آیا نادیده گرفتن درد طناب دار می تواند نشان دهنده

این طناب دار.

آن را ممکن است یک طناب دار به منظور ارعاب یا تهدید بابا والاس اما این است که با هر تعریف یک طناب دار.

اما اگر آنچه شما را آزار در مورد کل این امر است که در نسکار اولیه بیانیه نیست دقت کنید کاملا و تحریم بدن استفاده می شود قوی اطناب و “شروع به پریدن کرد به نتیجه گیری” در مورد آنچه اتفاق افتاده بود به عنوان وسیله ای برای نشان دادن حمایت برای تنهاست سیاه راننده در بالای آن مدار, برخی از درون نگری لازم است.

Nooses مشترک نیست. آنها حتی عملی برای استفاده به عنوان یک گاراژ جلو و از آنجا که شما اعمال فشار حلقه می بندد. بنابراین اگر شما چوب دست خود را در آن وجود دارد و جلو و درب پایین حلقه را سفت در اطراف دست خود را با افزایش ناراحتی.

که احتمالا به همین دلیل نه تنها دیگر گاراژ خلیج در یک مسیر مسابقه نسکار تا به حال یک طناب دار به عنوان یک گاراژ بکشید.

تمرکز بر روی عبارت از یک بیانیه نتواند نقطه به طور کامل. این انحراف فراهم می کند پوشش برای کسانی که هنوز نمی روی چیزی حساب کردن با نژادپرستانه پوسیدگی در این کشور که در ماه مه گذشته بود خطاب در ریشه های آن است.

منطقی ترین واکنش به همه این را باید بگویم. امداد رسانی است که آن را بدترین سناریو که یکی از ده ها تن از رانندگان و خدمه که راه می رفت پشت والاس در بعد از ظهر دوشنبه فقط قبل از شروع مسابقه در آلاباما نبود باطل نژادپرست ترک نمادی از نفرت و صراحت یک تهدید به مرگ در گاراژ برای والاس. هیچ کس از کار اخراج شد هیچ کس ممنوع شد از نسکار برای زندگی زمانی که آنها نباید شده است.

In an extraordinary act of solidarity with NASCAR’s only Black driver, dozens of drivers pushed the car belonging to Bubba Wallace to the front of the field before Monday’s race as FBI agents nearby tried to find out who left a noose in his garage stall over the weekend. (AP Photo/John Bazemore)
در فوق العاده عمل همبستگی با نسکار تنها, سیاه, راننده, ده ها تن از رانندگان تحت فشار قرار دادند و ماشین متعلق به بابا والاس به جلو در این زمینه قبل از روز مسابقه به عنوان ماموران اف بی آی در نزدیکی تلاش برای پیدا کردن که در سمت چپ طناب دار در گاراژ خود را در غرفه بیش از آخر هفته. (AP Photo/جان Bazemore)

این دقیقا همان زمان برای یک پیروزی دامان ، هنوز هم وجود دارد یک طناب دار حلق آویز در این غرفه برای ماه و هیچ کس گفت: هر چیزی. و با توجه به Wallace, طناب دار داشت توسط دیوید Cropps مکانیک از خدمه خود را. Cropps نیز سیاه و سفید به معنی سوراخ کردن او شوک اولیه از پیدا کردن آن است.

اگر شما به سرعت در تاریخ lynchings در این کشور یک درس سریع از طریق برابر عدالت ابتکار: از بعد از پایان جنگ تا پایان جنگ جهانی دوم هزاران نفر از آمریکایی های سیاه و سفید — این EJI قرار است در شمال 4,000 هر چند به هیچ وجه به می دانم که چگونه بسیاری از وجود دارد که وجود ندارد یک رکورد — بودند بدون محاکمه اعدام به عنوان یک شکل از نژادی و ترور. آنها اتفاق افتاده عمدتا در ایالت های جنوبی و اغلب افراد بدون محاکمه اعدام شدند به ارسال پیام نمی کند چرا که آنها متهم شدند واقعی جرم و جنایت است.

