LPGA نرم افزار قرار می دهد در 5 نمایش برای تست گلف بازان’ تعصب

یادداشت سردبیر: در جشن گلف هضم سالگرد 70, ما در حال بازبینی بهترین ادبیات و روزنامه نگاری ما تا کنون منتشر شده است. گرفتن زودتر اقساط.

در طول سال گلف خلاصه منتشر کرده است طیف گسترده ای از undercover گزارش. ما ارسال تجهیزات ویراستاران—مردان و زنان—به فروشگاه های خرده فروشی نما به عنوان مبتدیان به ببینید که چگونه آنها خدمت کرده بودند و ما چند نابینا و اتصالات برای ارزیابی چگونه نامتجانس باشگاه توصیه می شود. ما به عمد از دست قاچ با نام و آدرس برچسب ها در دوره های گلف در سراسر کشور به تعیین که چگونه بسیاری از می تواند به بازگشت. (نتیجه گیری: گلف بازان و صادق هستند دسته.) در سال های اخیر منتشر شده ما دو سری از ستون ها توسط anonymous نویسنده به نام “Undercover تور Pro” https://www.golfdigest.com/contributor/the-undercover-pro و “مخفی Caddie.” https://www.golfdigest.com/story/undercover-caddie-do-tour-pros-cheat-heres-your-answer

یکی از آشکار ترین پروژه (و نه در یک راه خوب) بود “راز زندگی از سبد دختران” در مارس 2015 گزارش شده توسط سردبیر Keely Levins. https://www.golfdigest.com/story/the-secret-life-of-cart-girls “همه ظالم معاشقه و ناخواسته می آیند-ons—چقدر بد و بی عفت می کند و آن را واقعا دریافت کنید؟” Keely نوشت. “به عنوان یک زن 24 ساله زن گلف در هضم تحریریه من بهترین فرد برای پیدا کردن. با همکاری ضمنی از دو دوره در آریزونا رفتم مخفی در پشت چرخ برای سه روز. اسامی در این داستان تغییر داده شده اند اما مبادلات با مشتریان هستند, کلمه به کلمه به عنوان ثبت شده توسط یواشکی جاسوسی قلم که سوار تفنگ ساچمهای در جیب جلو.”

شاید بلند پروازانه ترین undercover سرمایه گذاری زیر مجموعه ای از مطالعات موردی نشان unscientifically, چگونه زنان تحت درمان در جهان مرد گلف است. داستان منتشر شد در ماه مارس سال 2012 به عنوان یک همکاری بین ویرایشگر کمک پیتر فینچ و پس از آن-تور LPGA طرفدار کیم تان هال ساخته شده است که تحولات فیزیکی در به تصویر کشیدن پنج گلف مختلف personas. کیم در حال حاضر 38, بازی های برگزار شده در دانشگاه استنفورد تیم گلف زنان (1999-2003); امروز او داوطلب به عنوان دستیار مربی در آبرن که در آن او زندگی می کند با شوهر و دو بچه. Finch, 60, همچنین رفت و به استنفورد و سپس مشغول به کار به عنوان یک ویرایشگر در تجارت و SmartMoney قبل از پیوستن به هضم گلف در سال 2003. او یک مدرس دانشگاه در رشته روزنامه نگاری در دانشگاه تنسی (2014-’15) و در حال حاضر زندگی در منهتن هنوز هم به طور منظم کمک به هضم گلف. —جری Tarde

* * *

درخواست یک پسر از آنچه او فکر می کند در مورد زنان بازی گلف و مگر اینکه او یک بند انگشت-dragger از اولین سفارش شانس هستند شما پاسخ را دریافت کنید مانند “خوب من” یا “خوب به عنوان طولانی به عنوان آنها نمی کند ما را.” کسانی که مردم پاسخ, در هر صورت. اما آنچه مردان واقعا فکر می کنم در مورد زنان بازی گلف ؟ و از همه مهم تر چگونه آنها را درمان زنان با آنها روبرو می شوند در دوره های گلف? آنها استقبال? غیر دوستانه? جایی در میان?

تور LPGA بازیکن کیم تان هال رفتم و مخفی برای پیدا کردن. مسلح با مبتدیان’ گلف با کیفیت حرفه ای باشگاه های چندین جعبه از تغییرات کمد لباس و آرایش هنرمند, ملاقات ما در شیکاگو به مدت سه روز و پنج دور از گلف. ما خودمان را به عنوان یک نویسنده مجله و یک طرفدار گلف. در واقع ما نمی تصدیق حتی دانستن هر یک از دیگر. ما فقط یک جفت از مجرد به دنبال یک بازی است.

در هر دوره ما بازدید کیم به تصویر کشیده های مختلف گلف باز. در دو او وانمود به یک مبتدی که به سختی می تواند به شکستن 120. در یکی او در اواسط-90s تیرانداز. دو بار او با بازی او به طور منظم بازی-است که مانند یک حرفه ای. او همچنین خود را به نظر می رسد به عنوان شما می توانید در همراه با عکس. برای یک دور او ساخته شده بود تا به عنوان شلخته و غیرجذاب به عنوان امکان پذیر است. بار دیگر او تنگ, دامن, ماتیک و شیک کفش های گلف. و…. (من همان میانه-سن 11-handicapper در همه جا رفت. داستان زندگی من است.)

ما هیچ ادعا می کند این بود که یک آزمایش علمی. ما بازی تنها پنج دوره نه 500. متغیر شد و تقریبا بی نهایت از دروس به زمان از روز برای بچه ها ما زوج با. در عین حال آن را آشکار تجربه.

من می دانستم که رفتن به این که بعضی از بچه ها جای بازی گلف با زنان اما در شیکاگو دیدم دست اول چگونه بی شرمانه آنها را می توان در مورد آن. بیش از یک بار کیم و من مواجه می شوند مردانی که به عمد توپ رو دور از یک زن برای جلوگیری از بازی گلف با او.

این حق آنها است گمان می کنم. اما این هم بی ادب. و شرم آور است. می تواند ما واقعا تعجب می کنم که چرا گلف در حال تلاش برای جذب زنان زمانی که آنها به این نوع از درمان است ؟

آن را به عنوان اگر Kim کردم brushoff از همه. بسیاری از بازیکنان و گلف-دوره کارکنان از راه خود رفت و به جای او. در عین حال او همیشه–پدیده–یک خارجی است. به عنوان او وارد محل باشگاه وانجمن در یک دوره حرفه ای استقبال او گفت:, “شما باید Kimberly-ما منتظرش بوده ام برای شما!” او فقط دوستانه, اما آن را نیز یک یادآوری او یک چیز عجیب و غریب وجود دارد هیچ دیگر زنان در سه راهی ورق که بعد از ظهر پس از این تا به حال به او.

مهم نیست که چگونه کیم لباس پوشیدن و یا چگونه او در چرخش خود باشگاه ها به طور کلی گرم به زمانی که آنها متوجه شدم او که قرار بود به بازی به آرامی. کیم که در سن آنتونیو و شروع به بازی گلف 25 سال پیش در 5 شناخته شده برای این دهه است. “در این طرح بزرگ که تنها چیزی که مهم به مردان گلف بازان: شما می توانید نگه دارید در حال حرکت ؟” او می گوید. “بسیاری از مردان واقعا در مورد مراقبت از هر چیز دیگری است.”

این یکی استثنا بود که کیم بود dolled به عنوان girliest شخصیت یکی از ما به نام دوشیزه در پریشانی. پس از آن هیچ چیز او به نظر می رسید به زحمت هر کسی. “من کاملا می تواند انجام دهد بدون اشتباه” است که به عنوان شخصیت او می گوید:. “من می تواند صرف 20 دقیقه در حمام در نوبه خود و با آن بدست.”

چرا او فکر می کنم که بود ؟ “بچه ها فقط googly بیش از یک بانوی زیبا” او می گوید. “آن ذاتی است. و آن را محدود به دوره های گلف. این اتفاق می افتد در کافه ها و دیگر اماکن عمومی ، مردان می خواهید به تحت تاثیر قرار دادن است. آن را ‘عشق’ دقیقا… اما این نوع است.”

خواندن نکات برجسته ما آزمایش دور دور.

(اندرو Brusso عکس)

(اندرو Brusso عکس)

دور 1

خوب دوره شهرداری

کیم شخصیت: آغاز گلف باز, جوجه اردک زشت نگاه

کیم وارد چند دقیقه قبل از من و چک در به سمت محدوده. زمانی که من وجود دارد, من خواسته assistant pro اگر افراد دیگر در گروه من خواهد بود پیاده روی یا سواری. “فقط یکی وجود دارد در اینجا تا کنون, و آنها در حال راه رفتن,” او گفت:.

