آشکار گزینه می تواند صرفه جویی در کالج فصل

ما نزدیک به یک ماه از شروع رسمی 20 ساعت در هفته فوتبال کالج شیوه و دو ماه از این هفته صفر kickoff.

به عنوان اعداد مثبت COVID-19 آزمون سنبله در سراسر کشور, کالج مربیان تبدیل شده اند به طور فزاینده ای دور در مورد چشم انداز از هر نوع کاربردی, دانشکده فوتبال فصل است.

کالج فوتبال بود و همیشه برای رفتن به سخت ترین ورزش برای بازگشت و بازی در میان همه گیر. این ورزش است که در حال حاضر کندوپاش به بازگشت داوطلبانه تمرین فاز بدون قرار گرفتن در معرض افزایش قابل توجهی است که با واقعی شیوه های کامل یک اتاق قفل تنظیم و هزاران نفر از دانش آموزان از بازگشت به دانشگاه مدتی در نزدیکی شروع فصل. فوتبال باقی مانده است تماس, ورزش, و آن را گفتن است که آن را آور در میان غیر-تماس با ما بخش زیادی از آن بازگشت.

سه قدرت مختلف پنج مربیان در سه لیگ های مختلف خلاصه تا واقعیت متعارف و بدون وقفه فوتبال کالج های نجومی این هفته به عنوان جایی نزدیک به غیر ممکن است.

“من هیچ ایده چگونه ما بازی” یک قدرت پنج مربی گفته ورزشی یاهو. “ما در حال پاک به 10 بچه ها کار کردن در یک زمان با هیچ کس در عرض 10 پا از یکدیگر و مجبور به پاک کردن کل اتاق وزن. و دو هفته بعد ما می توانید خط تا در پیاده روی (از طریق) 11 در 11?”

افزود: یکی دیگر از قدرت پنج مربی: “اگر آن را در تماس با ردیابی و از دست دادن یک پسر برای 14 روز من نمی دانم که چگونه ما در حال رفتن به یک فصل فوتبال.”

سوم قدرت پنج مربی کمی شانس از 12 بازی فصل در حال اجرا در پاییز بدون قابل لغو و هرج و مرج به عنوان “نزدیک به صفر” درصد است.

با تمرین لغو و قرنطينه طبیعی جدید در مکان هایی مانند LSU, Clemson و تگزاس و کسانی که فقط آنهایی که در گزارش وجود دارد در حال ظهور احساس که در این فصل این است که رهبری نسبت به یک buzzsaw پزشکی خطر جرم لغو و احتمالی مالی فاجعه است. “اگر آن کار نمی کند در [حرفه ای] گلف و تنیس چگونه است رفتن به کار در فوتبال پرسید:” یکی از بالا رتبه بندی دانشگاه, رسمی.

و که ما را با برگ های بزرگتر سوال: چرا شده است وجود دارد قابل بحث در مورد حرکت ورزشی برای بهار ؟ یاهو ورزشی رسیده به مقامات و مدیران ورزشی سراسر عمده کنفرانس ها و شده است وجود دارد کمی به هیچ قابل بحث و گفتگو در مورد تاخیر در این فصل برای اطمینان از که آن را امن تر و قابل کنترل تر.

در اینجا موردی برای فصل بهار: پتانسیل برای کاهش خطر سلامت و پیشرفت های پزشکی از درمان و واکسن که بدان معنی است که بیشتر پتانسیل فن درآمد و یک محیط امن تر برای بازیکنان است.

“من درک می کنم هستم و در مورد چالش بازی دو فصل در یک سال تقویمی” گفت: برجسته مدیر ورزشی. “اما در نور کشور را ناهموار پیشرفت در مبارزه با این بیماری همه گیر و برخی از های اخیر تست شماره از فوتبال برنامه های ما باید دوباره این احتمال که بهار فوتبال بهتر از دو کمتر از حد مطلوب را انتخاب کند.”

The CFB 2020 logo is displayed on the field prior to the College Football Playoff title game between LSU and Clemson on Jan. 13, 2020. (Todd Kirkland/Icon Sportswire/Getty Images)
به CFB 2020 لوگو نمایش داده می شود در این زمینه قبل از کالج فوتبال حذفی عنوان بازی بین LSU و کلمسون در Jan. 13, 2020. (تاد کرکلند/آیکون Sportswire/گتی ایماژ)

اگر نه در اینجا واقعیت ما نیروبخش برای: آیا ما واقعا انتظار شروع واقعی کامل-تماس با تمرین و احتمالی بازگشت دانشجویان به دانشگاه برای کاهش تعداد آزمون مثبت و بازیکنان قرنطینه? آیا این فصل تبدیل به یک داروینی بقا آزمون است که می تواند زمینه فهرستی هر هفته ؟ که در آن ما در حال رهبری به عنوان کلیشه در مورد در دسترس بودن بهترین توانایی را تبدیل به سرود برای یک فصل تعریف شده توسط یک نبرد فرسایشی.

چرا اجازه نمی NFL و NBA بازی کردن و یادگیری از اشتباهات خود بهترین شیوه ها و بهره مندی از پیشرفت های فن آوری است که به ناچار همراه?

“این دیوانه است که هیچ کس به طور جدی صحبت کردن در مورد بازی در بهار در حال حاضر” گفت: یکی دیگر از قدرت پنج سر مربی. “ما می دانیم بسیار بیشتر از شش هفت یا هشت سال از هم اکنون.”

