لیورپول یکی از بهترین تیم ها در لیگ برتر تاریخچه – اوون

لیورپول را به عنوان یکی از بهترین تیم ها در لیگ برتر, تاریخچه با توجه به مهاجم سابق مایکل اوون.

Jurgen Klopp طرف بودند یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در روز پنج شنبه پس از منچستر سیتی کاهش یافت و به یک 2-1 از دست دادن به چلسی در استمفورد بریج.

آن مشخص شده لیورپول برای اولین بار لیگ قهرمانان اروپا از سال 1990 و آنها را در مسیر به یک رکورد برای بیشترین امتیاز در یک فصل لیگ برتر.

اوون که به ثمر رساند بیش از 150 گل برای این باشگاه در سراسر هشت فصل ادای احترام به زیدان و تیم خود را.

“کاملا باور نکردنی است. آنها یک تیم خوب, آن را مانند یک باشگاه خوب آن است که انتظار برای این لحظه برای چنین مدت زمان طولانی” گفت: Optus ورزش است.

“Jurgen Klopp, چه مطلق افسانه یک مدیر او رفته پایین. قهرمانان اروپا و در حال حاضر آنها کردم که یکی از آنها می خواست تمام آن زمان لیگ قهرمانان, آن را فقط به آنچه همه می خواستم برای یک مدت زمان طولانی و من مطمئن هستم که Merseyside کاملا تندرست در حال حاضر و پس از آن باید باشد.

“بازیکنان شایسته بسیار زیاد اعتبار آن سختی بوده است اما فصل آنها بوده ام دور و دور بهترین تیم آمار ثابت خواهد کرد که آن را به پایین در تاریخ به عنوان یکی از بهترین تیم های لیگ برتر است که ما را دیده اند.

“Jurgen Klopp, او فقط می گرفته این تیم به ارتفاعات جدید تا 30 40 سال پیش زمانی که لیورپول تا به حال تیم های بزرگ فکر می کنم Merseyside باور نکردنی افتخار از آنچه آنها در حال حاضر کردم.”

لیورپول نگه دارید غیر قابل بحث 23-نقطه منجر بالای جدول با هفت بازی در سمت چپ به بازی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>