انتخاب خود را از کلمات—”آنها در حال راه رفتن”—به نظر می رسید که آشکار هدف: او نمی خواست برای شناسایی شریک زندگی من به عنوان یک زن.

صبح downpour تا به حال باعث تاخیر و چندین گروه-تمام نر–شد فرز با تمرین سبز. هر چند کیم و من تا به حال شده است با زوج دیگر در حال رشد کارکنان به نظر می رسید مصمم به ما ارسال کردن با هر کس دیگری. هر یک از ما به طور جداگانه خواسته باشگاه پرسنل به زوج دیگر با پایین وقتی که باران تاخیر برداشته, اما آنها اصرار داشتند که ما به عنوان یک جفت.

بدون شک آنها می خواهم او را دیده گرم است. در محدوده کیم بود وحی swatting در توپ در شخصیت به عنوان یک مبتدی و ساخت خوب تماس بگیرید. بسیاری از نوسانات شد و در نتیجه پایین آستر یا whiffs. او schlubby لباس نبود اضافه کردن مقدار به بازار. من راه می رفت به استارت و وانمود به ناراضی در مورد جفت شدن. “آیا شما یک بار که من هستم؟” از من خواسته.

“شاید شما می توانید کمک به او کمی” او پیشنهاد کرد. “بسیاری از زنان نمی خواهم که هر چند.” او خندید. “فقط آگاه باشید که در آن شما در حال ایستاده زمانی که او بازدید کنند.”

گلف-دوره کارکنان “به نظر می رسید به احساس تاسف برای من” کیم به من گفت بعد. “وجود دارد قطعا یک فقیر شما’ پرنیان. وقتی که من پرسید که دستیار در مورد که در آن من می توانم پیدا کردن برخی از مواد غذایی, او نه تنها نقطه. او بیرون آمد و از پشت پیشخوان و رفت من در اطراف گوشه به رستوران به من نشان دهد که در آن بود.”

نه هر کس شد به طوری دوستانه. رسیدن به یک جبهه-nine hole با طولانی مجبور حمل و ما هر دو راهپیمایی در سراسر پل به سمت عقب كم, که در آن من خواهد رسید. یک رنجر دیدم ما آمد و مسابقه رو به جلو در سبد خرید خود را. “او به آمار از وجود دارد!” او hollered قیافه به سمت قرمز كم. صدای او بود به طور قابل توجهی بلندتر از آن مورد نیاز باشد. “او نمی تواند آمار از اینجا! او نمی خواهد بیش از این دره!”

“من می دانم” Kim پاسخ داد: آرام انجام 180 و رفتن در سراسر پل.

(اندرو Brusso عکس)

(اندرو Brusso عکس)

دور 2

High-end روزانه-هزینه دوره

کیم شخصیت: Golf-pro مهارت های شیطان نگاه

‘پیاده روی یا سواری خانم هال پرسید:” assistant pro به عنوان کیم بررسی می شود.

“هر آنچه که دیگران در گروه انجام می دهند،”

نرم افزار کشف یکی از کیم شرکای بازی ایستاده به طور مستقیم در پشت او موهای خاکستری در اواخر دهه 60 یا اوایل 70. “است که آن را آقای ویلیامز?”

“من خواهید بود, روش سوارکاری,” او گفت: grumpily.

“خوب, من سوار بیش از حد” کیم گفت.

پس از او می خواهم به پایان رسید پرداخت ویلیامز و دوست خود را وارد و سپس hustled از فروشگاه گلف و رهبری برای اولین سوراخ. پیدا کردن آن باز آنها teed و roared پایین fairway قبل از کیم و من می تواند وجود دارد به آنها ملحق شود. بنابراین ما آغاز شد و ما گرد دو نفره شلوغ ، برای اولین بار سه سوراخ ما منتظر ویلیامز و دوستان خود را در هر شات. سرانجام در چهارمین توپ را روی گوه آنها ارائه شده به ما اجازه می دهد از طریق.

“آیا این دوره نوع از این ماجرا ، از من خواسته.

“بله.”

“این امر می تواند خوب اگر ما فقط پیوست شما؟” کیم پرسید.

مکث. “آره” ویلیامز پاسخ داد: به وضوح هیجان زده در مورد آن. “همه حق است.”

