تورنتو رپتورز قبل وجود داشته وینس کارتر و آنها همچنان ادامه داشت پس از او رفته بود. اما او حق رای دادن اول عشق واقعی است که می سوزد و به این روز است.

شماره 15 است در همه جا. نوجوانان که تنها می دانم که وینس از یوتیوب به نام او قسم بخور. برجسته حلقه بی آرنج خود را برای همیشه به حالت تعلیق در حلقه. خود را مقهور بازنشستگی دستورات سرفصل حتی اگر او آخرین عینک رپتورز نیوجرسی 16 سال پیش. به این موضوع چگونه به افتخار Vince — اگر در تمام باقی مانده است ساده ترین حیله در محلی رادیو ورزش. او نمادین ترین بازیکن در تاریخ حق رای دادن.

قبل از دریک آمد رپتورز سفیر جهانی شد وینس و او به ارمغان آورد و جهان به تورنتو. با وینس آمد تلویزیون ملی بازی که در آن او معروف به ثمر رساند حرفه ای-بالا 51 امتیاز در پیروزی بیش از ققنوس. وینس آورده کریسمس به این شهر در سال 2001 و آن را تنها بازگشت و 18 سال بعد برای قهرمان. وینس پس از آن که بزرگترین نشان می دهد در بسکتبال و او را تاب تورنتو در سراسر قفسه سینه خود را. که به معنای چیزی است.

از همه مهمتر, Vince آورده تورنتو به بازی بسکتبال. بله وجود دارد همیشه استعداد و شور در شهرستان می رپتورز ساخته است جریان اصلی. وینس birthed یک نسل کامل از رپتورز طرفداران که در حال حاضر رقیب برگها در اعداد است. بسیاری از کسانی که کودکان و نوجوانان با حضور وینس مهارت های اردوگاه و یا خود را مشهور خیریه بازی که در آن او جمع آوری ستاره NBA که رفتند به گرم caribana در تابستان و درمان تورنتو به خود را بسیار خود نسخه All-Star Game.

وینس الهام بخش یک نسل طلایی بسکتبال استعداد. کانادا دارای بیشترین بازیکنان NBA خارج از ایالات متحده آمریکا و اینکه آیا این Kelly Olynyk تریستان تامپسون کوری جوزف یا جمال موری همه آنها سوگند Vince. او نمی نگه داشتن یک پاسپورت کانادایی اما وینس شد یک منبع غرور ملی. هوایی کانادا به طور مستقیم در پروازهای شبانه از تورنتو به Sportscenter. قرار داده است که به ویژه در این شهر و آن هرگز به سمت چپ.

با اوج آمد پایین. وینس خروج زشت بود و آن را مجموعه ای از رپتورز را برای سال. او pouted علنا در مورد dunking کنه. او در تلاش بود مشکوک و رهبری خود را غیر موجود. انگار داستان از او در اوج خاموش نقش به حریف. زمانی که او معامله شد در سال 2004 خود را به ثمر رساند شروع به پریدن کرد 12 امتیاز در هر بازی پس از فرود در نیوجرسی. سرزنش نمی افتد در وینس به تنهایی به عنوان بی کفایتی رپتورز’ مدیریت اساسا او را تحت فشار قرار دادند اما وینس هرگز عذرخواهی کرد. فراموش نکنید که مردم آن است.

خروج خود را سمان تورنتو شهرت به عنوان یک ساقدوش عروس. ستاره آمد اما هیچ یک باقی ماند. دامون Stoudamire منعکس تریسی مک گریدی به خانه رفت به اورلاندو و در نهایت وینس مجبور راه خود را تنها دو سال به میلیارد و 94 میلیون فرمت. کسانی که زخم شد پاره پاره باز دوباره وقتی Chris Bosh در زمان استعداد خود را به ساحل جنوبی و به میزان کمتر پس از Kawhi Leonard حال غرق عنوان تیم است. آن ترس و روان از هر رپتورز فن و آن را به عنوان تجلی علاج عقده حقارت.

چمن نبود سبزتر در مرداب نیوجرسی. وینس حرفه ای کشیده یکی دیگر از دو دهه اما سوپراستار روزهای کوتاه زندگی می کردند. با وجود teaming تا با جیسون کید و ریچارد جفرسون, Vince هرگز از آن ساخته شده از دور دوم به پایان رسید و از کار خود را به عنوان یک نقش بازیکن در شش تیم مختلف. خود را در مرتبط ترین لحظات در آمد خود را بازگشت به تورنتو که در آن او تحویل داده دل سرد خنجر در پاسخ به fanbase که هو او را بیرحمانه. آن را بد نگاه برای هر دو طرف.

طرفداران می خواستم به حرکت از وینس اما رپتورز شد مرده برای یک دهه. آن زمان کایل لوری و DeMar DeRozan احیای حق رای دادن قبل از تلخی در نهایت mellowed شده است. در طول رپتورز’ جشن سالگرد 20th, Vince بازگشت و به عنوان عضو گریزلیز و به اشک نقل مکان کرد زمانی که این jeers تبدیل به به سلامتی پس از ادای احترام تصویری نشان داده شد. آن را قدرتمند حاضر شما می تواند احساس یک karmic وزن بلند از هر دو وینس و حق رای دادن.

دو طرف باید پس از جعل کردن یک مسیر آشتی. Reunions شاد شد. وینس dunked گذشته 25,000 نقطه فلات برابر رپتورز در فصل گذشته و مخالفان خود را عملا تشویق او را در. وینس و مک گریدی کار می کرد پس از بازی در بازی 6 نهایی که در آن آنها به اشتراک گذاشته عاطفی آغوش با رپتورز superfan منو Bhatia. در این فصل وینس دست به شاهد لوری را تاجگذاری به عنوان حق رای دادن رهبر در کمک و او خیس تا هر ثانیه است. پس از بازی وینس درنگ با جانباز خبرنگاران و به اشتراک گذاشته تمدید گفتگو با رپتورز جمهور Masai Ujiri.

نهایی خود را هرگز خداحافظی آمد. وینس برنامه ریزی شده بود برای بازگشت در ماه آوریل و رپتورز تا به حال برنامه ای برای ارسال او را با یکی دیگر از ادای احترام ویدیو اما COVID-19 تا به حال ایده های دیگر. در یک فصل کامل از اجراهای به یاد ماندنی که شب وعده داده شده بود فراموش نشدنی. آن را نمی توانست به بسته شدن همه گناهان بخشیده شدند پس از تابستان سال گذشته قهرمانی — اما آن را یک فرصت برای جشن گرفتن تاریخچه. حتی اگر او سمت چپ نزدیک به دو دهه پیش وینس کارتر برای همیشه خواهد بود یک افسانه در تورنتو است.

پوشش بیشتر در یاهو ورزشی کانادا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی