چگونه به حالت تیره در گوگل عکس


تیره حالت است در همه جا. هر دو 10 اندروید و iOS 13 اضافه شده ویژگی های بومی و بسیاری از برنامه های مورد علاقه خود را در حال حاضر شامل گزینه ای. تا کنون شده است در یک ماموریت به آن اضافه کنید تا تمام برنامه های خود را و گوگل عکس این قاعده مستثنی نیست.

همانطور که با تمام گوگل سازگار با برنامه های “تاریک” است که بیش از پس زمینه خاکستری به جای سیاه و سفید خالص. حتی با یک رنگ خاکستری شما هنوز هم باتری-صرفه جویی در مزایای استفاده از تم تیره. در حال حاضر گوگل نشده شامل یک ضامن در برنامه بنابراین بر خلاف اندروید پیام و تلفن گوگل آن را به عنوان ساده است. اما در چند مرحله شما می توانید لذت بردن از نگاه جدید تازه در عکس های خود را برنامه.

مهم نیست که کدام نسخه سیستم عامل شما بر روی گوشی های هوشمند خود را, مطمئن شوید که به روز رسانی به جدیدترین نسخه از Google Photos for Android یا iOS قبل از ادامه.

پرش به یک بخش:

گزینه 1: آندروید 10 و بعد از آن

برای کسانی از شما با استفاده از یک دستگاه با اندروید 10 و یا بعد از گوگل, عکس ” تیره حالت کنترل توسط سیستم گسترده تم تیره. باز کردن برنامه تنظیمات ، روی ضربه بزنید “نمایش” و سپس ضامن را در “تم تیره” سوئیچ.

اگر شما نمی خواهید به نگه داشتن به آینده را به منوی تنظیمات آن را روشن و خاموش با استفاده از تنظیمات سریع ضامن به جای. که برای ضربه تند وشدید زدن از بالا به پایین از صفحه نمایش خود را با یک یا دو انگشت. سپس شیر “تم تیره.” اگر شما آن را نمی بیند و کش رفتن برای دیدن اگر آن را در یکی دیگر از صفحه تنظیمات سریع. اگر آن را هنوز هم وجود دارد ضربه بزنید آیکون مداد و سپس کشیدن آن را از غیر فعال منطقه به منطقه فعال و سپس استفاده از آن است.

تصاویر جاستین Meyers/ابزار هک

گزینه 2: Android 9 پای

اگر شما با استفاده از این سیستم گسترده تم تیره در اندروید 10 و بعد از آن شما نیست ، وجود یک ضامن برای یک “حالت شب” در دستگاه شما گزینه های توسعه دهنده اما تنها در اندیشه 9.0 و نسخه های بعد. اگر شما در حال حاضر قفل منوی گزینه های توسعه دهنده در تنظیمات انجام دهید که در حال حاضر. آن را قابل رویت نیست تا زمانی که شما آن رویت.

هنگامی که شما در منوی گزینه های توسعه دهنده پایین حرکت کمی و را انتخاب کنید “حالت شب.” سپس در pop-up سریع و انتخاب “همیشه است.” شما همچنین می توانید انتخاب کنید “خودکار” اگر شما می خواهید آن را به نوبه خود در سراسر سیستم به طور خودکار بر اساس زمان از روز است. به نوبه خود آن را پشت کردن به اینجا می آیند و انتخاب “همیشه خاموش است.”

تصاویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک

با حالت شب را فعال کنید باز گوگل عکس. به جای استفاده از یک پس زمینه سفید میبینید یکی سیاه. نه تنها آن را نگاه سرد اما آن را به شما صرفه جویی در عمر باتری نیز به خصوص اگر تلفن شما دارای یک پنل OLED (یعنی AMOLED یا POLED).

تصاویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک

گزینه 3: iOS 13 و بعد

IOS اپل 13 به روز رسانی در نهایت اضافه شده یک سیستم گسترده ای تیره ویژگی های حالت و شما می توانید استفاده کنید که برای فعال کردن تم تیره برای عکس های گوگل و دیگر برنامه های سازگار. به آن دسترسی داشته باشید, باز, تنظیمات, را انتخاب کنید “نمایش و روشنایی” را انتخاب کنید و “تاریک است.” شما می توانید همان را انتخاب کنید و “نور” به برگرداندن.

که آهسته راه برای انجام آن است. به جای آن شما می خواهید برای باز کردن “Dark Mode” کاشی برای مرکز کنترل. پس از آن فقط خود را باز مرکز کنترل و شیر کنترل برای تغییر آن روشن و خاموش می شود و شما می توانید انجام دهید که از درون گوگل عکس.

تصاویر جاستین Meyers/ابزار هک

گزینه 4: iOS 11 و بعد از

در حالی که هیچ سیستم گسترده ای از ویژگی های مانند وجود دارد در iOS 13, اپل در iOS در حال اجرا 11 و 12 iOS هنوز هم می تواند از یک تیره نگاه گوگل عکس. شما همچنین می توانید آن را در iOS 13 اما سیستم گسترده ای تیره حالت شما را به نتایج بهتر. گزینه ای برای استفاده از تم تیره در عکس های گوگل است که به نام “هوشمند برعکس.”

این ویژگی دسترسی به تنظیمات که معکوس رنگهای بسیاری از چیزهایی که بر روی صفحه نمایش از عکس ها و دیگر رسانه ها. وجود دارد یک “کلاسیک برعکس بیش از حد, اما که همچنین تحت تاثیر رسانه است که مناسب برای عکس های گوگل.

شما می توانید آن را فعال کنید از تنظیمات –> عمومی –> Accessibility –> نمایش اقامت –> Invert Colors –> Smart برعکس. در iOS 13 و بعد آن را در Settings –> Accessibility –> نمایش و اندازه متن –> Smart برعکس. برای اجتناب از نیاز به آمده به عقب در اینجا در هر زمان شما می خواهید به تغییر وضعیت آن را روشن یا خاموش تنظیم آن را به عنوان یک دسترسی میانبر بنابراین شما می توانید سه گانه بر خانه خود و یا دکمه های جانبی به آن را فعال کنید.

تصاویر جاستین Meyers/ابزار هک

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

عکس پوشش توسط Jon شوالیه/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>