می شه به عنوان آنها به نظر می رسید بچه ها به سرعت دوستانه تبدیل شد یک بار آنها را تماشا کیم آمار از همان كم آنها بازی می کردند. “Whooo!” گفت: ویلیامز دوستان بعد از او برای اولین بار توپ را روی گوه شات. “آیا شما در دسترس برای مخلوط دونفره؟”

او رسیده سبز در دو و دو-putted برای پر. بعد از سه راهی های بچه ها پر از سوال. “آیا شما بازی کالج گلف؟” (جواب: دانشگاه استنفورد.) “شما اهل کجا هستید؟” “شما زندگی می کنند در لاس وگاس ؟ چه چیزی آن را مانند به زندگی وجود دارد؟”

همانطور که ما با نزدیک شدن پایان دور کیم از گوش رس من نزدیک شد و پرسید: چرا آنها تا به حال شده است به طوری که مصمم به عجله کردن جلوتر از ما. آنها به نظر می رسید کمی به عقب گرفته شد. “ما در تلاش بودند به دور از شما” ویلیامز اصرار داشت. “ما فقط شاهد اولین سه راهی باز بود بنابراین ما رفت.”

کیم خندید وقتی که من رله پاسخ خود را. “آنها می دانستند که من در گروه خود و آنها فقط نقش برآب کردن,” او گفت:. این نخستین بار بود که او می تواند به یاد بیاورید که اتفاق می افتد به او. آن را به حال رخ داده در “زندگی واقعی” من فکر می جلوگیری از بازگشت به دوره ؟

“من فقط فکر می کردم OK او را حرکت تند و سریع و اجازه دهید آن را,” او گفت:. “هر کس دیگری وجود دارد خوب است. شاید این مرد دارای یک مشکل با زنان است.”

(اندرو Brusso عکس)

(اندرو Brusso عکس)

دور 3

خصوصي روزانه-هزینه دوره

کیم شخصیت: آغاز گلف باز دوشیزه در پریشانی نگاه

من به دوره قبل از کیم این زمان. گلف-فروشگاه کارکنان شد ماده از این واقعیت است که در بزرگ شهر راه بروسقو و شاید حتی مرزی بی ادب. من از یکی از آنها که در آن برای پیدا کردن برای اولین بار توپ را روی گوه. “پشت ساختمان” او جواب داد: بدون نگاه کردن و یا اشاره.

کیم تجربه کاملا متفاوت. هنگامی که او نورد در, انفجار فرفری موهای بور و روشن و قرمز ناخن و رژ لب مردمان جامعی به توجه. گلف-فروشگاه کارکنان ناگهان کارشناسان در بحث کوچک, درخواست که در آن او از گفتن او چگونه برای پیدا کردن نویسنده در برگ ریزان توضیح درس باران-بررسی سیاست و آرزوی بزرگ خود دور.

من پایین بود و در سه جلسه دو نفره ما شده است می خواهم زوج با زمانی که کیم آمد از فروشگاه. استارت او را دیدم برای اولین بار از حدود 150 متری. “با سلام در اینجا می آید چهارم خود را,” او گفت:. “شما بچه ها ذهن؟” او ساطع کم سوت. “من فکر نمی کنم! من فکر نمی کنم شما بچه ها میخوام داشته باشید!” ما تبدیل به نگاه کیم و من وحی خندید همراه با بچه های دیگر.

کیم یکی از تنها دو دیدیم در این دوره که در روز و قطعا او بیشتر ساخته شده است. بچه ها در دیگر گروهی آشکارا خیره شد به ما گذشت.

کیم همچنین به عنوان یک مبتدی و از آنجا که ما در حال حرکت به آرامی. پنجم سه راه وجود دارد یک سوراخ و یک و نیم باز جلوتر از ما و من تو را دیدم یک رنجر نزدیک در یک سبد خرید. من مطمئن بود که او قرار بود به ما بگویید که به یک حرکت. اما هیچ. معلوم رنجر شنیده بود از استارت که کیم ممکن است کم كم بنابراین او رفت و به او کیسه های گلف و برخی از اضافی. “در اینجا” رنجر گفت: برگزاری یک تعداد انگشت شماری برای او. “من شنیده ام شما ممکن است نیاز به این.”

مردان ما با رفقا در اواخر 30s خود را داشتند کمتر دوستانه از رنجر. آنها قدردانی کیم در “شجاعت” برای آمدن به بازی به عنوان یک زن تنها و ارائه کلمات دلگرم کننده زمانی که او موفق به دریافت توپ هوابرد و یا باقی مانده گیر کرده در یک پناهگاه. در مواقع من سعی کردم به طعمه آنها را به شکایت در مورد او–“پسر او را بسیار بد” به من گفت که او نمی تواند ما را بشنود–اما آنها نمی نیش می زنند. یک بار گفتم که من نیاز به یک استراحت حمام و احساس نمی راحت رفتن پشت یک درخت با او در گروه ما. آنها خندید و موافقت کردند که پایان آن است.

