حتی اگر از موسیقی برنامه در زمان عقب در طول اپل اولیه iOS 14 اطلاعیه ها وجود دارد تا حد زیادی به نگاه به جلو به در به روز رسانی برنامه. برخی از ویژگی های جدید و تغییرات اعمال می شود تنها به اپل موزیک مشترکین در حالی که دیگران اعمال می شود به کتابخانه موسیقی خود را, بنابراین چیزی برای همه وجود دارد.

نیز وجود دارد چند چیز گم شده و از موسیقی اما ما به کسانی که بعد از آن. و وجود دارد برخی از هیجان انگیز صدا بهبود اگر شما خود اپل AirPods یا Beats هدفون بنابراین موسیقی می تواند به شما که آیا شما در داخل یا خارج از برنامه موسیقی.

1. ‘شما’ در حال حاضر ‘گوش دادن در حال حاضر’ (موسیقی اپل)

اپل موزیک مشترکین “برای شما” در حال حاضر “گوش کن” و حفظ نقطه اول در زبانه ها حرکت “کتابخانه” به مقام چهارم. درست مثل قبل از آن را صفحه اصلی خود را برای اپل خود را تجربه موسیقی که در آن شما می توانید کشف موسیقی های جدید.

تغییر نام است که به احتمال زیاد نتیجه اپل با اضافه کردن راه های بیشتر برای شما را به کشف موسیقی های جدید و لیست پخش. Spotify بسیار خوب در این, و این یکی از دلایل بسیاری از کاربران Spotify نمی پرش به موسیقی اپل. آنها ممکن است در حال حاضر ،

در تراکم بالا بخش که ویژگی های پوستر-مانند هنر به آنها را به ایستادگی کردن به عنوان ضروری ترین موارد خود را نشان می دهد مهمترین و گوش دادن به موسیقی سرپرستی لیست پخش و بیشتر. همچنین ایستگاه های را برای شما بر اساس هنرمندان شما در حال حاضر به دنبال. اپل سفارشی مخلوط در اینجا بیش از حد.

2. شما می توانید پخش موسیقی (موسیقی اپل)

در iOS 13 هنگامی که شما یک آهنگ از آلبوم لیست پخش و غیره. انجام شده است, موسیقی متوقف می شود. اما در iOS 14, موسیقی, زندگی در عنوان جدید خودکار دکمه فعال می شود, اما تنها اگر شما یک سیب موزیک مشترک. این دکمه در سمت راست در کنار Shuffle و تکرار آنهایی که و با آن در سیب موزیک خواهد آمد تا با قرار دهند موسیقی است که به آن فکر می کند شما را دوست دارم و شروع به بازی که اصلی خود را انتخاب کرده است به پایان رسید. این یکی دیگر از راه بسیار خوبی برای کشف جدید مربا.

3. ژانرهای & حالات لیست هستند آسان تر برای پیدا کردن (سیب موزیک)

قبل از, اگر شما می خواهید به از طریق فهرست ژانرهای شما می خواهم که به انجام یک جستجو برای آن و یا پیدا کردن بسیار آسان-به-دست “ژانرهای لینک” در “فهرست” تب. در حال حاضر به عنوان به زودی به عنوان شما ضربه “جستجو” تب شما برجسته کارت برای نه تنها ژانرهای اما خلق و خو و فعالیت لیست مانند “تابستان برای تلفن های موبایل.” بنابراین اگر شما بودند برای رفتن به جستجو برای یک نوع و یا خلق و خوی آن را کمی آسان تر است.

4. جستجوی بیشتر کاربردی (موسیقی اپل + کتابخانه خود را)

این که آیا شما یک سیب موزیک مشترک یا نه searcing درست کردم بهتر است.

به جای دیدن یک متن-تنها لیست امکان پذیر است و پیشنهاد نتایج جستجو برای سیب جستجو موسیقی شما پیشنهاد جستجو در متن به تنهایی اما پس از آن نتایج واقعی برای هنرمندان, لیست پخش و آلبوم و…. کامل با آثار هنری است. هنگامی که شما شیر یک پیشنهاد جستجو شما می توانید یک لیست بزرگ از همه از نتایج بالا به جای یک لیست از شکسته بخش با “دیدن همه” لینک کلیک کنید. در حال حاضر شما می بینید همه چیز را در یک بار و شما هنوز هم می توانید با تمرین کردن از طریق گزینه های بالا برای نتایج بالا, هنرمندان, آلبوم, و غیره.