یک مقدار زیادی می تواند تغییر در این نزدیک به دو ماه تا زمانی که فصل شروع می شود اما عدم اکتشاف در حال بازی فوتبال در زمستان به نظر می رسد غفلت است.

“این فقدان رهبری گفت:” بالا رتبه بندی دانشگاه, رسمی. “از همان ابتدا وجود داشته اند موازات هم در حال برنامه ریزی شده است. برای پخش آهنگ در پاییز تا آن را غیرقابل دفاع و سپس کلید shift به بهار آهنگ فصل.”

اخبار این هفته که دکتر Anthony Fauci است “محتاطانه خوشبین” است که یک coronavirus واکسن می تواند در دسترس در اواخر سال 2020 یا اوایل 2021 باید به ورزشی رهبران مکث. توانایی بازی در بهار خواهد به طور بالقوه کمک به مدارس امن تر خواهد بود که باید در اولویت باشد.

اگر ایمنی استدلال می کند برنده نیست, سپس مالی یکی باید. واکسن را به طور بالقوه معنی طرفداران بیشتر که در نتیجه بیش از 30 میلیون نفر سالانه به بالا-20 مدارس در فروش بلیط و کمک های مالی به صندلی.

“من فکر می کنم آن ممکن است بیشتر از یک موضوع گفتگو به زودی از آن شده است تا به این نقطه گفت:” قدرت پنج مدیر ورزشی در مورد حرکت های فصل بهار.

فکر می کنم در مورد آن را این راه: هفته گذشته دیده می شود سراسیمگی از تبلیغات در مورد شک و تردید بیش از NBA قادر به اجرای برنامه های خود را به بازی در یک حباب. اگر یک حباب had an antonym, این می تواند یک دانشگاه با هزاران نفر از دانش آموزان به سفر به عقب وجود دارد. دو مدیران ورزشی ذکر شده به طور بالقوه نه فرستادن بازیکنان به کلاس های حضوری برای کاهش خطر.

یک ESPN گزارش روز پنج شنبه گفت که آنها را با استفاده از “محلی و ایالتی و فدرال اجرای قانون علاوه سابق نیروهای عملیات ویژه برای حفظ حباب.”

همه فوتبال کالج است یک هتل شب قبل از بازی و سر مربی تابش خیره کننده برای برخی از بازیکنان از شب زنده داری. شمارش 13,000 کالج, بازیکنان فوتبال زندگی monastically یک میلیارد دلار قمار است که مضحک به نظر می رسد.

این بیماری همه گیر است و تقویت رهبری از درجه اعتبار ساقط شکسته اهداف و فراگیر به مسائل آمده است که از هیچ رهبری مرکزی بدن در ورزش است. برای مثال چه کسی می تواند پاسخ این سوال: چه تاریخ خواهد شد وجود دارد در واقع تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آنها بازی فصل ؟

چگونه می پوشند نگاه در بهار ؟ این آسان نخواهد بود به همین دلیل است که برنامه ریزی مورد نیاز خواهد بود. ما می خواهم که به راحتی با نخبگان بازیکنان – فکر می کنم کالیبر Clemson را ترور لارنس, Oklahoma State را Chuba هوبارد و اورگان Penei Sewell – پرش فصل. (که این مدل خواهد صدمه دیده NFL کارخانه یکی از دلایلی است که چرا نیک Sabans و Dabo Swinneys از جهان دانشگاه نمی خواهید آن را به اتفاق می افتد.)

وجود دارد عوارض بازی دو فصل در یک بازه زمانی فشرده که ممکن است در نتیجه تاخیر در شروع به 2021 فصل پاییز است.

همانطور که برای برنامه های مناسب شروع تاریخ خواهد بود هفته بعد از Feb. 7 سوپر باول می دهد که تیم شش هفته بعد از سال نو برای بازگشت و در شکل. این فصل به طور منظم خواهد شد در اوایل ماه مه و یا زودتر اگر آن را کوتاه از 12 بازی. حذفی می تواند به اوج رسیدن در روز یادبود و شاید مسابقات NCAA را شروع هفته آینده. (همچنین می تواند اجرا متجانس به این کنفرانس عنوان بازی های حذفی و کاسه مه دادن, کالج, طرفداران ورزش شبانه ورزشی binges آنها ولع مصرف شده است.)

وجود تلویزیون سوالاتی است که هنوز مورد بررسی قرار گیرد اما این شبکه می تواند به شکل یک راه برای بازی فوتبال کالج در پنج شنبه شب, شب جمعه, شنبه, یکشنبه و دوشنبه شب و ایجاد مقدار زیادی از پول. آنها می خواهم آن را به کار در مقابل عابر پیاده فصل به طور منظم ورزش حرفه ای برنامه نویسی.

هیچ راه حل مناسب و یا برنامه ریزی برای کالج فوتبال بازگشت. اما با موارد خونتان, فهرست اسامی معطل ماندن در قرنطینه و عدم قطعیت عایقی, ورزش,, شاید, کالج مقامات باید شروع به برخی از اکتشاف و مدل سازی بهار گزینه است.

اگر آنها می خواهند ایمنی بهتر پول بیشتر و بهتر شانس در واقع به پایان فصل آن را شرط بندی امن تر از buzzsaw که در انتظار.

بیشتر از یاهو ورزشی:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>