چلسی در ‘جنگ’ به صورت نهایی لیگ قهرمانان اروپا جایی می گوید: Frank Lampard


Frank Lampard - Chelsea in 'battle' for Champions League place, says Frank Lampard - GETTY IMAGES
فرانک لمپارد – چلسی در ‘جنگ’ به صورت نهایی لیگ قهرمانان اروپا جایی می گوید: فرانک لمپارد – GETTY IMAGES

دسترسی نامحدود به متخصص ما در لیگ برتر از تحلیل ورزشی-تنها تلگراف اشتراک — £40 برای 12 ماه (کمتر از 1 پوند در هفته)

فرانک لمپارد چلسی اذعان کرده که در “نبرد” برای لیگ قهرمانان محل و خواستار انسجام خود را بیش از هفت بازی باقی مانده.

در حالی که لمپارد تبریک لیورپول خود را سزاوار عنوان لیگ برتر, پیروزی چلسی, پیروزی بر منچستر سیتی بود و قابل توجهی در خود فصل و تقویت شده خود را گرفتن در مکان چهارم است.

چلسی در حال حاضر تنها یک نقطه در پشت لستر – که چهره آنها در جام حذفی یک چهارم نهایی این آخر هفته – و در اصل مشاجره به یک نقطه امن در اروپا نخبگان رقابت های فصل آینده است.

منچستر یونایتد و گرگ هر دو برنده خود را در اواسط هفته بازی های لیگ برتر پس از چلسی پیروزی بود بشدت مورد نیاز خود را در تلاش برای پایان دادن به مبارزات انتخاباتی در بالا.

مسیحی Pulisic قرار داده و چلسی پیش رو با هشتم هدف از این فصل قبل از کوین ده بروین سقوط در یک ضربه آزاد دیدنی به تساوی اما Willian مجازات – پس از Fernandinho به کار گرفته شد و پس از ارسال به دست آورده لمپارد سه نقطه حیاتی.

“این یک عملکرد بزرگ برای ما یک سه امتیاز برای ما و ما در یک نبرد در اینجا گفت:” چلسی manager.

“آن را نمی توان تصمیم گرفت امشب این یک نتیجه خوب به ما اعتماد به نفس, اما آن را قوام در حال حاضر ما تولید تا پایان فصل است که تعریف ما در این سال اگر ما می توانیم در پایان ما می خواهید به.

“در سه سال گذشته لیورپول و منچستر سیتی بوده است خود به خود و این که فاصله ما را امتحان کنید و پل و حرکت به سمت. آنها دو تا از بهترین تیم در جهان وجود دارد و برای یک دلیل.

“یک نتیجه احساس خوبی است اما دلیل ما نمی انباشته امتیاز کافی است که به دلیل ثبات است. وجود یک شکاف روشن و آن را نمی خواهد یک شبه اتفاق می افتد از طریق یک یا دو خریدهای وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام می شود.

“من نه دور انجام گرفتن و ما می تواند بهتر شود.”

لمپارد اصرار چلسی را به پیروزی بیش از شهرستان بود و عنوان جام برای لیورپول که به پایان رسید 30 سال صبر کنید برای بلند کردن تاج.

او گفت: “ما تبریک لیورپول و من فکر نمی کنم این بازی تصمیم گرفت عنوان شد که تصمیم گرفت یک مدت زمان طولانی پیش توسط خود قوام و برنده است.

“آنها مستحق پیروزی از آن آنها کردم بازیکنان بزرگ و یک مدیر بزرگ. من می دانم که سخت کار می رود که به برنده شدن در یک عنوان و رقابت آنها کردم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>