هنگامی که شما نیاز به جستجو در کتابخانه موسیقی خود را, نتایج همچنین نشان می دهد همه از نتایج بالا به جای بخش; تنها ناوبری بالا فیلتر نیست قابل رویت حق دور. سریع کش رفتن بر روی صفحه نمایش باعث می شود نتایج بالا, هنرمندان آلبوم ها آهنگ ها و آهنگسازان به نظر می رسد.

علاوه بر این, در iOS, 13, شما می توانید به راحتی سوئیچ بین اپل و موسیقی کتابخانه خود را در طول یک جستجو. در iOS 14 بصری شاخص قابل رویت نیست تا زمانی که شما ضربه بزنید قسمت جستجو دوباره. پس از آن از دست رفته آن را فقط پنهان است.

5. فیلتر کمک به انجام بیشتر هدف جستجوهای (کتابخانه)

در “کتابخانه” تب هنگامی که شما را انتخاب کنید لیست پخش, هنرمندان, آلبوم, آهنگ, گروه فیلم, دانلود و…. به نظر می رسد همان است که در iOS 13. اما وجود دارد یک “پیدا کردن” ابزار در بسیاری از این صفحات به شما کمک کند جستجو برای اقلام در لیست فعلی تنها. کش رفتن بر روی صفحه نمایش به نظر می رسد.

به عنوان مثال شما می توانید جستجو برای یک هنرمند نام در لیست هنرمندان. و پس از انتخاب یک هنرمند سپس شما می توانید جستجو برای یکی از آلبوم های خود را. آن را بسیار مفید تر از ژنرال “جستجو” تب برای کتابخانه خود را.

6. مرتب سازی است و کمتر مزاحم (کتابخانه)

در iOS 13, هر زمان که شما می خواهم به آن ضربه بزنید “مرتب” در یک صفحه است که می تواند طبقه بندی شده اند یک حجیم ورق عمل به نظر می رسد در پایین صفحه نمایش. در حال حاضر منو تبدیل به یک کوچکتر مجموعه ای از اقدامات است که استیک سمت راست را فشار دهید.

7. در حال حاضر بازی در پس زمینه رنگارنگ (موسیقی اپل + کتابخانه خود را)

هنگامی که شما در حال چک کردن در حال حاضر در حال پخش روی صفحه نمایش کامل پس زمینه را تکمیل آلبوم هنر های رنگی در تاری رنگ که مطابقت با آثار هنری است. آن را احساس می کند خیلی بیشتر پر جنب و جوش با محیط رنگ عوض از یک پس زمینه ساده سفید به ویژه از شیب شیفت در اطراف در طول پخش.

8. UI اصلاح شد کمی (موسیقی اپل + کتابخانه خود را)

در نسخه های iOS, زمانی که به دنبال در یک آلبوم آثار هنری خواهد بود در بالا سمت چپ با جزئیات آلبوم به راست. در حال حاضر آثار هنری است که در صف مقابل و مرکز برجسته تر از همیشه با جزئیات آلبوم درست در زیر آن است. دانلود دکمه روشن به بالا و سمت راست در کنار حذف آیکون به جای با جزئیات آلبوم.

“بازی” و “مختلط” دکمه هم کردم یک به روز رسانی کوچک. دکمه قرمز با متن سفید در حالی که قبل از آنها بودند خاکستری با متن قرمز. فوق العاده قرمز واقعا باعث می شود آنها را پاپ.

9. ویدجت بهتر به نظر می رسد (موسیقی اپل + کتابخانه خود را)

موسیقی برنامه یک ویجت در صفحه اصلی خبر در سریع اقدامات نشان داد که تنها تعداد کمی از به تازگی آلبوم بدون برچسب.

در حال حاضر وجود دارد سه ویجت های مختلف در اندازه و آنها راست بر روی صفحه نمایش خود را. یکی از کوچک نشان می دهد یک آلبوم متوسط را نشان می دهد و بزرگ نه. حتی بهتر وجود دارد یک برچسب متن برای جدید ترین گزینه است. این ویدجت نگاه همان در امروز نمایش بیش از حد.

متاسفانه با توجه به راه اپل ایجاد ویدجت وجود دارد هیچ راهی برای کنترل پخش موسیقی از ویدجت از آنجا که هیچ API برای تعامل با کاربر فراتر از افکار مربوط به برنامه است.

10. آیتونز خرید می تواند به طور خودکار دانلود (کتابخانه)

اگر شما خرید موسیقی از فروشگاه iTunes و مانند گزینه گوش دادن به تمام آهنگ های خود را آنلاین وجود دارد در حال حاضر یک “به صورت خودکار محبوبیت” ضامن سوئیچ در تنظیمات موسیقی. در نسخه های قدیمی تر شما را به دانلود موسیقی خریداری شده به صورت دستی و چه کسی می خواهد به انجام این کار ؟

11. شما می توانید آنچه را که می شنوید (AirPods + Beats هدفون)

برای کسانی از شما با شنیدن مسائل وجود دارد دسترسی ویژگی به نام “هدفون امکانات رفاهی” که کمک می کند تا موسیقی و شنیداری بیشتر واضح و روشن است که با پوشیدن پشتیبانی AirPods یا ضربه. هنگامی که شما شیر “صوتی سفارشی راه اندازی” آن را اجرا می کند شما را از طریق برخی از مراحل را دنبال کنید.

اول خود هدایت ابزار به شما می دهد کلمات گفتاری در فرکانس های مختلف. در صورت نیاز می توانید آن را تنظیم تن از صحبت محتوا برای تقویت نرم افزاری برای تلفن های موبایل. پس از آن یک آزمون تعیین سطح از تن برای پخش موسیقی است. در نهایت اگر شما یک audiogram از سلامت نرم افزار آن می توانید استفاده کنید که بیشتر برای تصحیح تجربه گوش دادن خود را با AirPods یا ضربه.

شما همچنین می توانید تنظیم تنظیمات دستی اگر شما فکر می کنم آن نیاز به کمی افزایش سرعت. و شما می توانید آن را اعمال می شود تنها به تماس تلفنی و یا رسانه های دیجیتال و یا هر دو.

با توجه به اپل آن را “همچنین پشتیبانی از حالت شفاف در AirPods نرم افزار ساخت صدای آرام تر قابل شنیدن و تنظیم برای تلفن های موبایل از محیط زیست خود را به شنوایی خود را نیاز دارد.”

12. وجود فضایی صوتی صدای فراگیر (AirPods Pro تنها)

اگر شما یک مجموعه ای از AirPods Pro, هدفون, شما در حال گرفتن چیزی است که هر کس دیگری است: های فضایی. این امر بیشتر به تماشای فیلم از آن گوش دادن به موسیقی اما اگر وجود دارد هر گونه موسیقی شما می توانید در 5.1, 7.1 یا Dolby Atmos صدای فراگیر چیز باید صدا بهتر است.

برای این کار سر خود را و دستگاه حرکات ردیابی با استفاده از ژیروسکوپ و شتاب سنج خود را AirPods نرم افزار و آی فون خود را. سپس آن remaps صدای زمینه استفاده جهت فیلتر و تنظیم فرکانس در هر گوش به طوری که آن را احساس می کند مانند صوتی است که از اطراف شما.

چه چیز دیگری جدید است در این برنامه موسیقی?

وجود دارد پیشرفت های دیگر در برنامه موسیقی اما بسیاری از آنها تمام اپل مربوط و ما تنها پوشش جانبی آیفون از همه چیز در اینجا. مثلا iPads یک نوار ناوبری که در آن بخش می تواند سقوط و با وجود پرش لینک کلیک کنید برای لیست پخش و بیشتر در طول برنامه و همچنین به عنوان یک طراحی دوباره بازی در حال حاضر نگاه کنید.

در تنظیمات برنامه “حجم محدود کردن” گزینه از دست رفته است از تنظیمات موسیقی. که عجیب و غریب به دلیل آن هنوز هم به نظر می رسد از طریق جستجو در تنظیمات تنها نتایج فقط شما را به اصلی موسیقی گزینه های. امیدوارم این خواهد آمد در آینده به روز رسانی.

همچنین از دست رفته از منوی تنظیمات است “نشان می دهد رتبه بندی ستاره” یک از آیتم های مهم برای هر کسی که با استفاده از iTunes برای سال خود را برای سازماندهی مجموعه موسیقی خود را. در حالی که ضامن نام واقعا حقیقت را بگویید (این فقط نشان می دهد گزینه ای برای اضافه کردن رتبه بندی را مشاهده آنها) آن را هنوز هم یک معامله بزرگ برای خودم و دیگران با کتابخانه ها. اما آن را نمی رفته است. ستاره امتیاز گزینه هنوز هم به نظر می رسد در اقدامات سریع; تنها وجود دارد بدون نیاز به ضامن آن را در دیگر.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش, عکس, تصاویر, و, GIF توسط جاستین Meyers/ابزار هک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

کتاب زبان اصلی