لیورپول و تیمهای بعید به تسلط مانند فرگوسن منچستر یونایتد می گوید Solskjaer

اوله گونار Solskjaer تبریک لیورپول در لیگ برتر عنوان پیروزی اما او انتظار ندارد Jurgen Klopp مردان به سلطنت عالی برای یک دوره طولانی مانند منچستر یونایتد را تحت الکس فرگوسن.

لیورپول برای اولین بار بالا پرواز عنوان از سال 1990 امن شد در روز پنج شنبه زمانی که دوم قرار می گیرد, منچستر سیتی دچار 2-1 شکست به چلسی به ترک آنها 23 امتیاز در رده های قرمز با هفت بازی باقی مانده است.

فرگوسن به پایان رسید 26 سال منتظر ایالات زمانی که او به رهبری آنها را به عنوان لیگ برتر در 1992-93 که ثابت شد برای اولین بار در یک اجرا از 13 قهرمانی موفقیت در 21 فصل است.

Solskjaer معتقد است لیورپول سزاوار به پایان بالا از شمع در این مدت که خود بازیکن می تواند از آنها یاد بگیرند اما او فکر می کند آن را روی حیله و تزویر برای زیدان به ایجاد یک سلسله و دوران تسلط در لیگ برتر است.

“خوب اول از همه هر تیمی که برنده لیگ برتر آن را شایسته و سزاوار آنها اعتباری است. آن را سخت لیگ را به نفع خود به خوبی انجام می شود به Jurgen و بازیکنان خود” Solskjaer یک کنفرانس خبری گفت برای پیش نمایش بارسلونا جام حذفی یک چهارم نهایی در برابر نوریچ سیتی.

“برای من آن را هر زمان که شما ببینید هر کس دیگری آسانسور جایزه آن لطمه می زند. به طوری که من روی چیزی حساب کردن احساس هر کس در ارتباط با ایران. البته ما می خواهید به عقب بر گردیم به برنده شدن در راه که ما را به چالش بکشد.

“بدیهی است که این اجرا از عناوین ما برنده تحت Sir Alex من فکر نمی کنم که رفتن به آسان برای هر کسی که به تقلید و کپی کنید.

“من فکر می کنم سر الکس استاد بود ماندن در بالا, بنابراین برای من چالش ما این است که مطمئن شوید که آن را نمی گویند 26 سال تا دفعه بعد ما آن را به نفع خود و یا حتی بیشتر.

“ما در حال رفتن به انجام همه چیز ما می تواند به کوتاه شدن فاصله و یا شاید حتی به گذشته آنها است.”

در مورد فاصله بین لیورپول و یونایتد گفت: “من فکر نمی کنم آن زمان برای گفتن یا راست گفتن دقیقا چقدر شما پشت. البته ما در یک موقعیت در حال حاضر که ما برای بهبود.

“ما باید برای رسیدن به لیگ قهرمانان بالاتر در لیگ و شروع به چالش کشیدن برای غنائم. و این که قوام و بهره وری است که آنها [یوونتوس] نشان داده اند که یک چالش برای ما به عنوان به خوبی.

“ما می دانیم که ما در رابطه ما بسیار خوب است و ما باید انجام دهیم این است که هر آنچه بعد از آن است. ما باید آن را دوباره و دوباره. این چالش برای بازیکنان ما رفتن به جلو است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>