“من احساس بزرگ!” کیم گفت: پس از دور. “هر کس با من برخورد خیلی خوبی است. اما چیزی که هست این است 2011. برای دریافت استارت به خوبی به همه در فروشگاه گلف بود خیلی شیرین شما باید همه انجام می شود تا در فر و آرایش و مژه نادرست? چرا همه زنان است که درمان؟”

(اندرو Brusso عکس)

(اندرو Brusso عکس)

دور 4

البته رفت و آمد مکرر

کیم شخصیت: بازیکن مناسب و معقول میانگین جین نگاه

باران تاخیر دوباره درهم از سه راهی ورق در این دوره بنابراین ما تا به حال برای شروع ما دور به عنوان دو نفره. ما با یک جفت از مردان خود را در اواسط 30s در چهارمین توپ را روی گوه. کیم پرسید: اگر ما می تواند به آنها ملحق شود. “ما یک جورهایی امیدوار به بازی سریع” یکی گفتم نادیده گرفتن این گروه در fairway درست در مقابل آنها.

“نگاه نمی کند مانند شما در حال رفتن در هر نقطه” به من گفت. آنها به ما اجازه پیوستن به آنها را.

کیم کاردینگ بیشتر bogeys و دو برابر شد نگه داشتن سرعت سریع برای این دور. “او خیلی خوب،” به من گفت: به جیم بیشتر با عجله از ما دو نفر از دوستان جدید.

“او سازگار باشد,” او گفت: نه صدایی بسیار تحت تاثیر قرار. در خود عجله بچه ها سرعت گذشته رو به جلو توپ را روی گوه در سوراخ, قبل از کیم می تواند ضربه. “میانگین جین می رود و خیلی خسته شده اید,” او گفت:.

یک سوراخ چند بعد کیم تلاش برای درگیر کردن بچه ها در مکالمه. وجود دارد به عقب و جلو در مورد مشاغل و زادگاه. زمانی که کیم توصیف خودش را به عنوان “یک مادر” در گفتگو به پایان رسید. که آخرین سوال از آنها خواسته او را. (او در واقع از 1 سال است و در مرخصی از تور LPGA که در آن او به مدت چهار سال به دست آورده و بیش از $350,000.)

در پشت نه جمعیت رقیق و ما شروع به بازی حتی سریع تر در تلاش برای پایان همه 18 قبل از غروب آفتاب. هنگامی که ما putted در آخرین سوراخ در نزدیکی تاریکی همه ما دست تکان داد و جیم تشکر ما برای عجله کرد.

“آنها واقعا نمی شد به من علاقه مند در همه,” کیم گفت: پس از آن. “من فقط نوع وجود دارد. آن را عجیب و غریب است که ما نمی تواند یک مکالمه است.”

(اندرو Brusso عکس)

دور 5

High-end روزانه-هزینه دوره

کیم شخصیت: Golf-pro مهارت های گلف-نرم افزار نگاه

برای دومین بار در سه روز کیم و من وارد در برای اولین بار توپ را روی گوه در زمان تنها برای پیدا کردن مردان ما شده است می خواهم با زوج آغاز شده بود بدون ما. از آنجا که این دوره مشغول بود ما گرفتار دو اواسط دهه 60 گلف بازان در عرض چند دقیقه.

در حال حاضر وجود دارد هیچ سوال کیم شبیه یک گلف باز است. فراتر از او بود همان بازی باشگاه او با استفاده از در تور است. هنوز هم وجود دارد یک سکوت بی دست و پا زمانی که ما نورد در پشت فراری گلف بازان در جعبه توپ را روی گوه.

“ذهن اگر ما همراه با شما پرسید:” کیم در نهایت.

“آره …” یکی از آنها پاسخ داد. “OK.”