در بسیاری از موارد مجازات به تنهایی کافی نیست: مردان بودند اخته و زنان نیز بود مثله شده بدن سوزانده شد و برخی از آنها شماری. ده ها تن از سفید اهالی شهر را جمع آوری برای قتل یک جامعه فاسد, جشن, و هیچ کس تا کنون مجازات برای قتل تصادفی.

این چیزی است که طناب دار conjures برای بسیاری از.

در سال های پس از, nooses استفاده شده است برای ارسال یک پیام به عنوان یک راه تهدید آمیز یک فرد یا افراد معمولا وقتی کسی معتقد است که آنها نیاز به یادآوری شود “جای خود را.”

در طول چند هفته گذشته والاس شده است صریح — ماشین خود را برجسته “Black Lives Matter” رنگ طرح و میپوشید یک تی شرت که گفت: همان. او تحت فشار قرار دادند نسکار برای از بین بردن مؤتلفه پرچم از آهنگ های یک بار و برای همه است.

این حرکت بودند با آغوش باز توسط هر کسی که به دنبال ورزش.

را فراموش کرده ام بسیاری است که وجود دارد اتومبیل در جاده سریع السیر بلوار فقط در خارج از Talledega دروازه پرواز پرچم در آخر هفته گذشته و در روز یکشنبه, روز مسابقه در اصل برنامه ریزی شده اجرا می شود وجود دارد یک هواپیما گردش سریع السیر یک غول مؤتلفه پرچم و کلمات “پال خواستار قطع بودجه دولت نسکار” در بنر پشت آن است.

والاس مادر دزیره گفت SiriusXM radio روز دوشنبه که بابا شده است به نام n-word توسط رانندگان دیگر در گذشته است. در آوریل راننده Kyle Larson متوقف شد توسط نسکار و اجازه رفتن او مسابقه تیم پس از استفاده از n-word در طول زندگی جریان مسابقه مجازی رویداد.

با آن تاریخ و در برابر آن افت آن را سخت به تصور کنید که کسی در تلاش برای ارسال یک پیام به والاس.

اضافه کردن در واکنش کریس اسکینر پسر بازنشسته راننده مایک اسکینر که گفت: در Facebook که “کلاه من است [هر کس] قرار داده است که طناب دار در ماشین خود را … رک و پوست کنده من آرزو می کنم آنها خواهد از آن را بیش از حد (sic) او و مواد مخدر او را در اطراف چاله” و هر فرد معقول و منطقی خواهد بر این باورند که نسکار بود که طناب دار عمدی بود.

آن را هنوز هم متوقف نشده. روز چهارشنبه مایک Fulp که صاحب یک مسیر مسابقه کوچک در کارولینای شمالی, آگهی “بابا طناب” برای فروش در Facebook, بازار, نوشتن “آنها می آیند با گارانتی مادام العمر و کار بزرگ است.” او حذف لیست تنها پس از نظرات انتقادی.

نسکار بیانیه نبود “تفرقه.” اگر سارق زنگ خاموش می رود در خانه خود را در حالی که شما دور خواهد شما صبر کنید تا زمانی که شما دریافت صفحه اصلی برای دیدن اگر کسی شکست به خانه خود را ؟ و یا آیا شما می خواهید پلیس به پاسخ و ببینید چه چیزی اتفاق افتاده است — و سپس احساس آرامش زمانی که آن را سهوا قفل درب تحت فشار قرار دادند باز سفت باد ؟

طناب دار بودن طناب دار اما نه طناب دار در نظر گرفته شده برای والاس نیست برخی از بزرگ برنده شوید.

والاس می خواهد برای کمک به پاک کردن کلیشه نسکار به عنوان تنها بودن برای طرفداران سفید و سفید رانندگان و بیشتر می خواهد فراگیر محیط زیست برای همه — و با توجه نسکار حضور تعداد و رتبه های تلویزیون قبل از همه گیر در حداقل آن خواهد بود از لحاظ مالی عاقلانه به دنبال خود منجر شود.

اما اگر اطناب در بیانیه ای تبدیل می شود به شما و آنچه شما می خواهید به تمرکز انرژی خود را در, شما احتمالا نمی خواهید به نفع کسانی که همه چیز اتفاق می افتد به هر حال.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>