دیگر تاریخ را می دانید ؟

این فصل به طور منظم تنظیم شده است برای شروع جولای 23 و 24. فصل انتظار می رود که برای اجرا تا سپتامبر. 27 با postseason آغاز سپتامبر. 29 و در حال اجرا تا پایان ماه اکتبر. MLB تجارت مهلت برای برنامه ریزی Aug. 31 در هر ورزشی را Jayson استارک.

چه Red Sox’ برنامه نگاه مانند?

MLB ارسال شده 60-بازی برنامه به MLBPA برای, بررسی, پس هیچ چیز نهایی نشده است. اما این طرح است که برای تیم بازی تمام بازی های خود را در برابر مخالفان تقسیم و باشگاه در مقابل لیگ مربوطه جغرافیایی بدست آورد.

که به معنی Red Sox بازی خواهد شد بسیاری از بازی های خود را در مقابل لیگ آمریکا شرق (New York Yankees, Tampa Bay Rays, Toronto Blue Jays و Baltimore Orioles) و بقیه بازی های خود را در مقابل لیگ ملی شرق (آتلانتا بریوز, Washington Nationals, فیلادلفیا فیلیز متس نیویورک و میامی مارلینز).

چه postseason قالب ؟

MLB و اتحادیه بازیکنان مورد بحث بود گسترش postseason از 10 به 16 تیم اما این اتفاق نمی افتد. حذفی ساختار همان باقی خواهد ماند در سال 2020: سه بخش برنده و در دو wild-کارت تیم در لیگ.

چه تغییرات قانون اجرا خواهد شد ؟

چندین تغییر حکومت آینده به MLB در سال 2020 اما آنهایی که بزرگ هستند و دو:

— اجرای جهانی تعیین شده hitter معنی NL تیم باید با استفاده از یک DH در ترکیب اولیه خود را.

— فوق العاده نوبت قاعده: هر زمین باز یافته بعد از نهم شروع خواهد شد با یک دونده در پایه دوم. که دونده خواهد بود که خمیر در صف بلافاصله قبل که زمین باز یافته است leadoff hitter.

— کوزه می توانید با استفاده از یک “دستمال مرطوب” را به نگه داشتن انگشتان دست خود را مرطوب در جای خود ،

— جدید “سه-خمیر حداقل” حکومت دست نخورده باقی می ماند: هر امداد پارچ باید حداقل سه مورد.

چه اقدامات ایمنی باید بازیکنان را دنبال می کنی ؟

پاسخ کوتاه: بسیاری است. بازیکنان ممنوع از ساخت عمدی تماس با هر بازیکن دیگر از ساخت دسته. این بدان معناست که هیچ بالا و سپاس مشت ضربه و آغوش. آنها همچنین ممنوع از تف از هر نوع و در حال “دلسرد” از دوش گرفتن در ورزشگاه پس از بازی.

اصلا انتظار دیدن هر گونه دعوا یا tirades در داوران: هر بازیکن یا مربی ای که می آید در ظرف شش پا از یک داور و یا حریف در طول یک اختلاف خواهد بود خارج شده و می تواند جریمه و یا به حالت تعلیق درآمد.

چگونه خواهد COVID-19 تست کار می کند ؟

تست اجرا خواهد شد در سه مرحله: prescreening مصرف و نظارت منظم در هر ورزشی را کن روزنتال و اوان Drellich.

بازیکنان و کارکنان خواهد بود آزمایش سه یا چهار روز قبل از ورود در اردوگاه (prescreening) و سپس تحت حرارت بررسی یک بزاق دهان یا بینی-گرد و خاک تست و آزمایش خون برای آنتی بادی دو روز قبل از گزارش به اردوگاه (مصرف).

در طول فصل آنها باید خود را متوسط و علائم بررسی می شود دو بار در روز (به طور منظم نظارت) در حالی که “ردیف 1 افراد” (تعریف شده به عنوان هر کس در مدرسه) را در بزاق آزمون هر روز دیگر.

چه اتفاقی می افتد زمانی که کسی تست مثبت ؟

هر بازیکن یا کارمند که تست مثبت یا دمای بالای 100.4 درجه باید خود منزوی کردن بلافاصله. کسانی که تست مثبت باید دو بعدی منفی تست حداقل 24 ساعت قبل از جدا بودن مجاز به بازگشت.

کردم همه که ؟ وجود دارد مقدار زیادی بیشتر و برخی از جزئیات حتی شده کار کرده است. اما حداقل ما باید بیس بال در این تابستان بعد از همه.

MLB 60-بازی های نجومی: تاریخ شروع برنامه تغییر حکومت برای بیس بال بازگشت در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستون

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>