کیم پا به كم آبی که آنها بازی می کردند و smacked درایو کردن این مرکز است. بچه ها تا به حال هیچ واکنش آشکار, اما پس از یک زن و شوهر از سوراخ یکی از آنها با نزدیک شدن به او و گفت: “پس از کجا شما بازی گلف در یک بورس تحصیلی”

آن را طولانی نیست قبل از این نوشیدنی-سبد دختر سوار است. ما نمی تشنه بنابراین ما دست تکان داد اما او می خواست ما را به توقف به هر حال. او خم شد به سمت کیم. “بچه ها تا پیش از این گفته بود که بازی از آبی كم و خوبی انجام,” او گفت:. “من فقط می خواستم به بیرون می آیند و می گویند” خوب برای شما!’ “

پس از آن بچه ها ما در بازی با-باب و اد-بود که کیم بود بهتر از متوسط کالج گلف باز. “آیا شما تا کنون فکر می کنم در مورد رفتن طرفدار؟” باب پرسید.

“در واقع من یک طرفدار” کیم گفت.

در حال حاضر بچه ها شد پر از سوال و کیم موظف آنها را با پاسخ در مورد زندگی در تور مورد علاقه خود را دوره و به طور طبیعی آنچه تایگر وودز است که واقعا دوست دارم. (او را ملاقات کرد و در یک عمل مرکز و او خوب به او.)

پس از ما دور زمانی که کیم به حال رفتگان بچه ها گفت: آنها می خواهم لذت می برد بازی با ما شدند و خوشحالم که ما می خواهم به آنها پیوست. “فقط نگاه کنید که چگونه او نوسانات آن” باب گفت. “تا صاف.”

“من میخوام گوگل او گفت:” اد.

به من گفت: آن را مانند به نظر می رسید آنها در تلاش بودند به دور از ما زمانی که دور آغاز شد.

“هیچ!” آنها chorused. “نه در همه.”

این روشی نیست که این نگاه به کیم. “شما می توانید بگویید که آنها نمی خواهم من برای پیوستن به آنها را در ابتدا” او گفت:. “وجود ندارد هر گونه سوال. اما زمانی که آنها را دیدم من آن بود آه او می داند آنچه که او انجام می دهند. در حال حاضر همه از ناگهانی ما در همان طول موج است.”

نتیجه گیری

به دنبال بازگشت به تجربه ما آن را سخت بدانید که دقیقا به همین دلیل کیم کردم شانه های سرد به طوری که اغلب. آهسته بازی است که بدون شک بخش بزرگی از آن است. در بسیاری از مردان تصورات وجود دارد هیچ چیز مانند یک سریع زن گلف باز.

این چیزی است که کیم برخورد با بسیاری در گذشته است. چرا که او شروع به نواختن بسیار جوان و به سرعت رو خیلی خوب در آن او به ندرت نشان داد تا در دوره های گلف که در آن مردم نمی دانند او و یا انتظار نیست ،

در طول سال هر چند او به اندازه کافی گلف با مردان بدانید که برخی ناراحت کننده هستند معاشرت با زنان است. که به نظر می رسید در مورد زمانی که کیم در دمای جین ، او ساده-به دنبال ندارد به خصوص گلف باز و اقامت در خانه مادر. مردان ما بازی با مقدار زیادی از سوالات را برای من. اما با کیم آنها به نظر می رسید به نتیجه گیری “آنچه که وجود دارد به بحث در مورد ؟” و او از چپ به تنهایی.

بعضی از بچه ها احساس می کنم مثل زنان قرار داده است یک دمپر در همه چیز کیم می گوید. “آنها می خواهند خود را” پسر ، آنها احساس می کنند نمی تواند دود و یا نفرین و مسائل اگر یک خانم در گروه. من با پدرم و دوستان خود را در همه زمان ها و آنها هنوز هم معذرت خواهی به من اگر آنها را لعنت کند و یا آنها آروغ یا هر چیز دیگری. در می آیند. من 30 سال است. که من را خسته نمی کند.”

نباید مردان به عنوان “پسر زمان”? البته ما باید. و حقیقت این است که ما اغلب آن را پیدا کنید در یک زمین گلف است. اما که نشانی از رفتار کیم و من مواجه می شوند. آن را نمی 1950 کنه. مگر اینکه شما در کتاب خود توپ را روی گوه زمان های مختلف وجود دارد شانس شما زوج با دیگر بازیکنان و-ترسناک!–یکی یا بیشتر از آنها ممکن است ،

شما می توانید مبارزه با آن, همانطور که دیدیم بچه ها را در شیکاگو است. و یا شما می توانید جاده بالا و آن را در آغوش. چرا که به عنوان کیم اشاره شما هرگز نمی دانید که آن زن گلف باز ممکن است. “شما ممکن است کسی که معلوم می شود واقعا برای شما جالب–مانند یک سرمایه گذاری مدیر یا مدیر عامل. یا شاید یک گلف pro.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>